Український багатокористувацький шутер SAND: Raiders of Sophie вийшов у дочасному доступі Steam

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Пропоную обговорити Український багатокористувацький шутер SAND: Raiders of Sophie вийшов у дочасному доступі Steam
Ну, наразі вона поки що не доступна.
Screenshot_2.jpg
Вкладення
Screenshot_2.jpg
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

И даже не Урина Энджайн 5 :eek: Хотя конечно что хуже, Урина или Унити - это дискуссионный вопрос :lol:
amfiton
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak: 22.06.2026 17:58 И даже не Урина Энджайн 5
Можно писати назву як має бути? бо так білше схоже що урина в голові у написавшого
Sashr
Member

Повідомлення

> 32 ГБ оперативної пам’яті
> Для встановлення гра потребує 11 ГБ місця на накопичувачі.

Гра повністю копіює себе в оперативну пам'ять? А для кращої оптимізації - ще й три рази.
Inquisitor
Member
Звідки: Винница

Повідомлення

amfiton: 22.06.2026 18:15
Earanak: 22.06.2026 17:58 И даже не Урина Энджайн 5
Можно писати назву як має бути? бо так білше схоже що урина в голові у написавшого
Самий розумний, чи шо? Тут таких не люблять! :gigi:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

amfiton: 22.06.2026 18:15 Можно писати назву як має бути? бо так білше схоже що урина в голові у написавшого
Не можна. Перекручування власних назв то ж національна забава. Тільки не питайте кого
Энджайн
:facepalm:
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Геральт: 22.06.2026 18:25
amfiton: 22.06.2026 18:15 Можно писати назву як має бути? бо так білше схоже що урина в голові у написавшого
Не можна. Перекручування власних назв то ж національна забава. Тільки не питайте кого
Энджайн
:facepalm:
Мог ведь написать и Ваджайн :laugh:
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Какие же тут душнилы попадаются... Один раз только написал Урина - ой все... Написал 75 раз UE5/Unreal Engine 5, в том числе в профиле своем - не, фигня.
amfiton: 22.06.2026 18:15Можно писати назву як має бути?
Для тебя напишу специально - Unreal Engine 5 и Unity. Надеюсь теперь ты доволен ;)
kabostebeztak
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса, зараз у Франції

Повідомлення

Видавець - мразь (tinyBuild, активно працює як з нашими так і з кацапами) та античіт BattlEye, підтримку лінукса треба вмикати розробникам.
yariksom
Member

Повідомлення

Якесь воно на team fortress на світлинах подібне тільки антураж інший.

Сильно не бийте, я онлайн ще нічого не грав, але картинки бачив :shuffle:

Отправлено спустя 11 минут 5 секунд:
kabostebeztak: 22.06.2026 19:15 Видавець - мразь (tinyBuild, активно працює як з нашими так і з кацапами) та античіт BattlEye, підтримку лінукса треба вмикати розробникам.
Тут я не знаю що сказати, більшість кацапів саме їхньої традиційної орієнтації (в девіантному розумінні одностатевого потягу один до другого), але блін чи варто всіх під одну гребінку?
Розумію, що зараз це об'єктивна реальність, а душа не сприймає, хоча живу під постійними обстрілами і вже мабуть втратив здоровий глузд, ну були ж навіть у німців хороші люди не фашисти, мабуть і є нерашисти.
Це просто розробники цифрового продукту і нахезати їм на політику, не здивуюся якщо вони ще й в підарашці податків не платять.

Виговорився, вибачайте за емоції :shuffle:
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt [UA]

Повідомлення

А шо то вони пишуть, що Львівські, якщо у вікі заявляють
tinyBuild Inc. is an American publisher of indie games based in Bellevue, Washington. The company was established by Alex Nichiporchik and Tom Brien in 2011
https://en.wikipedia.org/wiki/TinyBuild

Тут ще власник (Alex Nichiporchik) плакається, як їм бідосі важко https://www.tinybuild.com/single-post/t ... ng-ukraine
Фоточки прям душу розривають.
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

LiquidStorm: 22.06.2026 21:37 А шо то вони пишуть, що Львівські, якщо у вікі заявляють
tinyBuild Inc. is an American publisher of indie games based in Bellevue, Washington. The company was established by Alex Nichiporchik and Tom Brien in 2011
https://en.wikipedia.org/wiki/TinyBuild

Тут ще власник (Alex Nichiporchik) плакається, як їм бідосі важко https://www.tinybuild.com/single-post/t ... ng-ukraine
Фоточки прям душу розривають.
Може грант отримає якщо буде так писати
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

amfiton: 22.06.2026 18:15Можно писати назву як має бути? бо так білше схоже що урина в голові у написавшого
Человек написал правильно, как оно есть. То, что Эпик все игры почти загадил своим недодвижком - это реальная проблема.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Inqizitor2022: 22.06.2026 22:23Человек написал правильно, как оно есть. То, что Эпик все игры почти загадил своим недодвижком - это реальная проблема.
Если не УЕ, то что? :popcorn:

И что мешает разрабам ограничено использовать тяжелые графонистые технологии УЕ и нормлаьно его оптимизировать, как это делает эмбарк?
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

yariksom: 22.06.2026 20:56 Тут я не знаю що сказати, більшість кацапів саме їхньої традиційної орієнтації (в девіантному розумінні одностатевого потягу один до другого), але блін чи варто всіх під одну гребінку?
Розумію, що зараз це об'єктивна реальність, а душа не сприймає, хоча живу під постійними обстрілами і вже мабуть втратив здоровий глузд, ну були ж навіть у німців хороші люди не фашисти, мабуть і є нерашисти.

Томас Манн казав "всі німці винні", особливо діячі культури, яке допустили таке зробити зі своєю нацією. Отже і всі бездіяльні московити винні. А ті, хто мають болотне громадянство все рівно платять податки через пенсійні закони(багато, що закінчується, деякі потрапили під санкції, але все рівно якщо не відмовляються від громадянства, то це ...). Ті, хто відправляють гроші рідним тим більше платять податки на війну. нерашисти - люди типу Юлії Юріної, але їх все рівно з тих 140 лямів мізер. Умовний рдк пару років тому близько 5000, це десь 0,0036% і там не всі гарні люди, як наприклад монархісти за руску імперію - вони ситуативно на нашому боці. Ложка меду не врятує смак цистерни гівна, тому краще взагалі не шукати там хороших. А нормальних людей видно зразу.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

waryag: 22.06.2026 22:56Если не УЕ, то что? :popcorn:
И что мешает разрабам ограничено использовать тяжелые графонистые технологии УЕ и нормлаьно его оптимизировать, как это делает эмбарк?
Да например, движок Ведьмака/Киберпанка, как это ни странно, REDEngine - он шикарен. Или RE Engine от Capcom. Или Elden Ring Engine. Но не убогую поделку от Эпика. Потому, что про слово оптимизация там не в курсе, потому, что UE предоставляет готовые инструменты вида - тяп ляп и в продакшен, а любой манагер увидев значки долларов в глазах сразу требует переход на UE. Получается парадокс - Эпик нафигачил в движок instant инструменты, разрабы их повсеместно используют, так как сильно сокращает время разработки и снижает требуемую квалификацию разрабов, а крайними оказываются пользователи, когда этот мусор выходит в релиз и еле на 5090 ворочается. Ну и многоядерная оптимизация у UE весьма убогая, мало ядер задействует.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 22.06.2026 22:56
Inqizitor2022: 22.06.2026 22:23Человек написал правильно, как оно есть. То, что Эпик все игры почти загадил своим недодвижком - это реальная проблема.
Если не УЕ, то что? :popcorn:

И что мешает разрабам ограничено использовать тяжелые графонистые технологии УЕ и нормлаьно его оптимизировать, как это делает эмбарк?
дЕфективні менеджери, які хочуть мінімізувати час витрачений на оптимізацію, створення нормальних лодів, запікання світла і т.д.

Відправлено через 1 хвилину 10 секунд:
Inqizitor2022: 22.06.2026 23:06
waryag: 22.06.2026 22:56Если не УЕ, то что? :popcorn:
И что мешает разрабам ограничено использовать тяжелые графонистые технологии УЕ и нормлаьно его оптимизировать, как это делает эмбарк?
Да например, движок Ведьмака/Киберпанка, как это ни странно, REDEngine - он шикарен. Или RE Engine от Capcom. Или Elden Ring Engine. Но не убогую поделку от Эпика. Потому, что про слово оптимизация там не в курсе, потому, что UE предоставляет готовые инструменты вида - тяп ляп и в продакшен, а любой манагер увидев значки долларов в глазах сразу требует переход на UE. Получается парадокс - Эпик нафигачил в движок instant инструменты, разрабы их повсеместно используют, так как сильно сокращает время разработки и снижает требуемую квалификацию разрабов, а крайними оказываются пользователи, когда этот мусор выходит в релиз и еле на 5090 ворочается. Ну и многоядерная оптимизация у UE весьма убогая, мало ядер задействует.
REDEngine все, мертвий, новий відьмак на анріалі буде якщо щось.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Inqizitor2022: 22.06.2026 23:06Да например, движок Ведьмака/Киберпанка, как это ни странно, REDEngine - он шикарен.
Он мертв. Можно попробовать лицензировать, но дальше вся поддержка будет происходить в режиме "кошка бросила котят..."
Inqizitor2022: 22.06.2026 23:06Или RE Engine от Capcom. Или Elden Ring Engine.
Внутренние движки. Не помню, чтобы их давали посторонним. Причем движок ЕР не то, чтобы идеально работал. По сути, проблемы УЕ плюс свои специфические. Картинка красивая, но в основном за счет работы художников. И это в руках студии-разработчика, большой, богатой и опытной. Дай его студии-середняку - будет ужас, а инди будет милосерднее сразу пристрелить.

Также студии, которая захочет по ним упороться и даже получит лицензию, придется столкнуться с ограниченной поддержкой и документацией, отсутствием огромной базы готовых решений почти любой проблемы и крайним дефицитом умеющих в него сотрудников на рынке труда и т.п.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Или RE Engine от Capcom.
вся шикарність якого проявилась в догмі. :-/
За якістю картинки з UE5 на разі може конкурувати хіба що юбік зі своїми рушіями. Ну, може ще Frostbite. Все. RE не в коридорках ми практично не бачили, а де бачили, - не зраділи. На REDEngine самі поляки поствили хрест.

UE5 можна хейхтити скільки завгодно, але це вже стандарт. Варто змиритись і навчитись його готувати.
До речі, про 5090:
https://fex.net/uk/s/vkd3mpr
:gigi:
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Геральт: 23.06.2026 01:10
Или RE Engine от Capcom.
За якістю картинки з UE5 на разі може конкурувати хіба що юбік зі своїми рушіями. Ну, може ще Frostbite. Все. RE не в коридорках ми практично не бачили, а де бачили, - не зраділи. На REDEngine самі поляки поствили хрест.

UE5 можна хейхтити скільки завгодно, але це вже стандарт. Варто змиритись і навчитись його готувати.
До речі, про 5090:
https://fex.net/uk/s/vkd3mpr
:gigi:
Ну во первых поляки идиоты, REDEngine - шикарный движок. А UE с первой версии был шляпой по производительности, но был очень гибким по конфигурации.
Во-вторых про ролик, если клацнуть длсс баланс и больше ничего не трогать, магическим образом из 35 кадров станет 50. А если не трогать длсс и выключить PT - будет 100+ кадров.
Кстати, хитрый Хуанг не дал таки возможность ставить лучи на отдельную карту, а если бы дал - то покупка 5070ти или второй 5090 вполне себе решила бы проблему включенных лучей. С другой стороны, как можно будет разводить лохов на новые карты, если и старые будут тянуть. :laugh:
Відповісти