Так це ти щось написав невпопад і зливаєшся із розумним видом))Ektalion: ↑ 23.02.2026 15:38Повертайся, коли щось придумаєш. Незарах.
"Потужна" аргументація пана Ektalion:
старайся ще
Може тепер докумекаєш
Дуже технічно, не підкопаєшсяНезарах
Так це ти щось написав невпопад і зливаєшся із розумним видом))Ektalion: ↑ 23.02.2026 15:38Повертайся, коли щось придумаєш. Незарах.
старайся ще
Може тепер докумекаєш
Дуже технічно, не підкопаєшсяНезарах
Я бачу вчинки виробників, які вказують на це.kairo: ↑ 23.02.2026 15:35Ви читали ті домовленності?))Аціо: ↑ 23.02.2026 15:34Чіпмейкер має рівно такий вплив як зазначено у домовленостях, тут АМД більш лояльна от і все.
Знову уходите в демагогію.
Та мені ще далеко до вас в цієї справі.
У АМД немає Топ-лінійки карт. 9070 XT споживає 300 Вт. Тому вони можуть спокійно сидіти на 8пін. Але мова не про те. Я писав, шо роз'єм розробила PCI-SIG, і стоїть він як на зелених так і на червоних картах.Аціо: ↑ 23.02.2026 15:50Адже навіть дитина 3х рочків зробить чинник-наслідковий зв'язок,
Ну ти на малюнок подивись, там їх 4. Все калькулейтед.Ararat: ↑ 23.02.2026 15:38Во первых нужно в 2 раза больше контактов, нужны плюсы и минусы.
Багатожильний кабель під обжимку.Ararat: ↑ 23.02.2026 15:3812+ авг, что сложно уложить в корпусе
По перше от що ви писали, а це рівень совка вважати що все заборонено крім того що дозволено.kairo: ↑ 23.02.2026 15:22
Не смішіть. Чіпмейкер має величезний вплив на вендорів з очевидних причин. Наївно вважати, що вони щось там без дозволу АМД чи Нвідії можуть робити.
Знову потік демагогії. Добре, закриємо тему.Аціо: ↑ 23.02.2026 16:06По перше от що ви писали
Добре дозволяю вам припинити дискусію, не дякуйте.kairo: ↑ 23.02.2026 16:07Знову потік демагогії. Добре, закриємо тему.Аціо: ↑ 23.02.2026 16:06По перше от що ви писали
Втыканул. Не глянул, подумал ты 3хконтактный приложил.Scoffer: ↑ 23.02.2026 15:57Ну ти на малюнок подивись, там їх 4. Все калькулейтед.Ararat: ↑ 23.02.2026 15:38Во первых нужно в 2 раза больше контактов, нужны плюсы и минусы.
Сколько там по гостам? Вроде минимум радиус изгиба 5 внешних диаметров провода. Если положение разьма стандартное, то до крышки не хватит места для 12ки. Сам дсаб тоже не маленький. Нужно куда то переместить его со стандартного места, чтт бы монтаж проводов был впринципе возможен.Scoffer: ↑ 23.02.2026 15:57Багатожильний кабель під обжимку.Ararat: ↑ 23.02.2026 15:3812+ авг, что сложно уложить в корпусе
Кутовий роз'єм та й все. Кому він зараз здався прямий в стандартному корпусі.Ararat: ↑ 23.02.2026 16:22Сколько там по гостам? Вроде минимум радиус изгиба 5 внешних диаметров провода.
Увы угловых под заделку провода небывает, то всё pcb. Или ты предлагаеш что бы угловой торчал из видеокарты? Тогда он будет выходить в сторону процессора, тоже фигня.Scoffer: ↑ 23.02.2026 17:04 Кутовий роз'єм та й все. Кому він зараз здався прямий в стандартному корпусі.
Хай собі виходить. Зараз відяхи здоровені, по довжині далеко за межами будь-яких суперкулерів. Там якраз пустота. Можна навіть два розпаяти і запаралелити, один в сторону проца, другий в морду, кому як зручніше той так хай і крутить. Я чекнув, 8w8 починається з півтори єври невеликим оптом, не убуде з них.Ararat: ↑ 23.02.2026 17:16Тогда он будет выходить в сторону процессора
Так это радиатор длинный, платка всё таже.Scoffer: ↑ 23.02.2026 17:22 Хай собі виходить. Зараз відяхи здоровені, по довжині далеко за межами будь-яких суперкулерів. Там якраз пустота.
Риском чего? Кого? Общее сечение у 3х 8-пин намного выше, чем у 12 пин, где тут проблема 8 пин?Аціо: ↑ 23.02.2026 14:48Ризиком зайвої ланки на шляху току, зайвий відсоток вірогідності.
Так що навіть модульні БЖ це насправді для живлення мінус, хоч там і мізерна на невдачу раптовість.
Да, логично, что вместо "изобретения искусства" лучше использовать старый добрый набор из 3х 8-пинkairo: ↑ 23.02.2026 15:13Якщо майже усі випадки пов'язані із кальмаром, то логічно зменшити ризики для себе і використати нормальний кабель від нормального БЖ.hohlid19: ↑ 23.02.2026 14:30А в чем отличие прямого питания от питания с 3х 8-пин?
3 х 8пін, це не про 450 та 600 Вт карти. Випадки оплавлення роз'ємів при прямому підключенні можна порахувати на пальцях однієї руки.hohlid19: ↑ 24.02.2026 09:38Да, логично, что вместо "изобретения искусства" лучше использовать старый добрый набор из 3х 8-пин
На 8пін контакти з латуні, на 12 з міді. І покриття там відрізняється. Інша справа що чиста мідь так собі контакт з механічної точки зору. Можливо це одна з причин виходу з ладу.hohlid19: ↑ 24.02.2026 09:38Общее сечение у 3х 8-пин намного выше, чем у 12 пин