У Battlefield 6 можна буде грати безплатно з 17 по 24 березня

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В стиме 45% положительных отзывов. Не, на такие игры жалко даже электричества потраченного на час загрузки.
MihailKuzmov
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Fen1xz: 14.03.2026 11:45 В стиме 45% положительных отзывов. Не, на такие игры жалко даже электричества потраченного на час загрузки.
так у всех онлайн шутерах такой % +-
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MqM: 14.03.2026 04:09
KimRomik: 13.03.2026 14:29 коли не змогли в онлайн, вони роблять все можливе аж до безплатних періодів

чується, БФ6 чекає доля Хайгвард
Я розумію дехто любить порозганяти зраду, але Батла навіть в 2042 до такого дна не дійшла
2042 в ще глибшому дні, онлайн 2к в день
https://steamdb.info/app/1517290/charts/#max

Отправлено спустя 2 минуты 33 секунды:
KepleR: 14.03.2026 08:20
MqM: 14.03.2026 04:09Я розумію дехто любить порозганяти зраду, але Батла навіть в 2042 до такого дна не дійшла
Какое дно? В чем проблема? Не пойму чего все ноют то? Играл в бф еще со времен 2004 года, кроме пары серий тех что перед 2042были, отлично играется. Что нашим людям не хватает?
проблема в тому, що це належить EA, яка останнім часом перетворює франшизи в конвейєри та доїльні сервіси
їй глибоко наплювати на якість та контент, у них на першому місці прибуток
Батли від найпершої до 5ої були супер, тому що їх робили з деяким ентузіазмом, а зараз це чисто рекламний сервіс
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

KepleR: 14.03.2026 08:20 чується, БФ6 чекає доля Хайгвард
Я розумію дехто любить порозганяти зраду, але Батла навіть в 2042 до такого дна не дійшла
Какое дно? В чем проблема? Не пойму чего все ноют то? Играл в бф еще со времен 2004 года, кроме пары серий тех что перед 2042были, отлично играется. Что нашим людям не хватает?
геймдизайнерські рішення 2042 були поганими на старті. А пусті карти, де треба шукати півгодини гравців наскільки знаю досі не виправили. Мовчу про атмосферу де гру перетворили в комедійний шутанчик з дурними жартами і клоунськими скінами
qball
Junior

Повідомлення

MqM: 14.03.2026 13:55 А пусті карти, де треба шукати півгодини гравців наскільки знаю досі не виправили.
таку дичину може писати лише той, хто у 2042 не грав
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

MqM: 14.03.2026 13:55треба шукати півгодини гравців
Ото наче в шостій щось змінилось.
Вечір пятниці-ніч суботи, основні режими, наскребло 8x8 й бекфільнуло 48 безтолкових ботів.
Якщо в S3 не почнуть чухатись - можна закопувати й одразу йти робити сімку.
З Hazard Zone 2.0, бо бачу Firestorm 2.0 піпл не оцінив. :lol:

Відправлено через 10 хвилин 7 секунд:
qball
Адеквати ще опісля відкритої бети за два тижни до релізу зрозуміли, що в 2042 грати й не варто.
qball
Junior

Повідомлення

stoned
не знаю, що там за адеквати. але 2042 в стані останніх двох років точно краще бф5 і точно краще того, що є в бф6 зараз.
KepleR
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MqM: 14.03.2026 13:55
KepleR: 14.03.2026 08:20 чується, БФ6 чекає доля Хайгвард
Я розумію дехто любить порозганяти зраду, але Батла навіть в 2042 до такого дна не дійшла
Я почему то играл до выхода бф6 около года в 2042 и пол часа не ждал может это у вас с интернетом какие то проблемы?
Какое дно? В чем проблема? Не пойму чего все ноют то? Играл в бф еще со времен 2004 года, кроме пары серий тех что перед 2042были, отлично играется. Что нашим людям не хватает?
геймдизайнерські рішення 2042 були поганими на старті. А пусті карти, де треба шукати півгодини гравців наскільки знаю досі не виправили. Мовчу про атмосферу де гру перетворили в комедійний шутанчик з дурними жартами і клоунськими скінами
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

qball
На колір і смак, всі фломастери різні. Мені доприкладу нічого кращого за першу BC й не було, хіба то спогади про козирні часи Коробки360 беруть гору.
Проміжок між четвіркою й шісткою звагалі не сприймаю. 2042 пробував, як вище описав, бету й під час останнього бп перед релізом шістки, різниці між станом гри в 2021 й 2025 особисто я не побачив, такеж мертвонароджене як і пʼятірка. :dontknow:
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

KepleR: 14.03.2026 23:02
MqM: 14.03.2026 13:55


Я почему то играл до выхода бф6 около года в 2042 и пол часа не ждал может это у вас с интернетом какие то проблемы?


геймдизайнерські рішення 2042 були поганими на старті. А пусті карти, де треба шукати півгодини гравців наскільки знаю досі не виправили. Мовчу про атмосферу де гру перетворили в комедійний шутанчик з дурними жартами і клоунськими скінами
До чого тут інтернет? Мова не про пошук катки, а про пошук гравців на самій карті, бо карти були великі. Уважно читай, а не біжи коментувати :D
Те, що карти проектувалися для батлрояля, але в останній момент їх повернули до стандартного режиму не дивує?
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

KimRomik: 14.03.2026 13:03проблема в тому, що це належить EA, яка останнім часом перетворює франшизи в конвейєри та доїльні сервіси
Останній час це років 20-30? :lol:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag
подивись недавнє інтерв'ю з Джеффом Капланом

на 4:16:38 він розказує чому йому прийшлось піти з Blizzard
це відео доречі викликало бурне обговорення в інеті, що не так з ігровими корпораціями
EA теж не виключення, бо вони діють такими ж методами
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

KepleR: 14.03.2026 08:20чується, БФ6 чекає доля Хайгвард
Ця частина вже суперуспішна. Навіть повний провал наступних сезонів не зробить її провальною.

От сьома частина без Зампелли під великим питанням.

Відправлено через 40 секунд:
KimRomik: 15.03.2026 21:22 подивись недавнє інтерв'ю з Джеффом Капланом
Дякую, але 5 годин... Мабуть, пошукаю витяжку
Unsecond
Member

Повідомлення

Шляпе шляпная смерть :lol:
KPAH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grava: 13.03.2026 10:22 leks
Такі знижки ще до виходу 6 були постійними.
Ну справедливости ради с выхода BF6 скидок не было, тут некоторые даже на форуме искали скидку 20% на BFV за 1к взять, который 60 грн стоит. :laugh:
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

нє, дякую, BF5 була останньою, і то не знаю навіщо.
KepleR
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MqM: 15.03.2026 04:24
До чого тут інтернет? Мова не про пошук катки, а про пошук гравців на самій карті, бо карти були великі. Уважно читай, а не біжи коментувати :D
Те, що карти проектувалися для батлрояля, але в останній момент їх повернули до стандартного режиму не дивує?
Так небыло никаких долгих одидайний о чем?
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Запустил, через 5 минут удалил :puke:
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

Якісну батлу ми вам звісно не зробимо, тому тримайте жетончик і не бухтіть. :laugh:
Вкладення
IMG_0892.png
Відповісти