ігровий ноутбук
з вбудованою графікою
від €2000

ігровий ноутбук
з вбудованою графікою
від €2000

Дешевше пропонують легіон з 5060 (83M0001KRA), вже в Україні і зі всіми податками. Дешевше десь на 500 ойро.Scoffer: ↑ 03.03.2026 17:03 https://www.overclockers.ua/ua/news/len ... en-ai-max/
Ну це вще щось. А то інші за ці гроші пропонують голу материнку в кращому випадку.
а шо саме? звичайну легу5 одягнули в паперову люмінь, прибрали дискретку, нумпад але мізків поставити динаміки не вистачило і знову буде унітазний hi-fi Nahimic x Lenovo. з вас від €2000Scoffer: ↑ 03.03.2026 17:03Ну це вще щось.
як і дискреткіEkz0rcyst: ↑ 03.03.2026 19:22В цілому претензій майже немає.
возбуділісь від алюмінієвого корпусу? а дуже вдала платформа від чого?Ekz0rcyst: ↑ 03.03.2026 20:20Тут хоч щось схоже на ноут, а не шматок шматка про який ви пишете.
йому б це не допомогло, як і 99% віндових ноутів. було б краще, але навіть до всратого ейр як до луни. як вже казалиOstin: ↑ 03.03.2026 20:37А до речі про динаміки. На фото їх не видно, що означає, що вони знизу як в якомусь сінкбуці
хоч щось схоже на ноут
Немає сенсу порівнювати ноут на AI Max+ з чимось іншим не на AI Max+. Це річ в собі і не конкурентна з іншими виробами якщо не юзати її конкретні переваги, зокрема об'єм відеопам'яті.yariksom: ↑ 03.03.2026 17:52Дешевше пропонують легіон з 5060 (83M0001KRA), вже в Україні і зі всіми податками.
Слабо розбираєтесь. В нових Legion 16AGP11 динаміків не видно але їх 4. Твітери під клавіатурою як і в моєму Carbon X9-15. Тож в цьому може теж бути 4. Важко поки сказати, його ще на PSREF не виклали.Ostin: ↑ 03.03.2026 20:37На фото їх не видно, що означає, що вони знизу як в якомусь сінкбуці. То ж воно геть не звучить, перевірено щоденно на робочому ноуті.
Всратий ейр якраз таки нічим не виділяється. Carbon X9-15 коштує стільки ж, легший, має 120hz OLED і нормальний набір портів.walkman3000: ↑ 03.03.2026 20:53але навіть до всратого ейр як до луни
Він має право на життя, але не має право називатись Legion. Ця платформа пасує більше для лінійки Yoga (можливо навіть PRO)/Thinkpad T.Scoffer: ↑ 03.03.2026 21:40Немає сенсу порівнювати ноут на AI Max+ з чимось іншим не на AI Max+
тіко 8060S десь еквівалентна RTX4060 Mobile
а там пишуть ДО 128гб. Тож невідомо яка конфігурація пам'яті пропонується за 2к євроyurius_r: ↑ 03.03.2026 21:01 Цікаво, на скільки було б дешевше в разі 32-48ГБ пам'яті?
yurius_r: ↑ 03.03.2026 21:01 Цікаво, на скільки було б дешевше в разі 32-48ГБ пам'яті?
Або 5050, якщо брати нову лінійку. А це +\- 1000 у нас і трохи дешевше за бугром. Для погратись в невимогливе ну дуже суттєва різниця в ціні.Ortyomko: ↑ 04.03.2026 09:288060S десь еквівалентна RTX4060 Mobile
Чого б це? Малю людей грають в АІ?)))alexeygalas: ↑ 04.03.2026 09:14Він має право на життя, але не має право називатись Legion.