a_z_z_y
Ну по поводу куда что крутит - как мы тогда и решили. Низ + зад - вдувают (назад кстати получилось 2х120 поставить) - Верх + бок - выдувают через радиаторы.
Дельта как видно из скринов - 12 градусов. В принципе неплохо, но опять таки - в комнате тепленько.
С памятью я немного позже замеры проведу, но ей сейчас полюбому стало намного лучше. Ее не обдувают горячим воздухом.
Насчет того как было - вся фотосессия тут
viewtopic.php?p=4008290#p4008290
Новини
Останні статті і огляди
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо
-
StTechnik
Member
-
a_z_z_y
HWBOT OC Team
- Звідки: Kyiv
Єххх, дельта то повітря-вода. Як основне мірило ефектичності контура вцілому.StTechnik: ↑ 22.06.2026 15:00 Дельта как видно из скринов - 12 градусов. В принципе неплохо, но опять таки - в комнате тепленько.
А ваша дельта то чіпа з водою, то вже дуже залежить від величини кристалу, його навантаження, ефективності ватеру і подекуди помітно від термопасти
Вам треба між власниками 4090 мірятися
Бо на моїй (колишній) Radeon 6800ХТ теж було 10-12с. Але коли давав макс ліміти + розгони то і 15+С можна побачити запросто.
PS: лайфхак - купуєте на алі копійошний термосенсор, вставляєте у T-Sensor роз'єм материнки чи вашого AC Next. Сам сенсор ставите десь пілся вдувних вентиляторів і маєте собі моніторинг Ambient температури
Відправлено через 5 хвилин 41 секунду:
PS2: ще є чіт як визначити Ambient - відяха в простої дає на 2-3С більше ніж вода. Якщо весь комп в простої був достатньо довго то дільта з повітрям теж буде невеликою. Від 3 до 5С (в залежності від обертів вентиляторів). Далі рахуйте самі. Але б я все ж доставив термодатчик
-
StTechnik
Member
a_z_z_y
Зачем сложности такие. Я прекрасно знаю что амбиент воздух - 29 градусов. Вот )
Зачем сложности такие. Я прекрасно знаю что амбиент воздух - 29 градусов. Вот )
-
a_z_z_y
HWBOT OC Team
- Звідки: Kyiv
StTechnik
Ви то прекрасно знаєте, а пацани з форуму - ніт

Ви то прекрасно знаєте, а пацани з форуму - ніт
-
StTechnik
Member
a_z_z_y
Ну теперь и они знают.
Щас вот потестил немного всякое.
Память - 55 градусов. Карта на 420 ватт - 52 температура. ВРМ - 51. Материнская плата показывает вообще 34 в пике. Что говорит о нормальной церкуляции воздуха. Вообщем мне все очень даже нравится.
Теперь оно как то по уму все.
Ну теперь и они знают.
Память - 55 градусов. Карта на 420 ватт - 52 температура. ВРМ - 51. Материнская плата показывает вообще 34 в пике. Что говорит о нормальной церкуляции воздуха. Вообщем мне все очень даже нравится.
Теперь оно как то по уму все.
-
LiquidStorm
Member
- Звідки: Banderstadt [UA]
-
StTechnik
Member
LiquidStorm

Спасибо. Исправлю. ОписАлсяТам в профілі тойво ... pump мало б бути )
-
Melki
Member
- Звідки: Мелитополь (Украина)
тож банк
