Швидкість та чіткість. Огляд ігрового 27″ WQHD-монітора MSI MPG 272QRF X36 з NVIDIA G-Sync Pulsar та частотою оновлення 360 Гц

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Melofon
Мені точно ні, але знаю кому тут конче треба :gigi:
ProBoynick
3 покоління за ціну 4го, яке скоро буде :up:
Востаннє редагувалось 15.05.2026 14:58 користувачем Filabatya, всього редагувалось 4 разів.
ProBoynick
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Я тепер вже схиляюсь взяти можливо цей))
https://hard.rozetka.com.ua/ua/asus-90l ... 525549609/ :super:
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ProBoynick: 15.05.2026 14:41Я тепер вже схиляюсь взяти можливо цей))
https://hard.rozetka.com.ua/ua/asus-90l ... 525549609/
DisplayPort™ 1.4 (DSC) :gigi: нормально асус стриже, за долбівіжн, нову плівку на екран та кулер охолодження майже 60К
я б зачекав на 322UR
ProBoynick
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

walkman3000: 15.05.2026 17:24
ProBoynick: 15.05.2026 14:41Я тепер вже схиляюсь взяти можливо цей))
https://hard.rozetka.com.ua/ua/asus-90l ... 525549609/
DisplayPort™ 1.4 (DSC) :gigi: нормально асус стриже, за долбівіжн, нову плівку на екран та кулер охолодження майже 60К
я б зачекав на 322UR
цей?
https://hard.rozetka.com.ua/ua/monitors ... 562014816/
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ProBoynick 322UR новий, 322URX старий. він ще не з'явився
https://telemart.ua/ua/products/msi-315 ... x24-black/
70К за UCDM3 :rotate:

Отправлено спустя 6 минут 10 секунд:
ProBoynick
лось ген4 тб500 https://brain.com.ua/ukr/Monitor_AOC_AG ... 41144.html

Отправлено спустя 3 минуты 43 секунды:
жига ген4 тб500 https://comtrading.ua/prod-igrovij-moni ... uh-1131266
Kentprime
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

27" @2k IPS 33к, понял принял :lol:
Ramzes82
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM я так зрозумів це вже нове покоління QD OLED ? 72 тисячі. Чи ватує воно *2 від ціни відносно попереднього покоління? Думав буде 50-55, але це вже занадто.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Це вже не далеко від 77 с6 на g5 панелі, пів року і ціна стане адекватнішою :up:
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

там тре дивитись на версію самого монітора, PG32UCDM та PG32UCDM Gen3 (PG32UCDM3)
UCDM 3rd Gen QD-OLED EL 2.0 True Black 400
UCDM3 4th Gen QD-OLED EL 3.0 True Black 500
топ від асус на Gen4 QD-OLED
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

walkman3000: 17.05.2026 09:44
там тре дивитись на версію самого монітора, PG32UCDM та PG32UCDM Gen3 (PG32UCDM3)
UCDM 3rd Gen QD-OLED EL 2.0 True Black 400
UCDM3 4th Gen QD-OLED EL 3.0 True Black 500
топ від асус на Gen4 QD-OLED
зачем переплачивать если вам и так ок?
Gold_Star
Member

Повідомлення

Ramzes82: 17.05.2026 08:55Чи ватує воно *2 від ціни відносно попереднього покоління?
Якість зображення не зміниться :rotate:
Ramzes82
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gold_Star: 17.05.2026 10:10
Ramzes82: 17.05.2026 08:55Чи ватує воно *2 від ціни відносно попереднього покоління?
Якість зображення не зміниться :rotate:
Так і я про те. Щось сумніваюсь, що за 35 тисяч і що за 70 буде кардинальна різниця в якості зображення.
Sploit
Member
Аватар користувача
Звідки: дрова? - З лісу, звично.

Повідомлення

Прогрес не зупиниш. По якості зображення OLED матриці наразі залишили далеко позаду IPS-матриці. І з кожним роком цей розрив буде тільки збільшуватись.
Але І досі неможливо довести «трушному» меломану, що формат грамофонної платівки давно віджив. :shuffle:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Sploit: 18.05.2026 16:08 Прогрес не зупиниш. По якості зображення OLED матриці наразі залишили далеко позаду IPS-матриці. І з кожним роком цей розрив буде тільки збільшуватись.
Але І досі неможливо довести «трушному» меломану, що формат грамофонної платівки давно віджив. :shuffle:
Так у грамофонной пластинки жеж ламповый звук (если и усилитель там тоже ламповый)) так шо это другое ! :nunu: :gigi:
Sahniuk
Member
Звідки: Одеса(Чехія)

Повідомлення

walkman3000: 15.05.2026 17:24
ProBoynick: 15.05.2026 14:41Я тепер вже схиляюсь взяти можливо цей))
https://hard.rozetka.com.ua/ua/asus-90l ... 525549609/
DisplayPort™ 1.4 (DSC) :gigi: нормально асус стриже, за долбівіжн, нову плівку на екран та кулер охолодження майже 60К
я б зачекав на 322UR
https://monitory.heureka.cz/msi-mpg-322 ... /#prehled/цей?
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

нє, то старийй 322URX, а новий буде 322UR
Відповісти