Соні взагалі не потрібно рипатися.Polaris: ↑ 16.02.2026 16:35Соні продає консолі по собівартості, або взагалі в убиток, вони заробляють на іграх. Тому їм немає сенсу сильно підвищувати ціну на консолі, будуть чекати коли пам'ять подешевіє
Майки злили коробку, з нінкою і ПК у них різні ніші.
Навіть після виходу ПС6 соні ще довго буде підтримувати п'яту.tornadox: ↑ 16.02.2026 17:35А чим це погано? Для тих хто взяв пс5 це буде означати довшу підтримку. Ігри будуть оптимізувати під пс5 що є відверто слабким в порівнянні з сучасними пк.