Apple розглядає можливість партнерства з китайськими виробниками пам’яті YMTC і CXMT

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Apple розглядає можливість партнерства з китайськими виробниками пам’яті YMTC і CXMT

тоді айфони перестануть бути айфонами, адже їх сенс саме в преміальності та дороговизні? :laugh:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

KimRomik: 19.02.2026 09:48 Предлагаю обсудить Apple розглядає можливість партнерства з китайськими виробниками пам’яті YMTC і CXMT

тоді айфони перестануть бути айфонами, адже їх сенс саме в преміальності та дороговизні? :laugh:
так наче у "не такі як всі" :shuffle:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Apple розглядає можливість партнерства з китайськими виробниками пам’яті YMTC і CXMT
А я попереджав що так і трапиться якщо ефективні менеджери заб'ють на споживацький сектор. А потім на нього повернутись буде вкрай важко.
Georgin
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

KimRomik
Декілька днів тому була новина, що CXMT планує значно підвищіти ціни на свою продукцію.
Так що дуже скоро можна буде сміливо ставити чіпи їхнього виробництва у продукцію Apple, бо ціни на них вже будуть "преміум" :)
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Епл заробила стільки грошей, що може опечатати заводи, на 4 роки відправити усіх працівників в оплачувану відпустку, і триумфально повернутися.
Причому ні телефони що є, морально не застаріють(ви багато прогресу з 22 року побачили?), ні аккумулятори в них не критично не посідають.
Georgin
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

EvhenS
От щодо акумуляторів не впевнений - хоч там і стоїть захист до першого пуску, але 4 роки трохи забагато для зберігання :)
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik: 19.02.2026 09:48 тоді айфони перестануть бути айфонами, адже їх сенс саме в преміальності та дороговизні? :laugh:
Як воно досі жити десь в 2010?
EvhenS: 19.02.2026 10:35 Епл заробила стільки грошей, що може опечатати заводи, на 4 роки відправити усіх працівників в оплачувану відпустку, і триумфально повернутися.
Геніальне рішення, стати інтел 2 :up:
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

7mindfields
Якраз як АМД, які з 12 до 16го взяли собі творчу відпустку і замість клепати 10*, 11*, 12* фуфикси спокійно собі видумували райзен.
NuclearRobinson
HWBOT OC Team
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Та а шо, ви подивіться, на БВ ринок, навезли купу ссд, рам, і продають їх.
А в цей же час один підрозділ з Китаю кліпає такі ссд, а інший підрозділ штампує підробки. А покупець це на собі потім випробовує. Скоро буде таке, що покупець скаже, я куплю китайський перевірений ссд, чим ссд від відомого бренду, який буде підробкою.
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

KimRomik: 19.02.2026 09:48 тоді айфони перестануть бути айфонами, адже їх сенс саме в преміальності та дороговизні? :laugh:
чому ти вирішив, що вони стануть дешевшими?
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Головне аби однопоток був швидкий а все інше то фігня ;)
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

AntonyKandaurov: 19.02.2026 12:51 Головне аби однопоток був швидкий а все інше то фігня ;)
І більше, більше каналіва пам'яті! :-P
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Во, молодцы! Очень хочется, чтоб этой троице в картельном сговоре, после бума иишницы, было ну очень больно :laugh: Кого-то из них постигнет незавидная судьба :super:
coffeeman
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Повторення історії з переробкою рідкоземельних металів і переносом важких виробництв в Китай.

Якщо навіть Apple не може розраховувати на нормальні ціни, що про звичайних користувачів казати?

А далі буде і об'єм, і буде досвід напрацьований. І в бюджетному сегменті "стабільні виробники" стануть неконеурентними.

Який там техпроцес для виробництва пам'яті і SSD використовується?
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

EvhenS: 19.02.2026 10:35 Епл заробила стільки грошей, що може опечатати заводи, на 4 роки відправити усіх працівників в оплачувану відпустку, і триумфально повернутися.
Причому ні телефони що є, морально не застаріють(ви багато прогресу з 22 року побачили?), ні аккумулятори в них не критично не посідають.
так, можуть але... тут є темна сторона
компанії навмисно не йдуть на ці кроки, тому що це все одно витрати, тобто їх політика в тому щоб робити мінімальні капіталовкладення і вижати ще хоть копійочків з споживачів
таке явище почалось набирати масовість десь з 2015 року
от тобі приклад останніх про айфонів 16 корпус яких окисляється через деякий час користування і міняє свій колір, а причиною була економія на анодуванні алюмінія заради доп прибутку, а не тому що хтось з інженерів неправильно виставив час цього процесу чи насипав недостатньо реагентів
1234waltz
Member

Повідомлення

coffeeman: 19.02.2026 14:31 Який там техпроцес для виробництва пам'яті і SSD використовується?
Залежить від типу, але (якщо не помиляюсь), то досі купу NAND роблять на 12 нм.
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Georgin: 19.02.2026 10:44 EvhenS
От щодо акумуляторів не впевнений - хоч там і стоїть захист до першого пуску, але 4 роки трохи забагато для зберігання :)
я з 2022 року ходжу з 12pm і залишок акб 78%
до цього був xr і теж 4 роки нормально себе показував

не вихваляюсь (!!!), просто оригінальні акуми у них дійсно хороші
Georgin
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

big_bang
Це ж сильно залежить від того як користуєшься - чи часто використовуєшь експрес-зарядку, чи часто висажуєшь батарею до нуля ну і т.д.
Хоча якість самих батарей теж сильно впливає, унилий китайський китай завжди тебе підведе як ти ним не користуйся.
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

EvhenS: 19.02.2026 10:35Епл заробила стільки грошей, що може опечатати заводи, на 4 роки відправити усіх працівників в оплачувану відпустку, і триумфально повернутися.
Або можуть перейменувати YMTC і CXMT в Apple Amazing Memory
sam_ua
Junior

Повідомлення

tornadox: 19.02.2026 20:11 Або можуть перейменувати YMTC і CXMT в Apple Amazing Memory
"It’s Just-For-Fun Memory" и чипы разлетятся с пятикратной наценкой как i-Ганчірка для монитора за 50бачей
Відповісти