Предлагаю обсудить Gigabyte підготувала до релізу 27-дюймовий WQHD-монітор GO27Q24 на базі матриці QD-OLED
Вроде чукча и читатель, но на оффсайте из спеков и маркет булшита так и не смог выудить какое это поколение матрицы.
Новини
Останні статті і огляди
Gigabyte підготувала до релізу 27-дюймовий WQHD-монітор GO27Q24 на базі матриці QD-OLED
-
Zealoth
Member
- Звідки: Харьков
-
big_bang
Member
так, а шо тут обговорювати ?
ще один 2К / 240 Гц / oled...
ще один 2К / 240 Гц / oled...
-
fantomrulezz
Member
- Звідки: Дніпро
QD-OLED Gen 3Zealoth: ↑ 26.02.2026 15:10Вроде чукча и читатель, но на оффсайте из спеков и маркет булшита так и не смог выудить какое это поколение матрицы.
За 19 999 - чудова пропозиція
Остаточно хоронить непотрібні мініледи
-
FirstTDM
Member
- Звідки: Киев
Такими темпами снижения цен QD-OLED вытеснят все остальные варианты...В Україні ігровий монітор Gigabyte GO27Q24 буде доступний за рекомендованою ціною 19 999 гривень.
Вполне себе стандартно отличный монитор с ожидаемыми характеристиками на матрице Самсунг 3-го поколения
-
DMZ
Member
- Звідки: Львів
Непотрібні за нинішніми цінами*fantomrulezz: ↑ 26.02.2026 16:40QD-OLED Gen 3Zealoth: ↑ 26.02.2026 15:10Вроде чукча и читатель, но на оффсайте из спеков и маркет булшита так и не смог выудить какое это поколение матрицы.
За 19 999 - чудова пропозиція![]()
Остаточно хоронить непотрібні мініледи
Але вцілому міні-лед непогана технологія, тільки б коштувала дешевше
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
DMZ
А в них варіантів і не залишиться, як демпінгувати, вершки будуть збирати тандеми і останнє покоління гнусмаса. Жаль в 32 діагоналі ціни не такі демократичні досі(
А в них варіантів і не залишиться, як демпінгувати, вершки будуть збирати тандеми і останнє покоління гнусмаса. Жаль в 32 діагоналі ціни не такі демократичні досі(
-
Keldon
Member
- Звідки: Київ
WQHD (Wide Quad High Definition)
2560×1440 = QHD
2560×1440 = QHD
-
n+gibat[]r
Member
- Звідки: Spain
HDMI 2.1 трехкопеечный зажали, вместо него HDMI 2.0 и DP 1.4, ну такое себе в 2026 году то.