zalizo_org он купив свій міні-лед по ціні майже оледу.
Ти знов дуже жирно троллиш.Vpupkin: ↑ 06.03.2026 20:15 Який же він новий коли на дворі вже 2026, я свій минулого літа купояв і він вже не актуальний.
zalizo_org он купив свій міні-лед по ціні майже оледу.
Ти знов дуже жирно троллиш.Vpupkin: ↑ 06.03.2026 20:15 Який же він новий коли на дворі вже 2026, я свій минулого літа купояв і він вже не актуальний.
и шо? фуфло?Ektalion: ↑ 06.03.2026 22:39zalizo_org он купив свій міні-лед по ціні майже оледу.
Занадто дорого для міні-лед такі ціни купити.alumem: ↑ 06.03.2026 22:42 и шо? фуфло?
Воно знято з виробництва, на заміну йому прийшли тандеми 4го покоління які мають ще більший ресурс, де я тролю?Ektalion: ↑ 06.03.2026 22:39Ти знов дуже жирно троллиш.
я до войны работал приходящим админомEntar: ↑ 06.03.2026 16:27Ні один не здох і не було ніяких проблем ні з одним
в его версии миниледа 360 зон, в нео г7 на 32" уже 1300 для сравненияalumem: ↑ 06.03.2026 22:42и шо? фуфло?
И когда количество зон затемнения было показателем качества? Сони с 200 зонами, показывает лучше китайцев с 2000+ зонамиodessitmws: ↑ 07.03.2026 07:06в его версии миниледа 360 зон, в нео г7 на 32" уже 1300 для сравненияalumem: ↑ 06.03.2026 22:42и шо? фуфло?
Чувак, відкрию тобі таємницю. Я порівнював лоб в лоб свої IPS і OLED. Чорний не дуже відрізняється на обох, кольори також не сказати, що OLED набагато краще. Найбільша різниця - БІЛИЙ колір. На IPS білий - це більше сірий. А от на OLED він справді білий.man1242: ↑ 07.03.2026 05:51 чорний колір імба люта але яскравіть у 150кд/2 теж замало а мучатися з hdr теж бажання нема.
Залежить від екземпляра. В мене перед 2к IPS був FULL HD IPS, Asus Tuf. Так на цьому Tuf були великі засвіти місцями, але просто чудове матове покриття, як на OLED майже не було відображення. А от на новому STRIX жодного засвіту! Взагалі. Максимально рівномірна підсвітка. Але сильне відображення.denizen: ↑ 07.03.2026 08:49а як же glow на IPS? для мене це було найбільша проблема, коли на чорному фоні, під кутом бачиш сірий
Ну в мого екземпляра є ATW Polarizer, глоу помітно трохи як у VA але на фоні минулого Acer Nitro VG271Pb небо та земля. Особливо той глоу дуже дратував у резіденті 2 та 4ремейк, по кутах жах був у темних сценах.denizen: ↑ 07.03.2026 08:49 а як же glow на IPS? для мене це було найбільша проблема, коли на чорному фоні, під кутом бачиш сірий
Не часами, а пару раз в течении рабочего дня по 5 минут - правда это существенная разница?man1242: ↑ 07.03.2026 05:51як сидіти та трястися що воно десь вигоратиме або пікселі гоняти годинами.
Да ну... и я сравнивал в лоб 4К 32" QD-OLED vs IPS (откалиброванный Dell UltraSharp) - и черный, и белый, и все цвета на оледе лучше, правильнее, чище... как можно было не заметить на тестовых паттернах настоящий черный цвет на оледе?Striker: ↑ 07.03.2026 08:40Я порівнював лоб в лоб свої IPS і OLED. Чорний не дуже відрізняється на обох, кольори також не сказати, що OLED набагато краще.
Ну да... лет 5 тому назад хороший IPS был почти вершиной качества - и работать, и играть было хорошо... только вот на QD-OLED это всё принципиально лучше - и по качеству цветов, и по скорости реакции пикселей, и в HDR - вообще шикарно и в принципе недостижимо для самого лучшего IPS - я про HDR True Black 400/500Striker: ↑ 07.03.2026 08:40Але об'єктивно, я і на IPS чудово себе почував.
Реально 250-300 нит - это же никак не 150man1242: ↑ 07.03.2026 05:51але яскравіть у 150кд/2 теж замало
Вилазьте з бункеру, пане. Tandem OLED існують:man1242: ↑ 07.03.2026 05:51 яскравіть у 150кд/2 теж замало а мучатися з hdr теж бажання нема. Знову імхо.
Юзате черные шторы как следствие низкая яркость и все там нормально с ресурсом будетRamzes82: ↑ 07.03.2026 14:06 Хотів вже перейти на ОЛЕД але з мої'м сценарієм до 14 годин в день в 3Д програмах, він в мене як раз за два роки мабуть і вигорить. Та ще й зупиняє низька яскравість та глянцеве покриття. Попередній монітор відпрацював 8 років, тож хотілось би і новий за умовні 50 тис не міняти через 3-4 роки. Тому пока мабуть єдиний варіант це miniLED.
Смотря что вы подразумеваете под лоу энд и какая была нагрузка/запись.AssayMAS: ↑ 07.03.2026 02:19 я до войны работал приходящим админом
и мёртвые винты менял на лоу енд сдд
из 15+ раз сменных HDD гарантийный срок в 3 года, (совсем не кака сдд, у каки 6-12мес гарантия) прожила половина.
Міні лед є хороші реально. Вживу варто глянути, порівняти з тим що є зараз, і з олед, а там приймати рішення.Ramzes82: ↑ 07.03.2026 14:06 Хотів вже перейти на ОЛЕД але з мої'м сценарієм до 14 годин в день в 3Д програмах, він в мене як раз за два роки мабуть і вигорить. Та ще й зупиняє низька яскравість та глянцеве покриття. Попередній монітор відпрацював 8 років, тож хотілось би і новий за умовні 50 тис не міняти через 3-4 роки. Тому пока мабуть єдиний варіант це miniLED.
Ramzes82: ↑ 07.03.2026 14:06 Хотів вже перейти на ОЛЕД але не міняти через 3-4 роки. Тому пока мабуть єдиний варіант це miniLED.
Все правильно, в мене ті самі вимоги. Купив мінілед отримав практично абсолютний чорний, неймовірну яскравість, ідеальний HDR + гору фіч про які ніхто не говорить (в тому числі framegen на рівні монітора, монітор 21:9 бонусом та всяке інше). Вже не кажу про насиченість і соковитості кольору і повний спокій та душевну рівновагу через відсутність вигоранняRamzes82: ↑ 07.03.2026 14:06 Хотів вже перейти на ОЛЕД але з мої'м сценарієм до 14 годин в день в 3Д програмах, він в мене як раз за два роки мабуть і вигорить. Та ще й зупиняє низька яскравість та глянцеве покриття. Попередній монітор відпрацював 8 років, тож хотілось би і новий за умовні 50 тис не міняти через 3-4 роки. Тому пока мабуть єдиний варіант це miniLED.