тоді айфони перестануть бути айфонами, адже їх сенс саме в преміальності та дороговизні?
Новини
Останні статті і огляди
Apple розглядає можливість партнерства з китайськими виробниками пам’яті YMTC і CXMT
-
KimRomik
Member
Предлагаю обсудить Apple розглядає можливість партнерства з китайськими виробниками пам’яті YMTC і CXMT
тоді айфони перестануть бути айфонами, адже їх сенс саме в преміальності та дороговизні?
тоді айфони перестануть бути айфонами, адже їх сенс саме в преміальності та дороговизні?
-
Alligator
Member
- Звідки: Миколаїв
так наче у "не такі як всі"KimRomik: ↑ 19.02.2026 09:48 Предлагаю обсудить Apple розглядає можливість партнерства з китайськими виробниками пам’яті YMTC і CXMT
тоді айфони перестануть бути айфонами, адже їх сенс саме в преміальності та дороговизні?![]()
-
Scoffer
Member
А я попереджав що так і трапиться якщо ефективні менеджери заб'ють на споживацький сектор. А потім на нього повернутись буде вкрай важко.Apple розглядає можливість партнерства з китайськими виробниками пам’яті YMTC і CXMT
-
Georgin
Member
- Звідки: Запоріжжя
KimRomik
Декілька днів тому була новина, що CXMT планує значно підвищіти ціни на свою продукцію.
Так що дуже скоро можна буде сміливо ставити чіпи їхнього виробництва у продукцію Apple, бо ціни на них вже будуть "преміум"
Декілька днів тому була новина, що CXMT планує значно підвищіти ціни на свою продукцію.
Так що дуже скоро можна буде сміливо ставити чіпи їхнього виробництва у продукцію Apple, бо ціни на них вже будуть "преміум"
-
EvhenS
Member
- Звідки: Черкаси
Епл заробила стільки грошей, що може опечатати заводи, на 4 роки відправити усіх працівників в оплачувану відпустку, і триумфально повернутися.
Причому ні телефони що є, морально не застаріють(ви багато прогресу з 22 року побачили?), ні аккумулятори в них не критично не посідають.
Причому ні телефони що є, морально не застаріють(ви багато прогресу з 22 року побачили?), ні аккумулятори в них не критично не посідають.
-
Georgin
Member
- Звідки: Запоріжжя
EvhenS
От щодо акумуляторів не впевнений - хоч там і стоїть захист до першого пуску, але 4 роки трохи забагато для зберігання
От щодо акумуляторів не впевнений - хоч там і стоїть захист до першого пуску, але 4 роки трохи забагато для зберігання
-
7mindfields
Member
Як воно досі жити десь в 2010?KimRomik: ↑ 19.02.2026 09:48 тоді айфони перестануть бути айфонами, адже їх сенс саме в преміальності та дороговизні?![]()
Геніальне рішення, стати інтел 2EvhenS: ↑ 19.02.2026 10:35 Епл заробила стільки грошей, що може опечатати заводи, на 4 роки відправити усіх працівників в оплачувану відпустку, і триумфально повернутися.
-
EvhenS
Member
- Звідки: Черкаси
7mindfields
Якраз як АМД, які з 12 до 16го взяли собі творчу відпустку і замість клепати 10*, 11*, 12* фуфикси спокійно собі видумували райзен.
Якраз як АМД, які з 12 до 16го взяли собі творчу відпустку і замість клепати 10*, 11*, 12* фуфикси спокійно собі видумували райзен.
-
NuclearRobinson
HWBOT OC Team
- Звідки: Запоріжжя
Та а шо, ви подивіться, на БВ ринок, навезли купу ссд, рам, і продають їх.
А в цей же час один підрозділ з Китаю кліпає такі ссд, а інший підрозділ штампує підробки. А покупець це на собі потім випробовує. Скоро буде таке, що покупець скаже, я куплю китайський перевірений ссд, чим ссд від відомого бренду, який буде підробкою.
А в цей же час один підрозділ з Китаю кліпає такі ссд, а інший підрозділ штампує підробки. А покупець це на собі потім випробовує. Скоро буде таке, що покупець скаже, я куплю китайський перевірений ссд, чим ссд від відомого бренду, який буде підробкою.
-
SERGBILL
Member
- Звідки: Кривой Рог
чому ти вирішив, що вони стануть дешевшими?KimRomik: ↑ 19.02.2026 09:48 тоді айфони перестануть бути айфонами, адже їх сенс саме в преміальності та дороговизні?![]()
-
AntonyKandaurov
Member
- Звідки: Славетне місто Запоріжжя
Головне аби однопоток був швидкий а все інше то фігня 
-
Afit
Member
- Звідки: Запоріжжя
І більше, більше каналіва пам'яті!
-
doc-oc
Member
Во, молодцы! Очень хочется, чтоб этой троице в картельном сговоре, после бума иишницы, было ну очень больно
Кого-то из них постигнет незавидная судьба 
-
coffeeman
Member
- Звідки: Lviv
Повторення історії з переробкою рідкоземельних металів і переносом важких виробництв в Китай.
Якщо навіть Apple не може розраховувати на нормальні ціни, що про звичайних користувачів казати?
А далі буде і об'єм, і буде досвід напрацьований. І в бюджетному сегменті "стабільні виробники" стануть неконеурентними.
Який там техпроцес для виробництва пам'яті і SSD використовується?
Якщо навіть Apple не може розраховувати на нормальні ціни, що про звичайних користувачів казати?
А далі буде і об'єм, і буде досвід напрацьований. І в бюджетному сегменті "стабільні виробники" стануть неконеурентними.
Який там техпроцес для виробництва пам'яті і SSD використовується?
-
KimRomik
Member
так, можуть але... тут є темна сторонаEvhenS: ↑ 19.02.2026 10:35 Епл заробила стільки грошей, що може опечатати заводи, на 4 роки відправити усіх працівників в оплачувану відпустку, і триумфально повернутися.
Причому ні телефони що є, морально не застаріють(ви багато прогресу з 22 року побачили?), ні аккумулятори в них не критично не посідають.
компанії навмисно не йдуть на ці кроки, тому що це все одно витрати, тобто їх політика в тому щоб робити мінімальні капіталовкладення і вижати ще хоть копійочків з споживачів
таке явище почалось набирати масовість десь з 2015 року
от тобі приклад останніх про айфонів 16 корпус яких окисляється через деякий час користування і міняє свій колір, а причиною була економія на анодуванні алюмінія заради доп прибутку, а не тому що хтось з інженерів неправильно виставив час цього процесу чи насипав недостатньо реагентів
-
1234waltz
Member
Залежить від типу, але (якщо не помиляюсь), то досі купу NAND роблять на 12 нм.coffeeman: ↑ 19.02.2026 14:31 Який там техпроцес для виробництва пам'яті і SSD використовується?
-
big_bang
Member
я з 2022 року ходжу з 12pm і залишок акб 78%Georgin: ↑ 19.02.2026 10:44 EvhenS
От щодо акумуляторів не впевнений - хоч там і стоїть захист до першого пуску, але 4 роки трохи забагато для зберігання![]()
до цього був xr і теж 4 роки нормально себе показував
не вихваляюсь (!!!), просто оригінальні акуми у них дійсно хороші
-
Georgin
Member
- Звідки: Запоріжжя
big_bang
Це ж сильно залежить від того як користуєшься - чи часто використовуєшь експрес-зарядку, чи часто висажуєшь батарею до нуля ну і т.д.
Хоча якість самих батарей теж сильно впливає, унилий китайський китай завжди тебе підведе як ти ним не користуйся.
Це ж сильно залежить від того як користуєшься - чи часто використовуєшь експрес-зарядку, чи часто висажуєшь батарею до нуля ну і т.д.
Хоча якість самих батарей теж сильно впливає, унилий китайський китай завжди тебе підведе як ти ним не користуйся.
-
tornadox
Member
- Звідки: мені знати що ти не дивак?
Або можуть перейменувати YMTC і CXMT в Apple Amazing MemoryEvhenS: ↑ 19.02.2026 10:35Епл заробила стільки грошей, що може опечатати заводи, на 4 роки відправити усіх працівників в оплачувану відпустку, і триумфально повернутися.
-
sam_ua
Junior
"It’s Just-For-Fun Memory" и чипы разлетятся с пятикратной наценкой как i-Ганчірка для монитора за 50бачейtornadox: ↑ 19.02.2026 20:11 Або можуть перейменувати YMTC і CXMT в Apple Amazing Memory