Новини
Останні статті і огляди
Український багатокористувацький шутер SAND: Raiders of Sophie вийшов у дочасному доступі Steam
-
Сidonix
Member
- Звідки: Житомир
-
Earanak
Member
- Звідки: Украина
И даже не Урина Энджайн 5
Хотя конечно что хуже, Урина или Унити - это дискуссионный вопрос 
-
amfiton
Junior
Можно писати назву як має бути? бо так білше схоже що урина в голові у написавшогоEaranak: ↑ 22.06.2026 17:58 И даже не Урина Энджайн 5
-
Sashr
Member
> 32 ГБ оперативної пам’яті
> Для встановлення гра потребує 11 ГБ місця на накопичувачі.
Гра повністю копіює себе в оперативну пам'ять? А для кращої оптимізації - ще й три рази.
> Для встановлення гра потребує 11 ГБ місця на накопичувачі.
Гра повністю копіює себе в оперативну пам'ять? А для кращої оптимізації - ще й три рази.
-
Inquisitor
Member
- Звідки: Винница
Самий розумний, чи шо? Тут таких не люблять!amfiton: ↑ 22.06.2026 18:15Можно писати назву як має бути? бо так білше схоже що урина в голові у написавшогоEaranak: ↑ 22.06.2026 17:58 И даже не Урина Энджайн 5
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
Не можна. Перекручування власних назв то ж національна забава. Тільки не питайте когоamfiton: ↑ 22.06.2026 18:15 Можно писати назву як має бути? бо так білше схоже що урина в голові у написавшого
Энджайн
-
Earanak
Member
- Звідки: Украина
Мог ведь написать и ВаджайнГеральт: ↑ 22.06.2026 18:25Не можна. Перекручування власних назв то ж національна забава. Тільки не питайте когоamfiton: ↑ 22.06.2026 18:15 Можно писати назву як має бути? бо так білше схоже що урина в голові у написавшогоЭнджайн![]()
-
Earanak
Member
- Звідки: Украина
Какие же тут душнилы попадаются... Один раз только написал Урина - ой все... Написал 75 раз UE5/Unreal Engine 5, в том числе в профиле своем - не, фигня.

Для тебя напишу специально - Unreal Engine 5 и Unity. Надеюсь теперь ты доволенamfiton: ↑ 22.06.2026 18:15Можно писати назву як має бути?
-
kabostebeztak
Member
- Звідки: Одеса, зараз у Франції
Видавець - мразь (tinyBuild, активно працює як з нашими так і з кацапами) та античіт BattlEye, підтримку лінукса треба вмикати розробникам.
-
yariksom
Member
Якесь воно на team fortress на світлинах подібне тільки антураж інший.
Сильно не бийте, я онлайн ще нічого не грав, але картинки бачив
Отправлено спустя 11 минут 5 секунд:
Розумію, що зараз це об'єктивна реальність, а душа не сприймає, хоча живу під постійними обстрілами і вже мабуть втратив здоровий глузд, ну були ж навіть у німців хороші люди не фашисти, мабуть і є нерашисти.
Це просто розробники цифрового продукту і нахезати їм на політику, не здивуюся якщо вони ще й в підарашці податків не платять.
Виговорився, вибачайте за емоції
Сильно не бийте, я онлайн ще нічого не грав, але картинки бачив
Отправлено спустя 11 минут 5 секунд:
Тут я не знаю що сказати, більшість кацапів саме їхньої традиційної орієнтації (в девіантному розумінні одностатевого потягу один до другого), але блін чи варто всіх під одну гребінку?kabostebeztak: ↑ 22.06.2026 19:15 Видавець - мразь (tinyBuild, активно працює як з нашими так і з кацапами) та античіт BattlEye, підтримку лінукса треба вмикати розробникам.
Розумію, що зараз це об'єктивна реальність, а душа не сприймає, хоча живу під постійними обстрілами і вже мабуть втратив здоровий глузд, ну були ж навіть у німців хороші люди не фашисти, мабуть і є нерашисти.
Це просто розробники цифрового продукту і нахезати їм на політику, не здивуюся якщо вони ще й в підарашці податків не платять.
Виговорився, вибачайте за емоції
-
LiquidStorm
Member
- Звідки: Banderstadt [UA]
А шо то вони пишуть, що Львівські, якщо у вікі заявляють
Тут ще власник (Alex Nichiporchik) плакається, як їм бідосі важко https://www.tinybuild.com/single-post/t ... ng-ukraine
Фоточки прям душу розривають.
https://en.wikipedia.org/wiki/TinyBuildtinyBuild Inc. is an American publisher of indie games based in Bellevue, Washington. The company was established by Alex Nichiporchik and Tom Brien in 2011
Тут ще власник (Alex Nichiporchik) плакається, як їм бідосі важко https://www.tinybuild.com/single-post/t ... ng-ukraine
Фоточки прям душу розривають.
-
Draqoon
Member
- Звідки: КиyB
Може грант отримає якщо буде так писатиLiquidStorm: ↑ 22.06.2026 21:37 А шо то вони пишуть, що Львівські, якщо у вікі заявляютьhttps://en.wikipedia.org/wiki/TinyBuildtinyBuild Inc. is an American publisher of indie games based in Bellevue, Washington. The company was established by Alex Nichiporchik and Tom Brien in 2011
Тут ще власник (Alex Nichiporchik) плакається, як їм бідосі важко https://www.tinybuild.com/single-post/t ... ng-ukraine
Фоточки прям душу розривають.
-
Inqizitor2022
Member
- Звідки: Харьков
Человек написал правильно, как оно есть. То, что Эпик все игры почти загадил своим недодвижком - это реальная проблема.amfiton: ↑ 22.06.2026 18:15Можно писати назву як має бути? бо так білше схоже що урина в голові у написавшого
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Если не УЕ, то что?Inqizitor2022: ↑ 22.06.2026 22:23Человек написал правильно, как оно есть. То, что Эпик все игры почти загадил своим недодвижком - это реальная проблема.
И что мешает разрабам ограничено использовать тяжелые графонистые технологии УЕ и нормлаьно его оптимизировать, как это делает эмбарк?
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
yariksom: ↑ 22.06.2026 20:56 Тут я не знаю що сказати, більшість кацапів саме їхньої традиційної орієнтації (в девіантному розумінні одностатевого потягу один до другого), але блін чи варто всіх під одну гребінку?
Розумію, що зараз це об'єктивна реальність, а душа не сприймає, хоча живу під постійними обстрілами і вже мабуть втратив здоровий глузд, ну були ж навіть у німців хороші люди не фашисти, мабуть і є нерашисти.
Томас Манн казав "всі німці винні", особливо діячі культури, яке допустили таке зробити зі своєю нацією. Отже і всі бездіяльні московити винні. А ті, хто мають болотне громадянство все рівно платять податки через пенсійні закони(багато, що закінчується, деякі потрапили під санкції, але все рівно якщо не відмовляються від громадянства, то це ...). Ті, хто відправляють гроші рідним тим більше платять податки на війну. нерашисти - люди типу Юлії Юріної, але їх все рівно з тих 140 лямів мізер. Умовний рдк пару років тому близько 5000, це десь 0,0036% і там не всі гарні люди, як наприклад монархісти за руску імперію - вони ситуативно на нашому боці. Ложка меду не врятує смак цистерни гівна, тому краще взагалі не шукати там хороших. А нормальних людей видно зразу.
-
Inqizitor2022
Member
- Звідки: Харьков
Да например, движок Ведьмака/Киберпанка, как это ни странно, REDEngine - он шикарен. Или RE Engine от Capcom. Или Elden Ring Engine. Но не убогую поделку от Эпика. Потому, что про слово оптимизация там не в курсе, потому, что UE предоставляет готовые инструменты вида - тяп ляп и в продакшен, а любой манагер увидев значки долларов в глазах сразу требует переход на UE. Получается парадокс - Эпик нафигачил в движок instant инструменты, разрабы их повсеместно используют, так как сильно сокращает время разработки и снижает требуемую квалификацию разрабов, а крайними оказываются пользователи, когда этот мусор выходит в релиз и еле на 5090 ворочается. Ну и многоядерная оптимизация у UE весьма убогая, мало ядер задействует.waryag: ↑ 22.06.2026 22:56Если не УЕ, то что?![]()
И что мешает разрабам ограничено использовать тяжелые графонистые технологии УЕ и нормлаьно его оптимизировать, как это делает эмбарк?
-
Gelonyrum
Member
дЕфективні менеджери, які хочуть мінімізувати час витрачений на оптимізацію, створення нормальних лодів, запікання світла і т.д.waryag: ↑ 22.06.2026 22:56Если не УЕ, то что?Inqizitor2022: ↑ 22.06.2026 22:23Человек написал правильно, как оно есть. То, что Эпик все игры почти загадил своим недодвижком - это реальная проблема.![]()
И что мешает разрабам ограничено использовать тяжелые графонистые технологии УЕ и нормлаьно его оптимизировать, как это делает эмбарк?
Відправлено через 1 хвилину 10 секунд:
REDEngine все, мертвий, новий відьмак на анріалі буде якщо щось.Inqizitor2022: ↑ 22.06.2026 23:06Да например, движок Ведьмака/Киберпанка, как это ни странно, REDEngine - он шикарен. Или RE Engine от Capcom. Или Elden Ring Engine. Но не убогую поделку от Эпика. Потому, что про слово оптимизация там не в курсе, потому, что UE предоставляет готовые инструменты вида - тяп ляп и в продакшен, а любой манагер увидев значки долларов в глазах сразу требует переход на UE. Получается парадокс - Эпик нафигачил в движок instant инструменты, разрабы их повсеместно используют, так как сильно сокращает время разработки и снижает требуемую квалификацию разрабов, а крайними оказываются пользователи, когда этот мусор выходит в релиз и еле на 5090 ворочается. Ну и многоядерная оптимизация у UE весьма убогая, мало ядер задействует.waryag: ↑ 22.06.2026 22:56Если не УЕ, то что?![]()
И что мешает разрабам ограничено использовать тяжелые графонистые технологии УЕ и нормлаьно его оптимизировать, как это делает эмбарк?
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Он мертв. Можно попробовать лицензировать, но дальше вся поддержка будет происходить в режиме "кошка бросила котят..."Inqizitor2022: ↑ 22.06.2026 23:06Да например, движок Ведьмака/Киберпанка, как это ни странно, REDEngine - он шикарен.
Внутренние движки. Не помню, чтобы их давали посторонним. Причем движок ЕР не то, чтобы идеально работал. По сути, проблемы УЕ плюс свои специфические. Картинка красивая, но в основном за счет работы художников. И это в руках студии-разработчика, большой, богатой и опытной. Дай его студии-середняку - будет ужас, а инди будет милосерднее сразу пристрелить.Inqizitor2022: ↑ 22.06.2026 23:06Или RE Engine от Capcom. Или Elden Ring Engine.
Также студии, которая захочет по ним упороться и даже получит лицензию, придется столкнуться с ограниченной поддержкой и документацией, отсутствием огромной базы готовых решений почти любой проблемы и крайним дефицитом умеющих в него сотрудников на рынке труда и т.п.
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
вся шикарність якого проявилась в догмі.Или RE Engine от Capcom.
За якістю картинки з UE5 на разі може конкурувати хіба що юбік зі своїми рушіями. Ну, може ще Frostbite. Все. RE не в коридорках ми практично не бачили, а де бачили, - не зраділи. На REDEngine самі поляки поствили хрест.
UE5 можна хейхтити скільки завгодно, але це вже стандарт. Варто змиритись і навчитись його готувати.
До речі, про 5090:
https://fex.net/uk/s/vkd3mpr