35вт Інтел..... Звучить як анекдот
Новини
Останні статті і огляди
Akasa випустила корпус-радіатор Euler CMX із підтримкою 35-ватних чипів Intel
-
Sanьka
Member
Предлагаю обсудить Akasa випустила корпус-радіатор Euler CMX із підтримкою 35-ватних чипів Intel
35вт Інтел..... Звучить як анекдот
35вт Інтел..... Звучить як анекдот
-
Kanjo
Member
Любой проц с приставкой буквы Т в концеSanьka: ↑ 22.02.2026 14:06 Предлагаю обсудить Akasa випустила корпус-радіатор Euler CMX із підтримкою 35-ватних чипів Intel
35вт Інтел..... Звучить як анекдот![]()
-
Sanьka
Member
Бо там в тдп вказано 35вт?Kanjo: ↑ 22.02.2026 15:42 Любой проц с приставкой буквы Т в конце
2026 рік, а хтось ще вірить в базове тдп.
https://www.intel.com/content/www/us/en ... tions.html
Intel® Core™ i9-12900Т
Processor Base Power 35 W
Maximum Turbo Power 106 W
Купуєш ти такий коробок що може відвести 35вт, купуєш "Любой проц с приставкой буквы Т в конце" і насолоджуєшся....
Проци Інтел в піку вижирають в 2-3 рази більше базового тдп, 95вт легко до 300вт доходять, як і даний 35 до 106. Тому коробок що вміє в Макс 35вт для проців Інтел - це анекдот або якийсь селерон на мінімалках
-
Melki
Member
- Звідки: Мелитополь (Украина)
профильный 13700Т со снятыми лимитами в БИОСе кушает 180ВтSanьka: ↑ 22.02.2026 16:21Бо там в тдп вказано 35вт?
2026 рік, а хтось ще вірить в базове тдп.
https://www.intel.com/content/www/us/en ... tions.html
Intel® Core™ i9-12900Т
Processor Base Power 35 W
Maximum Turbo Power 106 W
если его не трогать, то да, и даже меньшеKanjo: ↑ 22.02.2026 15:42Любой проц с приставкой буквы Т в конце
-
Graveworm
Member
- Звідки: in the woods somewhere
Акаса... Я був там, Гендальфе, три тисячі років тому
-
MaKCuMyC
Member
- Звідки: Сіверодонецьк
Знову граблі про TDP
.
Та коли ж люди навчаться читати та думати?
Та коли ж люди навчаться читати та думати?
-
Scoffer
Member
Ніякі 35 ват цей корпус не відведе, як не відводили і його попередники. Ото 15-18-ватний U-проц це максимум що можна встромити без троттлінгу 24/365. А ще там ссд перегріватиметься. Вентиляції ж немає.
-
afhpwnd
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Це річ для тих, хто хоче пройти шлях від безшумного (з пасивним охолодженням ПК), до розуміння, що невеликий, тихий вентилятор, дасть змогу "дихати" ПК на повну. І ця людина після більше ніколи не повернеться до подібних пасивних систем.
-
Intel74320ASuperFin+
Member
- Звідки: Intel "7" 10nm++
Ну и уродина. АМ4/АМ5 не поддерживается? Мимо.
Этот брусок алюминия не потянет даже самый слабый ЛГА1700 300 камень с турбо 45 ватт. Вот умора.
-
Scoffer
Member
Ні, треба просто нормальну конструкцію корпусу. З великими ребрами, купою теплотрубок і всяким таким. І бути реалістичним щодо реальних ТТХafhpwnd: ↑ 23.02.2026 05:38Це річ для тих, хто хоче пройти шлях від безшумного (з пасивним охолодженням ПК), до розуміння, що невеликий, тихий вентилятор, дасть змогу "дихати" ПК на повну. І ця людина після більше ніколи не повернеться до подібних пасивних систем.
https://www.overclockers.ua/ua/news/fan ... ling-250w/ - оцей скоріш за все 35 ват відведе без проблем. Може навіть 45.
-
denizen
Member
- Звідки: Київ
компактний корпус і вільна конвекція, для комп'ютера - то несумісні речі.
теоретично можна зробити таку систему, але вона буде досить велика, та з випарними камерами, теплотрубками.
такий маленький алюмінієвий корпус, без трубок, то хохма.
ребра мають бути оріентовані так, щоб потік повітря міг заходити знизу, та розганятись вздовж ребер нагріваючись, підніматись догори.

теоретично можна зробити таку систему, але вона буде досить велика, та з випарними камерами, теплотрубками.
такий маленький алюмінієвий корпус, без трубок, то хохма.
ребра мають бути оріентовані так, щоб потік повітря міг заходити знизу, та розганятись вздовж ребер нагріваючись, підніматись догори.

-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
Т версії при дефолтних налаштуваннях "пікують" аж цілих 20сек. А далі скидається до PL1. Аналогічно працюють AMD GE версіїSanьka: ↑ 22.02.2026 14:0635вт Інтел..... Звучить як анекдот
https://drive.google.com/file/d/1sLsvA3 ... 5mIN0p0jX/