Sony може відкласти випуск наступного покоління PlayStation до 2028 або 2029 року

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Polaris: 16.02.2026 16:35Соні продає консолі по собівартості, або взагалі в убиток, вони заробляють на іграх. Тому їм немає сенсу сильно підвищувати ціну на консолі, будуть чекати коли пам'ять подешевіє
Соні взагалі не потрібно рипатися.
Майки злили коробку, з нінкою і ПК у них різні ніші.
tornadox: 16.02.2026 17:35А чим це погано? Для тих хто взяв пс5 це буде означати довшу підтримку. Ігри будуть оптимізувати під пс5 що є відверто слабким в порівнянні з сучасними пк.
Навіть після виходу ПС6 соні ще довго буде підтримувати п'яту.
SKYJAKER
Member
Аватар користувача
Звідки: м Камянське

Повідомлення

Enjthesilence: 16.02.2026 17:04
Polaris: 16.02.2026 16:54
за 1000 її ніхто не купить
то ігри в 2 рази дорожчими стануть, теж варіант)
Правильно, соні скоро:
"ми вимущені піднімати ціна на ігри бо :teacher:
БОО ШІ гіганти кляті скупили всю пам'ять :rotate: "
Ну а варінт по любому вже у дорожній мапі, тільки питання до GTA 6 чи після :gigi:
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Polaris: 16.02.2026 16:35 Соні продає консолі по собівартості, або взагалі в убиток.
Ні, це було аж в часи PS3. З тих пір вони продають залізяки лише в плюс.
Polyaan
Member

Повідомлення

Печально все это, уже писал про свое мнение в похожей теме раньше, спеки уже есть, железо они вряд ли обновят, а поэтому это уныло к 28-29 годам.
Да и свидетелям оптимизации привет конечно, и история хорошая, но лучше б было развитие а не оптимизация под стагнацию.
А если к тому времени АИ бум умрет или дефицит исчезнет, то это может быть самая скоротечная консоль по годам. Или не быть, если конкурентов не будет и сони решит, что эта консоль последняя до 40 года.
В выигрыше только обладатели текущей сосноли. :-/
1234waltz
Member

Повідомлення

den888: 16.02.2026 17:58 а який сенс в pro, що воно там такого дає, якщо нову купляти, ну може, а міняти fat на pro, та нашо воно треба.
То для графонозалежних, дає додаткові опції якості в іграх, кращий апскейлер та для частини режимів графічних, які дозволяли раніше 30 фпс - дає 60 фпс.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

То чувство, когда легенду ps2 перестали делать и ее поддерживать и через месяц анонсировали ...... ps4 :lol:
12 или 13 лет ее клепали вместе ps3 :rotate:
Джон_Иваныч
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

den888: 16.02.2026 17:01 в 2029, з запроектованим залізом це буде виглядати як продукт не першої свіжості, як якийсь 3060 зараз. В 2032 вже будуть чекати "нового покоління".
Думаю PS6 достатьно просто мати краще залізо ніж у PS5 Pro, навіть якщо воно не буде ультра-сучасним на момент виходу. Особливо якщо згадати, що було під капотом у PS4.
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

den888: 16.02.2026 17:58а який сенс в pro, що воно там такого дає, якщо нову купляти, ну може, а міняти fat на pro, та нашо воно треба.
відчуття преміальності що в тебе сама дорога консоль.
Firestarter
Junior

Повідомлення

Та які можуть бути питання з PS6: як продавали за $500–550, так і будуть, скільки би пам'ять не вартувала. Накинуть 10–20 "зелених" на ексклюзиви та й будуть "в плюсі" під гаслом "розробка дорожчає". Коробка, потроху, відійде, взагалі, а нінтендо - не може бути прямим конкурентом. :super:
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nochnik89: 16.02.2026 20:26 То чувство, когда легенду ps2 перестали делать и ее поддерживать и через месяц анонсировали ...... ps4 :lol:
12 или 13 лет ее клепали вместе ps3 :rotate:
PS4 тільки цього року зняли з виробництва. Нічого надзвичайного у виробництві PS2 протягом 12 років .
SaDisT
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Polaris: 16.02.2026 16:35 Соні продає консолі по собівартості, або взагалі в убиток, вони заробляють на іграх. Тому їм немає сенсу сильно підвищувати ціну на консолі, будуть чекати коли пам'ять подешевіє
ни кто и ни чего не продает уже давно себе в убыток, с первым боксом майкрософт могли себе это позволить потому что, были другие времена и огромное колличество денег) А сейчас все продается с прибылью, конечно не с такой как с игр но явно не в убыток))
IronWithin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Polaris: 16.02.2026 16:35 Соні продає консолі по собівартості, або взагалі в убиток, вони заробляють на іграх. Тому їм немає сенсу сильно підвищувати ціну на консолі, будуть чекати коли пам'ять подешевіє
Наскільки я памʼятаю, соні жодного разу не продавала пс собі в збиток, далі фантазії можна не читати.

Відправлено через 4 хвилини 59 секунд:
SaDisT: 16.02.2026 21:54
Polaris: 16.02.2026 16:35 Соні продає консолі по собівартості, або взагалі в убиток, вони заробляють на іграх. Тому їм немає сенсу сильно підвищувати ціну на консолі, будуть чекати коли пам'ять подешевіє
ни кто и ни чего не продает уже давно себе в убыток, с первым боксом майкрософт могли себе это позволить потому что, были другие времена и огромное колличество денег) А сейчас все продается с прибылью, конечно не с такой как с игр но явно не в убыток))
Майки декілька разів за історію ящика продавали його і в збиток і в собівартість, соні наскільки я памʼятаю всього раз і в собівартість.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Telcontar: 16.02.2026 18:36 Ні, це було аж в часи PS3. З тих пір вони продають залізяки лише в плюс.
IronWithin: 16.02.2026 23:11 Наскільки я памʼятаю, соні жодного разу не продавала пс собі в збиток, далі фантазії можна не читати.
ПС5 на окупність вийшла нешвидко, цифрова версія - набагато пізніше (якщо взагалі вийшла). Але остання загалом вигідніше для соні через відстутність абузу дисків.
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

У 2020 році вже був реліз на папері, не бачу що може заважати у 2027 році так само релізнути пс6
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

man1242: 17.02.2026 09:20 У 2020 році вже був реліз на папері
Памʼятаю , як її змогли купити декілька чоловік , а решта чекайте :laugh:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

IronWithin: 17.02.2026 09:54 Звісно тобі повірю ж на слово…
Ти взагалі не цікавишся індустрією?

https://www.vgchartz.com/article/448945 ... hatgpt.com

https://www.vgchartz.com/article/445610 ... hatgpt.com
1234waltz
Member

Повідомлення

Ektalion: 16.02.2026 21:43 PS4 тільки цього року зняли з виробництва. Нічого надзвичайного у виробництві PS2 протягом 12 років .
ПС1 робили 11 років.
ПС2 робили 12 років.
ПС3 робили 10 років.
ПС4 робили 12 років.
ПС5 має як мініму до 2030 випускатись, щоб 10 років у виробництві побути.
Хоча от цікавий момент, це перша консоль, яка під час життєвого циклу здорожчала у виробництві. Перщі пару плоєк так взагалі під кінець циклу виробництва продавались з фантастичною маржею.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

1234waltz: 17.02.2026 10:04 ПС4 робили 12 років.
ПС4 затрималася через ковід і проблеми з постачанням ПС5. Так-то планували зняти у 21-му.
1234waltz: 17.02.2026 10:04 ПС5 має як мініму до 2030 випускатись, щоб 10 років у виробництві побути.
В певних сценаріях це можливо.
Я можу уявити ситуацію, коли замість ПС6 будуть розгортати ПС5лайт чи ПС4.
1234waltz: 17.02.2026 10:04Хоча от цікавий момент, це перша консоль, яка під час життєвого циклу здорожчала у виробництві.
Закон Мура давно вийшов з чату.
1234waltz
Member

Повідомлення

waryag: 17.02.2026 10:21 ПС4 затрималася через ковід і проблеми з постачанням ПС5. Так-то планували зняти у 21-му.
Тут трошки спірний момент, чи планували.
Автоматична лінія зборки ПС4 на заводі в Кісарадзу була збудована всього лише в 2018 році і здатна була виробляти 1 лям ПС4 на рік при дуже низькій собівартості (там аж 4 людини працювало, а лінія робила зі швидкістю збирання 2 консолей в хвилину). Шрінк чипів для слімки на 16 нм відбувся в 2016 році. Тож сенсу їм було б закривати виробництво 2021, коли самі ігророби майже всі порти робили (і досі багато роблять) на базову ПС4. Навіть в цьому році є свіжі анонси сінглових ігор на ПС4.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

1234waltz: 17.02.2026 11:00Тут трошки спірний момент, чи планували.
Автоматична лінія зборки ПС4 на заводі в Кісарадзу була збудована всього лише в 2018 році і здатна була виробляти 1 лям ПС4 на рік при дуже низькій собівартості (там аж 4 людини працювало, а лінія робила зі швидкістю збирання 2 консолей в хвилину). Шрінк чипів для слімки на 16 нм відбувся в 2016 році. Тож сенсу їм було б закривати виробництво 2021, коли самі ігророби майже всі порти робили (і досі багато роблять) на базову ПС4. Навіть в цьому році є свіжі анонси сінглових ігор на ПС4.
В традиційній консольній моделі соні вигідно переводити аудиторію на власні некстген консолі, хай це буде пов'язано з тимчасовим скороченням прибутків.
Це надійніше прив'язує аудиторію, краще графіка дає перевагу (чи зменшує відставання) над конкурентними платформами, а під старі ігри можна продати оновлення, і т.п.

Але ця модель дала тріщину під впливом реальності.
Відповісти