Lenovo анонсувала ігровий ноутбук Legion 7a на базі процесора AMD Ryzen AI Max+

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ігровий ноутбук
з вбудованою графікою
від €2000
Изображение
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

https://www.overclockers.ua/ua/news/len ... en-ai-max/

Ну це вще щось. А то інші за ці гроші пропонують голу материнку в кращому випадку.
yariksom
Member

Сообщение

Scoffer: 03.03.2026 17:03 https://www.overclockers.ua/ua/news/len ... en-ai-max/

Ну це вще щось. А то інші за ці гроші пропонують голу материнку в кращому випадку.
Дешевше пропонують легіон з 5060 (83M0001KRA), вже в Україні і зі всіми податками. Дешевше десь на 500 ойро.
У даному випадку ціна за 128 оперативки.
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer: 03.03.2026 17:03Ну це вще щось.
а шо саме? звичайну легу5 одягнули в паперову люмінь, прибрали дискретку, нумпад але мізків поставити динаміки не вистачило і знову буде унітазний hi-fi Nahimic x Lenovo. з вас від €2000 :up:
Ekz0rcyst
Member
Аватара пользователя
Откуда: local

Сообщение

walkman3000
Дуже вдала платформа, пристойний екран. В цілому претензій майже немає.
Ostin
Member

Сообщение

Якщо забрати ціну - то все ок. Якщо повернути ціну - то хто цільова аудиторія? Недогеймер-недобізнесмен? Чи я чогось не розумію в цьому пристрої?
Це із того ж ряду, як інтеловські ультри третьої серії. Ніби і погратись, ніби й компактні. Але ціна така, що можна завести два апарати, один з яких тягати з собою на конференції, а інший вдома кочегарити.
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ekz0rcyst: 03.03.2026 19:22В цілому претензій майже немає.
як і дискреткі :laugh: ціна пластикового легі5 з 5070 який важче на 250 грамм. з геймерського тут тільки ціна
Ekz0rcyst
Member
Аватара пользователя
Откуда: local

Сообщение

walkman3000
Тут хоч щось схоже на ноут, а не шматок шматка про який ви пишете.
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ekz0rcyst: 03.03.2026 20:20Тут хоч щось схоже на ноут, а не шматок шматка про який ви пишете.
возбуділісь від алюмінієвого корпусу? а дуже вдала платформа від чого?
Ostin
Member

Сообщение

А до речі про динаміки. На фото їх не видно, що означає, що вони знизу як в якомусь сінкбуці. То ж воно геть не звучить, перевірено щоденно на робочому ноуті.
З усіх сторін виходить іміджевий хайповий ноут щоб нарубати бабла, але мінімально придатний для розумного використання, якщо не ганяти аі-шку.
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ostin: 03.03.2026 20:37А до речі про динаміки. На фото їх не видно, що означає, що вони знизу як в якомусь сінкбуці
йому б це не допомогло, як і 99% віндових ноутів. було б краще, але навіть до всратого ейр як до луни. як вже казали
хоч щось схоже на ноут
:D
yurius_r
Member

Сообщение

Цікаво, на скільки було б дешевше в разі 32-48ГБ пам'яті?
Creature4O
Member
Аватара пользователя

Сообщение

обісрати будь-який ноут(навіть якщо він ще не вийшов і про нього мало що відомо) просто тому, що це не аплє - характерна риса нефоната.
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Creature4O
луснута ass при згадці аплє - стандарт форума :laugh:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

yariksom: 03.03.2026 17:52Дешевше пропонують легіон з 5060 (83M0001KRA), вже в Україні і зі всіми податками.
Немає сенсу порівнювати ноут на AI Max+ з чимось іншим не на AI Max+. Це річ в собі і не конкурентна з іншими виробами якщо не юзати її конкретні переваги, зокрема об'єм відеопам'яті.
Але якщо взяти щось інше на AI Max+, то ноут з новини цілком собі норм в ціні. Можна навіть сказати привабливо.

Відправлено через 8 хвилин 4 секунди:
А то шо вони засунули цей апу в лінійку легіона, так це й добре. Бо за лінійку з АІ в назві було б на тищу дорожче :laugh:
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Ostin: 03.03.2026 20:37На фото їх не видно, що означає, що вони знизу як в якомусь сінкбуці. То ж воно геть не звучить, перевірено щоденно на робочому ноуті.
Слабо розбираєтесь. В нових Legion 16AGP11 динаміків не видно але їх 4. Твітери під клавіатурою як і в моєму Carbon X9-15. Тож в цьому може теж бути 4. Важко поки сказати, його ще на PSREF не виклали.

Відправлено через 8 хвилин 18 секунд:
walkman3000: 03.03.2026 20:53але навіть до всратого ейр як до луни
Всратий ейр якраз таки нічим не виділяється. Carbon X9-15 коштує стільки ж, легший, має 120hz OLED і нормальний набір портів.
Scoffer: 03.03.2026 21:40Немає сенсу порівнювати ноут на AI Max+ з чимось іншим не на AI Max+
Він має право на життя, але не має право називатись Legion. Ця платформа пасує більше для лінійки Yoga (можливо навіть PRO)/Thinkpad T.
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

walkman3000: 03.03.2026 16:59
з вбудованою графікою
тіко 8060S десь еквівалентна RTX4060 Mobile :rolleyes:

Відправлено через 47 секунд:
yurius_r: 03.03.2026 21:01 Цікаво, на скільки було б дешевше в разі 32-48ГБ пам'яті?
а там пишуть ДО 128гб. Тож невідомо яка конфігурація пам'яті пропонується за 2к євро
maytuxa
Junior
Аватара пользователя
Откуда: борщага київ

Сообщение

yurius_r: 03.03.2026 21:01 Цікаво, на скільки було б дешевше в разі 32-48ГБ пам'яті?
yariksom: 03.03.2026 17:52
У даному випадку ціна за 128 оперативки.

не хочу вас розчаровувати, але ціна від 2 тис. євро, а об'єм оперативки до 128, скоріш за все каже, що начальна ціна вказана за мінімальний об'єм (32 ГБ?).
Ostin
Member

Сообщение

Ortyomko: 04.03.2026 09:288060S десь еквівалентна RTX4060 Mobile
Або 5050, якщо брати нову лінійку. А це +\- 1000 у нас і трохи дешевше за бугром. Для погратись в невимогливе ну дуже суттєва різниця в ціні.
Тут немає з чим сперечатись, якщо береться воно як АІ, та з 128 ОЗП, та в гарному виконанні - то це непоганий РОБОЧИЙ інструмент, як вище гарно зазначили, якийсь Т-сінкпад.
То навіщо маркетолухи запхали його в ігрову лінійку - тільки здогадуватись треба. Бо це НЕ ігрова машинка за самою своєю суттю. Це як на квадриках або всіляких RTX Ada народ грається. Чи робить це їх ігровими?
Якщо конфіг взагалі вказано за початковий набір RAM типу 32 - то це взагалі вже буде виключно спец.засіб під задані вимоги.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

alexeygalas: 04.03.2026 09:14Він має право на життя, але не має право називатись Legion.
Чого б це? Малю людей грають в АІ?)))
Ответить