Продублюю мою думку з іншої теми:
"Ну якщо комусь Native гірший за апскейлер - це вже до окуліста (проблеми із зором)."
Хоча сліпе тестування це цікаво - завжди бувають неочікуванні результати
Інша справа якщо хтось свідомо, на повному серйозі публічно просуває точку зору, що Native гірший за апскейлери - тоді це вже не до окуліста, це вже до психолога (фанатство і критична вразливість до маркетингового буллшіта)