Новини
Останні статті і огляди
Выбор звуковой карты
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
Так зрозумів на foobar2000х64 немає плагіну лінійного входу, як колись на winamp можна було подавати з лінійного входу. Ладно хрин з ним.
-
Z440_User
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Я користувався Sound Forge та Audacity.QFlash: ↑ 08.04.2026 15:05 Щодо оцифровщиків, які альтернативи аудішина? Хоча без проблем, якраз пошукаю.
Десь з 2010року - Audacity
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
Дякую. Є таке, гадаю ліпшого нема.Z440_User: ↑ 08.04.2026 15:30Десь з 2010року - Audacity
-
Radio Bay
Member
- Звідки: Харків
Вообще пора забыть, как когда-то играло, это только после пятой интересно и то не всем,
звук поменялся, уши, восприятие
звук поменялся, уши, восприятие
-
tablestikus
Member
- Звідки: Київ
Я досі тепло згадую свій Амфітон 101 )Radio Bay: ↑ 08.04.2026 15:26Стрийняття змінюється — для мене колись ЗК SB Live! була супер картою і таких випадків вистачає, смаки змінюються, спогади залишаютьсяQFlash: ↑ 08.04.2026 15:05Але чомусь мені запамяталися AKAI з таким мясистим басом
-
Radio Bay
Member
- Звідки: Харків
Та в мене також згадок вистачає, але я не нупружую суспільство, бобінники та кесетники я бачив і крутив, але то спогади для кухні, а не для ком'ютерного форуму )tablestikus: ↑ 08.04.2026 18:16Я досі тепло згадую свій Амфітон 101 )
-
tablestikus
Member
- Звідки: Київ
хех, досить цікаво
Відправлено через 22 секунди:
Відправлено через 22 секунди:
Ну я теж згадую, але знову володіти не бачув сенсу)Radio Bay: ↑ 08.04.2026 18:44Та в мене також згадок вистачає, але я не нупружую суспільство, бобінники та кесетники я бачив і крутив, але то спогади для кухні, а не для ком'ютерного форуму )tablestikus: ↑ 08.04.2026 18:16Я досі тепло згадую свій Амфітон 101 )
-
Radio Bay
Member
- Звідки: Харків
Абсолютноtablestikus: ↑ 08.04.2026 20:13але знову володіти не бачув сенсу
-
vltk
Member
- Звідки: Kyiv
Послушал в 24/44, перекодировал аудишином в редбук (16/44 и добавил дизеринг) и снова послушал другим виндовым плейром. Все перевел в контейнер wav. Выложил редбук вариант на фех.нет. Ниже картинка в аудишн - запись очень перекомпрессирована. Это не очень тестировочный файл, особенно с точки зрения натуральности тембровой звучания.Z440_User: ↑ 08.04.2026 11:17feson: ↑ 07.04.2026 23:26 Скачаю для тестування цапів та звукових карт.Ну так то ж ютубчик, я не знаю яку варіацію вони під відео змонтували.vltk: ↑ 08.04.2026 00:37 Я уверен, что если скачать этот ролик и открыть в аудишине, то увидим кошмар. Если у вас есть этот трек оцифрованный с винила (хотя не думаю что это поможет) или в редбуке или в хайрезе рип с СД - выложите его на fex.net файлообменик (это наш бывший ex.ua) для послушать.
Ось flac 24/44.1 мастерінг з динамічним діапазоном 2дБ.
Wintersun - Sons Of Winter And Stars
https://fex.net/s/ye0bfbt
- спойлер
-
Radio Bay
Member
- Звідки: Харків
Даже на ухо слышно, такое впечатление, что одна середина прёт, аж харю скривило.vltk: ↑ 08.04.2026 21:07запись очень перекомпрессирована
Арфы хотите, это к Валенвейдеру
- Вот вам арфа, а тот трек сотрите к *ерам
-
Востаннє редагувалось 08.04.2026 21:42 користувачем Radio Bay, всього редагувалось 2 разів.
-
SERGBILL
Member
- Звідки: Кривой Рог
так, деяких плагінів x64 не існує. але музичний плеєр це і не той додоток, де є сенс від 64 бітної версії.QFlash: ↑ 08.04.2026 15:30 Так зрозумів на foobar2000х64 немає плагіну лінійного входу
-
irynavesna
Junior
а які найкращі критерії для вибору звукової карти?
-
Radio Bay
Member
- Звідки: Харків
Бюджет, як буде застосовуватися: ТЗirynavesna: ↑ 08.04.2026 21:56а які найкращі критерії для вибору звукової карти?
-
Z440_User
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Так а я і не казав про тембральну натуральність і все таке.vltk: ↑ 08.04.2026 21:07 Ниже картинка в аудишн - запись очень перекомпрессирована. Это не очень тестировочный файл, особенно с точки зрения натуральности тембровой звучания.
Я з самого початку казав що воно насичене-перенасичене і тут мова про те щоб система в кашу не звалилася на тому щільному компресованому сигналі чи взагалі не потонула від того звукового тиску.
Про тембральну достовірність, повітряність, шурхіт ніжок електронів та інше - то до інших треків.
-
Radio Bay
Member
- Звідки: Харків
Та жужжит мерзко и всё, никто никуда не падаетZ440_User: ↑ 08.04.2026 22:09і тут мова про те щоб система в кашу не звалилася на тому щільному компресованому сигналі
Відправлено через 19 хвилин 33 секунди:
USB комбайн: цап + підсилювчдля вух в одному, чим дорожче, тим здебільшого ліпше і формулюємо що в нього втикати будемоirynavesna: ↑ 08.04.2026 21:56а які найкращі критерії для вибору звукової карти?
-
Radio Bay
Member
- Звідки: Харків
*ерова електрощина з закосом під смус-джаз, звук не живий, записано погано, може AI, пластик пластиком, 15 сек вимкнувZ440_User: ↑ 08.04.2026 23:56Без коментарів, цікаво почитати що народ почув, на що увагу звернув...
Відправлено через 2 хвилини 45 секунд:
- Це греє на голову ліпше
-
-
Z440_User
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Radio Bay, підкину тобі таймінг: фрагмент з 1:50 та фрагмент з 2:55
-
Radio Bay
Member
- Звідки: Харків
Я що, повинен слухати хвилину цього лайна, щоб щось шукати?Z440_User: ↑ 09.04.2026 00:15підкину тобі таймінг: фрагмент з 1:50 та фрагмент з 2:55
QFlash спитай, в ньго УНЧ крутий
Відправлено через 52 хвилини 43 секунди:
Слухайте Спотіфай, якщо не знаєте де нормльну музику брати, капець
-
Z440_User
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Тренований слух не обманешRadio Bay: ↑ 09.04.2026 00:12 *ерова електрощина з закосом під смус-джаз, звук не живий, записано погано, може AI, пластик пластиком, 15 сек вимкнув
Там взагалі немає живого запису, то все суто електронщина десь біля 2010 року. Навіть "вокал" то синтезатор мови.
То фрагменти де 27Гц, 42Гц та щось біля 60Гц. Цікаво було хто що почув з цих фрагментів.Radio Bay: ↑ 09.04.2026 01:13 Я що, повинен слухати хвилину цього лайна, щоб щось шукати?
П.С. В знайомого на машині під автозвук (дісципліна SPL, досягнення - давка 144Дб на 50Гц) при сильній гучності (було фізично боляче знаходитись в салоні під час відтворення), на 42Гц мотор з 1500-1700 об/хв холостих обертів генератор майже задавив двигун коли пісилювач потягнув з нього струм. Зловив газом в підлогу, але прийшли 27Гц та мотор вище 3000об/хв не зміг набрати, ті хто були біля мотору, казали що багаторучейковий ремінь генератора що суто для підсилювача встановлено - почав пробуксовувати. Десь під кінець треку відірвало замок багажника від давки звуку. Але то норм, у нього і скло вилітало і задню панель кузова по живому метал розривало, і двері розривало...
Та знаємо, знаємо...Radio Bay: ↑ 09.04.2026 01:13 Слухайте Спотіфай, якщо не знаєте де нормльну музику брати, капець
Ось, свіженьке придбання розпакував та слухаю.
- спойлер