AMD готується до чергового підвищення цін на Radeon RX 9000 до 15% через подорожчання пам’яті

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Yurius
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Очікуємо нашестя зеленоботів місцевих через годину-дві у цій темі,зверху вже почалось ,але головні клоуни ще сплять.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Гедоніст: 21.06.2026 12:43 Бабка Ліза знов поводила по губам)
Так вона ж тоді не баба зовсім, ну якщо є чим,
Тоді він вуйко Ліза, чи той як його там десептикон чи як їх там тих автоботів. :lol:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Гедоніст
Керівник Nvidia Дженсен Хуанг несподівано порівняв старі відеокарти компанії з "витриманим вином". За його словами, попит на прискорювачі настільки зріс на тлі буму штучного інтелекту, що навіть п'ятирічні GPU продовжують дорожчати замість звичного падіння ціни.

Хуанг зазначив, що сьогодні обчислювальні потужності потрібні практично кожному дата-центру, що працює зі штучним інтелектом. Через це в дефіциті опинилися не тільки нові відеокарти, але й старіші моделі, передає Wccftech.

"Споживання GPU зростає як на дріжджах, і навіть ті відеокарти, які ми продавали чотири-п'ять років тому, зараз дорожчають швидше за хороше вино. Сьогодні це все одно що інвестиції в мистецтво", – сказав Хуанг.


Чим тобі не комедія? "Інвестування" 400$ в 3060 в липні 2026 :gigi:
Yurius
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Геральт
Гедоніста більше нема,мабуть не тільки мені дублювання профілів після бану , та постійне несення сказу на форум не подобається.

21.06.2026 14:06 Заборона доступу BAN_PERMANENT
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

До речі, пам'ятаєте про новини про "планове подорожчання процесорів"?
https://www.overclockers.ua/ua/news/amd ... ease-2026/
https://www.overclockers.ua/ua/news/int ... -increase/
Вже пройшов квартал, але ні АМ5, ні 1851 не подорожчали. До речі, там теж згадувались "азійські джерела".
9800x3d в нас:
спойлер
Screenshot 2026-06-21 133307.png
270k plus в США:
спойлер
Screenshot 2026-06-21 135744.png
9700x в Німеччині:
спойлер
Screenshot 2026-06-21 140038.png
Подорожчали тільки ддр4 проци типу 5600, бо люди кинулись їх купувати через дорожнечу ддр5.
Це просто статті, написані, щоб заґрити людей і зібрати перегляди. Або "замовні" інсайдери, щоб підігріти інтерес. Це як нафтові інсайдери, які повально розказують, що "нафта ось-ось подорожчає" і що "до кінця року обов'язково коштуватиме +15%". :yes:

А от перед реальним подорожчанням оперативки восени 25-го ніхто взагалі нічого про це не писав. Отакі "інсайдери" і "джерела".
Vladys77
Member

Повідомлення

yariksom: 21.06.2026 11:26 taras_cs
Здається мені, що Core 2 Duo вже були розроблені і чекали виходу на ринок, однак тре було продавати пентіум4.
Я збирав якраз свій перший ПК тоді і якось так прикипів до АМД, що інтелів ніколи не було, видно щось з психологією зв'язано :gigi:
Теж щось пов'язане :D . Бо перший ПК був на AMD і ATI. Хоча і з ворожого табору було два процесори та дві відеокарти. Але зараз знову повенрувся до свого традиційного заліза :D

Відправлено через 3 хвилини 52 секунди:
Гедоніст: 21.06.2026 12:43 Бабка Ліза знов поводила по губам)
Геральт: 21.06.2026 09:27о якщо АМД піднімає на 15%, НВ піднімає на 30%
:lol: Ану ще скажи що небудь смішне
Відновлення випуску RTX 3060. Хіба не смішно?
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача
Звідки: Spain

Повідомлення

hentakiboy: 21.06.2026 09:14 о может хоть старичьков 570 8гб и 5700хт продам под шумок
Придержи еще годик, там можно будет 570 8гб и 5700хт обменять на пятиэтажный домик на берегу Средиземного моря в Испании и на сдачу еще маленькую яхту купить :laugh:
yariksom
Member

Повідомлення

n+gibat[]r: 21.06.2026 14:39
hentakiboy: 21.06.2026 09:14 о может хоть старичьков 570 8гб и 5700хт продам под шумок
Придержи еще годик, там можно будет 570 8гб и 5700хт обменять на пятиэтажный домик на берегу Средиземного моря в Испании и на сдачу еще маленькую яхту купить :laugh:
Думаю на яхту не вистачить, ну хіба на маллеесеньку :shuffle:
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

vsx: 21.06.2026 12:34Без безумной ценовой политики конкурентов ничего бы этого не было
ага, кожанка та бабка будуть переживати за ігоря :laugh:
капітошка
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaxNew: 21.06.2026 10:56
капітошка: 21.06.2026 09:22
вони і до подорожчання мало кому були потрібні, а тепер ще більше шансів що їх не купуватимуть
Статистика Steam з вами не згідна. 9070XT в притик дихає 5070ti/5080, що вже успіх для Лізи.
Та й самі карти вийшли дуже вдалими.
Я останні 6 років користувався флагманами від червоних і залишився задоволеним.
Вам не подобається, завжди є варіанти від зелених та синіх.
топи, можливо, але не усім вони потрібні і по карману, де їх лоу і мідл сегменти?
я у 2023 не зміг знайти нову 6700хт за адекватні гроші тому придбав 3060
якщо б було щось адекватне за 300-350$ у червоних я б задоволенням але такого немає, нажаль, а ціни усе ростуть і ростуть.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вот топов то как раз у АМД и нет уже который год. Я уже говорил не раз, выпусти они по аналогии с процами карту которая и лучше и дешевле 5090 народ бы брал бы ее за милую душу. А так 9070хт одна конкурентоспособная и та начала бодаться с 5070ти только в 26 году из-за того что вторая стоить неадекватно стала
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

erkins007: 21.06.2026 15:39Я уже говорил не раз, выпусти они по аналогии с процами карту которая и лучше и дешевле 5090 народ бы брал бы ее за милую душу.
так вони видавали новину що конкурувати у топ сигменті не бачать сенсу та будуть зосереджені на роботі з мідлами, чим 9070хт хрінова карта?
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

капітошка: 21.06.2026 15:13 я у 2023 не зміг знайти нову 6700хт за адекватні гроші тому придбав 3060
уровень 3060 это 6600 а не 6700хт
а ты у нас чей клон будешь? пора вслед за Гедонистом в путь дорогу..
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Patruletz: 21.06.2026 16:17
erkins007: 21.06.2026 15:39Я уже говорил не раз, выпусти они по аналогии с процами карту которая и лучше и дешевле 5090 народ бы брал бы ее за милую душу.
так вони видавали новину що конкурувати у топ сигменті не бачать сенсу та будуть зосереджені на роботі з мідлами, чим 9070хт хрінова карта?
Тем что она конкурент 5070ти, а речь за топы.
Мне мощности 5070ти/9070хт недостаточно
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

erkins007: 21.06.2026 17:56Тем что она конкурент 5070ти, а речь за топы.
Мне мощности 5070ти/9070хт недостаточно
як би економічно вигідно у їх випадку було робити топи то думаю вони б шевелились, а так безконкурентний ігровий топ є у курточки, а ціна то вже таке :gigi:
капітошка
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vsx: 21.06.2026 16:29
капітошка: 21.06.2026 15:13 я у 2023 не зміг знайти нову 6700хт за адекватні гроші тому придбав 3060
уровень 3060 это 6600 а не 6700хт
я обирав з 10-12гб
vsx: 21.06.2026 16:29 а ты у нас чей клон будешь? пора вслед за Гедонистом в путь дорогу..
а що? з чого б це? :)

Відправлено через 2 хвилини 34 секунди:
erkins007: 21.06.2026 15:39
Вот топов то как раз у АМД и нет уже который год. Я уже говорил не раз, выпусти они по аналогии с процами карту которая и лучше и дешевле 5090 народ бы брал бы ее за милую душу. А так 9070хт одна конкурентоспособная и та начала бодаться с 5070ти только в 26 году из-за того что вторая стоить неадекватно стала
ну так, узяли вони дуже вузьку нішу мідл-топ невідомо нащо на усе інше забили бо неможуть у конкуренцію нажаль

Відправлено через 1 хвилину 37 секунд:
взагалі з такими цінами на залізо можна забути про апгрейди на невизначений час :(
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

капітошка: 21.06.2026 18:51 взагалі з такими цінами на залізо можна забути про апгрейди на невизначений час :(
Якщо відкинути ниття, то в чому Реально проблема?

Процесори і МП не подорожчали.
Рама, окей, але можна взяти 32 гб і вистачить надовго. Додаткові 250$ неприємно, але не смертельно.
Відяхи нормально коштують, майже МСРП, принаймні 5070 та 9070, їх вистачить для усіх ігр.

SSD - тут боляче, але й апгрейд не є необхідністю якщо вже є будь який ссд на який влазе пара ігр
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

капітошка: 21.06.2026 18:51 я обирав з 10-12гб
и что?
3060.png
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

dead_rat
Вінчі курва, тільки оледіки йдуть вниз :gigi:
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

капітошка: 21.06.2026 15:13я у 2023 не зміг знайти нову 6700хт за адекватні гроші тому придбав 3060
ніфіга собі ти хотів карту рівня 3070 за ціною 3060?
"не зміг знайти нову 3070ті за адекватні гроші тому придбав 6900хт - звучить логічно як твоє твердження :laugh: :laugh: :laugh:

Відправлено через 1 хвилину 6 секунд:
капітошка: 21.06.2026 18:51я обирав з 10-12гб
І шо? Тобто ти купив би і 3050 за ту ж ціну, якщо там було 16 ГБ? :lol: :lol: :lol:

Відправлено через 5 хвилин 12 секунд:
капітошка: 21.06.2026 18:51ну так, узяли вони дуже вузьку нішу мідл-топ невідомо нащо на усе інше забили бо неможуть у конкуренцію нажаль
це дуже вузька ніша, а випускати одну 1 топ модель це набагато ширша ніша :gigi:
амд взяли наймасовішишу частину ринку. 1 карти в лінійці немає, це кінець.
ти нагадуєш мені людей які розказують шо треба купляти 5060 бо в амд немає аналога 5080 :lol: :lol: :lol:
Відповісти