kairo: ↑
23.06.2026 22:15
waryag: ↑
23.06.2026 20:12Як би по продуктивності "допотопне залізо" СМ не виявилося краще за разунок охолодження і ТДП.
Та ні Ryzen AI 5 340 та 5050 Laptop 5050(105W) будуть явно швидше в порівнянні із залізом SM. І це я взяв ультрабук. За схожу суму вже можна взяти ноут із 144 Гц дисплеєм, 16 ГБ DDR5, Intel Core 7 240H, RTX 5070. Я тупо не розумію звідки така ціна.
Ціна розрахована на не бідних поціновувачів, які готові заплатити любі гроші, щоб доторкнутися до творіння Габена, тому і партія така мала, тому і ціна завищена навіть в сьогоднішніх реаліях на доларів 500, позиціювання товару, як нішевого продукту і я вже переконався не раз, що розберуть, як гарячі пиріжки і в чергу стануть за наступною партією, маркетологи не даремно їдять свій хліб.