Gigabyte підготувала до релізу 27-дюймовий WQHD-монітор GO27Q24 на базі матриці QD-OLED

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Zealoth
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Предлагаю обсудить Gigabyte підготувала до релізу 27-дюймовий WQHD-монітор GO27Q24 на базі матриці QD-OLED

Вроде чукча и читатель, но на оффсайте из спеков и маркет булшита так и не смог выудить какое это поколение матрицы.
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

так, а шо тут обговорювати ?
ще один 2К / 240 Гц / oled...
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Zealoth: 26.02.2026 15:10Вроде чукча и читатель, но на оффсайте из спеков и маркет булшита так и не смог выудить какое это поколение матрицы.
QD-OLED Gen 3

За 19 999 - чудова пропозиція :up:
Остаточно хоронить непотрібні мініледи
FirstTDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

В Україні ігровий монітор Gigabyte GO27Q24 буде доступний за рекомендованою ціною 19 999 гривень.
Такими темпами снижения цен QD-OLED вытеснят все остальные варианты...

Вполне себе стандартно отличный монитор с ожидаемыми характеристиками на матрице Самсунг 3-го поколения
DMZ
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

fantomrulezz: 26.02.2026 16:40
Zealoth: 26.02.2026 15:10Вроде чукча и читатель, но на оффсайте из спеков и маркет булшита так и не смог выудить какое это поколение матрицы.
QD-OLED Gen 3

За 19 999 - чудова пропозиція :up:
Остаточно хоронить непотрібні мініледи
Непотрібні за нинішніми цінами*
Але вцілому міні-лед непогана технологія, тільки б коштувала дешевше :weep:
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

DMZ
А в них варіантів і не залишиться, як демпінгувати, вершки будуть збирати тандеми і останнє покоління гнусмаса. Жаль в 32 діагоналі ціни не такі демократичні досі(
Keldon
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

WQHD (Wide Quad High Definition)
2560×1440 = QHD
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача
Звідки: Spain

Повідомлення

HDMI 2.1 трехкопеечный зажали, вместо него HDMI 2.0 и DP 1.4, ну такое себе в 2026 году то.
Відповісти