AMD готується до чергового підвищення цін на Radeon RX 9000 до 15% через подорожчання пам’яті

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Inqizitor2022: 22.06.2026 16:45То есть если построить ещё 100 заводов
Нема вопросов. Думаю ТСМЦ не откажется. Строишь 100 заводов, находишь им литографы на эти заводы и все, проблема решена

Отправлено спустя 1 минуту 57 секунд:
Patruletz: 22.06.2026 17:05а мені то що до цього, є чи немає ... під мої задачі задачі вистачає 5080, не було би цих задач сидів би далі на 7900хт чи заради цікавості перейшов би на 9070хт.
Наче тут всі негодують від того що не можуть придбати топ-карту від АМД
Ну я вот посмотрел бы на топ карту АМД. Если бы она была как 7800х3д в свое время - сильно лучше и вдвое дешевле я бы купил без вопросов.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

капітошка: 22.06.2026 18:20 у нас 9060 від 15к+ грн де ваші 300!?
Ну, 15к це 333$. З урахуванням ваших перекупів, 10% похибка це нормально.
капітошка
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 22.06.2026 18:27
капітошка: 22.06.2026 18:20 у нас 9060 від 15к+ грн де ваші 300!?
Ну, 15к це 333$. З урахуванням ваших перекупів, 10% похибка це нормально.
лол це НЕ нормально :lol:
подивіться у розетці там вже 9060 від 17+к :laugh:
у Берліні можливо інши гривні і долари :laugh:
Вкладення
Screenshot_2026-06-22-18-43-20-519.jpeg
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yurius: 22.06.2026 09:07Ні,leif абсолютно адекватна людина
Так, але тролить також. Вже знаю про кого ви, так давно не бачив, що й забув про нього, але цілком ймовірно що він :gigi:
Та й ніби додав що
daesz: 22.06.2026 01:14останній не такий упоротий
:shuffle:
Denvys5: 22.06.2026 10:41memberlist.php?mode=viewprofile&u=73000
Цей навіть у мене був в ЧСі лол :gigi:
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

капітошка
Я вас конечно удивлю, но есть такая вещь как таможенные пошлины и НДС.
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

капітошка: 22.06.2026 18:17покажіть мені щось за 300$(реально у нас) у червоних?
ні в кого нема карт дешевше або рівно 300$ - та сама 5050 коштує від 350$ не знаю шо ви тут спорите.
а 9060 це вобще для еом ринка і вона не поширена шоб мати нормальну ціну
капітошка
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nouriel: 22.06.2026 20:02
капітошка: 22.06.2026 18:17покажіть мені щось за 300$(реально у нас) у червоних?
ні в кого нема карт дешевше або рівно 300$ - та сама 5050 коштує від 350$ не знаю шо ви тут спорите.
а 9060 це вобще для еом ринка і вона не поширена шоб мати нормальну ціну
я ж то і кажу що у амд немає сил конкурувати з монополістом у відеокартах тому вони викатили вк у дуже вузькому сегменті вижче і ничне вних нічого немає нажаль, а мені тут намагаються довести зворотьнє

а карти нові у магазинах є але тільки зелені 3ххх, 4ххх, червоні тільки б/у
наідія навіть 3060 відродила, чому амд нічого зі старого не відроджує?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

капітошка: 23.06.2026 07:28наідія навіть 3060 відродила, чому амд нічого зі старого не відроджує?
На який біс? 9000 серія амуде на гддр6, 5000 серія нвідії на гддр7, яке вам потрібне відроження? рикса 580 на гддр5? Так уже https://www.overclockers.ua/ua/news/max ... utex-2026/ :facepalm:
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

daesz
Крім 5050)
капітошка
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 23.06.2026 08:11
капітошка: 23.06.2026 07:28наідія навіть 3060 відродила, чому амд нічого зі старого не відроджує?
На який біс? 9000 серія амуде на гддр6, 5000 серія нвідії на гддр7, яке вам потрібне відроження? рикса 580 на гддр5? Так уже https://www.overclockers.ua/ua/news/max ... utex-2026/ :facepalm:
тому що в них немає взагалі Н І Ч О Г О нижче 400$
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

капітошка: 23.06.2026 14:09
daesz: 23.06.2026 08:11
На який біс? 9000 серія амуде на гддр6, 5000 серія нвідії на гддр7, яке вам потрібне відроження? рикса 580 на гддр5? Так уже https://www.overclockers.ua/ua/news/max ... utex-2026/ :facepalm:
тому що в них немає взагалі Н І Ч О Г О нижче 400$
А Ц Е Щ О ?
https://hotline.ua/ua/computer/videokarty/20038219/
спойлер
:facepalm:
капітошка
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 23.06.2026 18:12
капітошка: 23.06.2026 14:09
тому що в них немає взагалі Н І Ч О Г О нижче 400$
А Ц Е Щ О ?
https://hotline.ua/ua/computer/videokarty/20038219/
спойлер
:facepalm:
ну ок, але підозріло, можливо б/у
ну таке...
я підшукую кандидата на заміну моїй 3060 12гб 192біт і ці 7600 8гб 128біт не всиляють довіри, от як би 7600хт 16гб але там і ціна у 1.5 рази буде :)

Відправлено через 5 хвилин 3 секунди:
ви по вашим посиланням заходили, дивились реальні ціни?
Зображення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

капітошка
нормальний хостинг можна, ваш не грузить.

зайшов на рандомний асус дуал, 13.6к
https://comtrading.ua/prod-vdeokarta-ra ... ddr-951181
По курсу привату на сьогодні : 13600 / 45.25 = 300.55$

Гіга звідтіля ж
https://comtrading.ua/prod-vdeokarta-am ... v-r-592787
14500 / 45.25 = 320.44$
капітошка: 23.06.2026 14:09тому що в них немає взагалі Н І Ч О Г О нижче 400$
???
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

капітошка
Не гоже адептам НВ заглядатися на Радеони ;) Хуанг предасть анафемі
Відповісти