у нас є чувак, мабуть один на всю Україну, який надає послуги по налаштуванні DMAMozdev: ↑ 12.02.2026 13:00+1tornadox: ↑ 12.02.2026 12:51 Для тих кому не зрозуміло навіщо це.
Умовно це захист від DMA читів які ніякий античіт не може виявити.
Дані плати через PCI шину напряму читають памʼять гри і передають її на інший ПК на якому вже працює ПО для чітерства яке потім через спеціальний софт або плату виводить дані про інших гравців по типу Wall Hack.
Просунуті версії як на другому скріншоті емулюють мишку і реалізовують аім-бот.
https://www.intorqa.gg/post/2024-the-ye ... ware-cheat
![]()
Це все одно обходять, але це вже складний сетап, який використають 1,5 читера![]()
https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/tolko-am5-soket-dma-proshivka-polnoe-skrytie-IDZDEQa.html
цікаво, чому він говорить тільки AMD? там задетектити DMA складніше?
