А нащо режим перфоманс взагалі?man1242: ↑ 28.02.2026 20:25Ну у статичному зображені трохи краще ніж фср4 4.0.3 у режимі перфоманс, у динаміці звісно вже гірше, особливо з малими об'єктами. Мабуть дуже дорого коштує для пс5про тримати стабільність у русі.
Відправлено через 1 хвилину 2 секунди:Схоже що фср4 4.1 це як раз напрацювання від pssr 2.0 з режимом перформанс. Схоже що підтвердження шізо теоріїman1242: ↑ 28.02.2026 20:24
Ну у статичному зображені трохи краще ніж фср4 4.0.3 у режимі перфоманс, у динаміці звісно вже гірше, особливо з малими об'єктами. Мабуть дуже дорого коштує для пс5про тримати стабільність у русі.![]()
ну окей для 4к моніторів баланс ставити, бо кажуть добре виглядає якщо порівнювати з 1440 в балансі