Новини
Останні статті і огляди
Новий трейлер Silent Hill: Townfall уперше показав головного героя та ігровий процес
-
Seraphim
Member
Пропоную обговорити Новий трейлер Silent Hill: Townfall уперше показав головного героя та ігровий процес
Трохи не встигли на бум з темнокожим головнмс героєм, та ще й від першої особи... я як фанат серії навіть прелзамовлення робоити не буду, дуже сумнівно все це, але буду також надіятись що помиляюсь і гра буде крутою
Трохи не встигли на бум з темнокожим головнмс героєм, та ще й від першої особи... я як фанат серії навіть прелзамовлення робоити не буду, дуже сумнівно все це, але буду також надіятись що помиляюсь і гра буде крутою
-
Polaroid1962
Member
Ремейк другої частини: ок.
Японська школярка: декому - ок, декому - ну таке. Але хоча б не самоповторювання.
То ж подивимося, що тут вийде.
Японська школярка: декому - ок, декому - ну таке. Але хоча б не самоповторювання.
То ж подивимося, що тут вийде.
-
1234waltz
Member
Трейлер виглядає ок. Тож позитивні надії є. Але подивимось на релізі, бо є така штука, як "технічний стан гри". У Блуберів на релізі рімейку двійки проблем вистачало, але пофіксили оперативно.
-
Enjthesilence
Member
- Вкладення
-
-
Tyler
Member
- Звідки: Україна
СХ вже давно лише назва, яку Конамі доїть до повного трупа, так шо чогось очікувати від цих пустишок не варто
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Що расово неправильний головний герой?Seraphim: ↑ 13.02.2026 15:57 Пропоную обговорити Новий трейлер Silent Hill: Townfall уперше показав головного героя та ігровий процес
Трохи не встигли на бум з темнокожим головнмс героєм, та ще й від першої особи... я як фанат серії навіть прелзамовлення робоити не буду, дуже сумнівно все це, але буду також надіятись що помиляюсь і гра буде крутою
Не скрепно?
Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:
Яка різниця школярка, чи взагалі дід? Колись люди в 90ті та нульові грали ігри, а не вивчали скіни персонажівPolaroid1962: ↑ 13.02.2026 16:01 Ремейк другої частини: ок.
Японська школярка: декому - ок, декому - ну таке. Але хоча б не самоповторювання.
То ж подивимося, що тут вийде.
-
MrThree
Member
- Звідки: Одесса
Вот только в 90х главных героев чернокожих кроме Блейда и не припомню в играхMqM: ↑ 13.02.2026 19:20Що расово неправильний головний герой?Seraphim: ↑ 13.02.2026 15:57 Пропоную обговорити Новий трейлер Silent Hill: Townfall уперше показав головного героя та ігровий процес
Трохи не встигли на бум з темнокожим головнмс героєм, та ще й від першої особи... я як фанат серії навіть прелзамовлення робоити не буду, дуже сумнівно все це, але буду також надіятись що помиляюсь і гра буде крутою
Не скрепно?
Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:Яка різниця школярка, чи взагалі дід? Колись люди в 90ті та нульові грали ігри, а не вивчали скіни персонажівPolaroid1962: ↑ 13.02.2026 16:01 Ремейк другої частини: ок.
Японська школярка: декому - ок, декому - ну таке. Але хоча б не самоповторювання.
То ж подивимося, що тут вийде.![]()
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
MrThree: ↑ 13.02.2026 20:34Вот только в 90х главных героев чернокожих кроме Блейда и не припомню в играх

-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Гра ShadowmanMrThree: ↑ 13.02.2026 20:34Вот только в 90х главных героев чернокожих кроме Блейда и не припомню в играхMqM: ↑ 13.02.2026 19:20
Що расово неправильний головний герой?
Не скрепно?
Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:
Яка різниця школярка, чи взагалі дід? Колись люди в 90ті та нульові грали ігри, а не вивчали скіни персонажів![]()
![]()
Пс от вище вам Gta: San Andreas привели
Отправлено спустя 1 минуту 21 секунду:
Ідеальна відповідь мемом, занесу вам плюсик)kairo: ↑ 13.02.2026 21:19MrThree: ↑ 13.02.2026 20:34Вот только в 90х главных героев чернокожих кроме Блейда и не припомню в играх![]()
-
Sanya94
Member
- Звідки: Біла Церква
Поки серія залишається вірною собі, сподіваюсь ця частина теж не відійде від основ
-
Enjthesilence
Member
а чим "вірною собі" була остання "ф?" недодарксолсом зі стаміною та прокачкою, грою без самого сайлент хілу?Sanya94: ↑ 13.02.2026 22:13 Поки серія залишається вірною собі, сподіваюсь ця частина теж не відійде від основ
-
karokum
Member
+Enjthesilence: ↑ 13.02.2026 23:03 а чим "вірною собі" була остання "ф?" недодарксолсом зі стаміною та прокачкою, грою без самого сайлент хілу?
Я навіть дропнув бо задушила кімнатами з яких не вийти всіх не перебивши
Оригінал не грав, але ремейк другої це прям те як я собі сайлент хіл і уявляв чувши чи бачивши щось про цю серію. f це дуже красиве чорт зна що
-
Kullerok
Member
- Звідки: Київ
Ну так да не так. Ремейк вышел суперский. Про девку унылоеTyler: ↑ 13.02.2026 17:10 СХ вже давно лише назва, яку Конамі доїть до повного трупа, так шо чогось очікувати від цих пустишок не варто
-
MrThree
Member
- Звідки: Одесса
Только Гта Сан Андреас не игра из 90хkairo: ↑ 13.02.2026 21:19MrThree: ↑ 13.02.2026 20:34Вот только в 90х главных героев чернокожих кроме Блейда и не припомню в играх![]()
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
MrThree: ↑ 14.02.2026 01:28Только Гта Сан Андреас не игра из 90х
Не знаю хто як, але я в дев'яності грав у Денді та Сегу. На ПК грав вже в кінці 90х, початку 00х, в комп'ютерних клубах.Колись люди в 90ті та нульові грали ігри, а не вивчали скіни персонажів
-
MqM
Member
- Звідки: Україна

Пс привіт місцевим расистам, які мінусять всіх незгодних.
Коли туповатим дійде, що поганою гру робить не колір шкіри головного героя.
В Прей той зо перший вийшов ми взагалі за індіанця грали, і всі мої однолітки з захопленням розповідали про геймплей в той час
-
Enjthesilence
Member
існують круті "кольорові" персонажі - 100%, але ж існує Ясуо з ас шадоус, японці не у захваті. існує Роланд з темної вежи з прямим описом зовнішності, та існує Ідріс Ельба, поганий він актор? - ні, навіщо він грає білого персонажа? не знаю. навіщо існують "темні" ельфи у "перснях влади?", чому я бачу афроамериканця у формі вермахту у бф5? чому Надін дає тумаків Дрейку? прикладів існує багато, це сьогодні дає свій шлейф і він небезпідставний. ситуація 90х, початку нульових абсолютно інша, там тобі не пропихували таких персонажів заради повістки, діверсіті і тд.MqM: ↑ 14.02.2026 06:03
Пс привіт місцевим расистам, які мінусять всіх незгодних.
Коли туповатим дійде, що поганою гру робить не колір шкіри головного героя.
В Прей той зо перший вийшов ми взагалі за індіанця грали, і всі мої однолітки з захопленням розповідали про геймплей в той час
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Сайлент Хілл не гра про історичну достовірність. Головне аби добре прописали персонажа.Enjthesilence: ↑ 14.02.2026 13:51існують круті "кольорові" персонажі - 100%, але ж існує Ясуо з ас шадоус, японці не у захваті. існує Роланд з темної вежи з прямим описом зовнішності, та існує Ідріс Ельба, поганий він актор? - ні, навіщо він грає білого персонажа? не знаю. навіщо існують "темні" ельфи у "перснях влади?", чому я бачу афроамериканця у формі вермахту у бф5? чому Надін дає тумаків Дрейку? прикладів існує багато, це сьогодні дає свій шлейф і він небезпідставний. ситуація 90х, початку нульових абсолютно інша, там тобі не пропихували таких персонажів заради повістки, діверсіті і тд.MqM: ↑ 14.02.2026 06:03
Пс привіт місцевим расистам, які мінусять всіх незгодних.
Коли туповатим дійде, що поганою гру робить не колір шкіри головного героя.
В Прей той зо перший вийшов ми взагалі за індіанця грали, і всі мої однолітки з захопленням розповідали про геймплей в той час
Я не приводив у приклад ігри, що перетворюють історичні події в цирк.
Це напевно крик душі? Добре я вас почув
Пс те, що зараз ситуація змінилася не означає, що тепер треба протестувати проти кожного чорного персонажа і тд
Кожна компанія несе власну відповідальність, як вона вписує нових персонажів.
-
Enjthesilence
Member
я тобі навів приклад без історичних подій, де роблять чорного героя, тому що повістка така, але ж ти читаєш між рядків і те що зручно) не треба робити з людей расистів, тільки тому що їм не подобається сучасна повістка. ніхто не проти блейда чи морфеуса з матриці, це круті тіпиMqM: ↑ 14.02.2026 16:00Сайлент Хілл не гра про історичну достовірність. Головне аби добре прописали персонажа.Enjthesilence: ↑ 14.02.2026 13:51
існують круті "кольорові" персонажі - 100%, але ж існує Ясуо з ас шадоус, японці не у захваті. існує Роланд з темної вежи з прямим описом зовнішності, та існує Ідріс Ельба, поганий він актор? - ні, навіщо він грає білого персонажа? не знаю. навіщо існують "темні" ельфи у "перснях влади?", чому я бачу афроамериканця у формі вермахту у бф5? чому Надін дає тумаків Дрейку? прикладів існує багато, це сьогодні дає свій шлейф і він небезпідставний. ситуація 90х, початку нульових абсолютно інша, там тобі не пропихували таких персонажів заради повістки, діверсіті і тд.
Я не приводив у приклад ігри, що перетворюють історичні події в цирк.
Це напевно крик душі? Добре я вас почув
Пс те, що зараз ситуація змінилася не означає, що тепер треба протестувати проти кожного чорного персонажа і тд
Кожна компанія несе власну відповідальність, як вона вписує нових персонажів.
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Добре, нехай з ельфами поступили не справедливо.Enjthesilence: ↑ 14.02.2026 16:40я тобі навів приклад без історичних подій, де роблять чорного героя, тому що повістка така, але ж ти читаєш між рядків і те що зручно) не треба робити з людей расистів, тільки тому що їм не подобається сучасна повістка.MqM: ↑ 14.02.2026 16:00
Сайлент Хілл не гра про історичну достовірність. Головне аби добре прописали персонажа.
Я не приводив у приклад ігри, що перетворюють історичні події в цирк.
Це напевно крик душі? Добре я вас почув
Пс те, що зараз ситуація змінилася не означає, що тепер треба протестувати проти кожного чорного персонажа і тд
Кожна компанія несе власну відповідальність, як вона вписує нових персонажів.
Тільки от наскільки памятаю з першоджерел міфології ельфи - були духами лісу, і акценту на кольору шкіри там не було) більше на вухах акцент був
Мені жаль, що повістка комусь заважає грати ігри типу Tlou 2. Проблема в тому, що відрізнити де повістка, а де просто творче бачення творців місцеві експерти нездатні і це перетворюється на рівень дискусій наших чиновників, що таке еротика і _ – записуючи в останнє усе