Akasa випустила корпус-радіатор Euler CMX із підтримкою 35-ватних чипів Intel

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kanjo
Member

Повідомлення

Любой проц с приставкой буквы Т в конце
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kanjo: 22.02.2026 15:42 Любой проц с приставкой буквы Т в конце
Бо там в тдп вказано 35вт? :lol:
2026 рік, а хтось ще вірить в базове тдп.
https://www.intel.com/content/www/us/en ... tions.html
Intel® Core™ i9-12900Т
Processor Base Power 35 W
Maximum Turbo Power 106 W
Купуєш ти такий коробок що може відвести 35вт, купуєш "Любой проц с приставкой буквы Т в конце" і насолоджуєшся.... :rotate:

Проци Інтел в піку вижирають в 2-3 рази більше базового тдп, 95вт легко до 300вт доходять, як і даний 35 до 106. Тому коробок що вміє в Макс 35вт для проців Інтел - це анекдот або якийсь селерон на мінімалках
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

Sanьka: 22.02.2026 16:21Бо там в тдп вказано 35вт?
2026 рік, а хтось ще вірить в базове тдп.
https://www.intel.com/content/www/us/en ... tions.html
Intel® Core™ i9-12900Т
Processor Base Power 35 W
Maximum Turbo Power 106 W
профильный 13700Т со снятыми лимитами в БИОСе кушает 180Вт
Kanjo: 22.02.2026 15:42Любой проц с приставкой буквы Т в конце
если его не трогать, то да, и даже меньше
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: in the woods somewhere

Повідомлення

Акаса... Я був там, Гендальфе, три тисячі років тому
MaKCuMyC
Member
Аватар користувача
Звідки: Сіверодонецьк, Нідерланди

Повідомлення

Знову граблі про TDP :facepalm: .
Та коли ж люди навчаться читати та думати?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ніякі 35 ват цей корпус не відведе, як не відводили і його попередники. Ото 15-18-ватний U-проц це максимум що можна встромити без троттлінгу 24/365. А ще там ссд перегріватиметься. Вентиляції ж немає.
afhpwnd
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Це річ для тих, хто хоче пройти шлях від безшумного (з пасивним охолодженням ПК), до розуміння, що невеликий, тихий вентилятор, дасть змогу "дихати" ПК на повну. І ця людина після більше ніколи не повернеться до подібних пасивних систем.
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

Ну и уродина. АМ4/АМ5 не поддерживается? Мимо.
Sanьka: 22.02.2026 14:06 35вт Інтел..... Звучить як анекдот :)
Этот брусок алюминия не потянет даже самый слабый ЛГА1700 300 камень с турбо 45 ватт. Вот умора.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

afhpwnd: 23.02.2026 05:38Це річ для тих, хто хоче пройти шлях від безшумного (з пасивним охолодженням ПК), до розуміння, що невеликий, тихий вентилятор, дасть змогу "дихати" ПК на повну. І ця людина після більше ніколи не повернеться до подібних пасивних систем.
Ні, треба просто нормальну конструкцію корпусу. З великими ребрами, купою теплотрубок і всяким таким. І бути реалістичним щодо реальних ТТХ
https://www.overclockers.ua/ua/news/fan ... ling-250w/ - оцей скоріш за все 35 ват відведе без проблем. Може навіть 45.
denizen
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

компактний корпус і вільна конвекція, для комп'ютера - то несумісні речі.
теоретично можна зробити таку систему, але вона буде досить велика, та з випарними камерами, теплотрубками.
такий маленький алюмінієвий корпус, без трубок, то хохма.
ребра мають бути оріентовані так, щоб потік повітря міг заходити знизу, та розганятись вздовж ребер нагріваючись, підніматись догори.
Зображення
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

Sanьka: 22.02.2026 14:0635вт Інтел..... Звучить як анекдот
Т версії при дефолтних налаштуваннях "пікують" аж цілих 20сек. А далі скидається до PL1. Аналогічно працюють AMD GE версії
https://drive.google.com/file/d/1sLsvA3 ... 5mIN0p0jX/
Відповісти