Lenovo прогнозує проблеми з доступністю компонентів ПК — зараз найкращий час для покупки

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
AndyGTR
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Певно продажі не йдуть, тому саме час для покупки :D
stnl79
Member
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Найкращий час для купівлі , щоб продавці зафіксували прибуток. А мені вистачає і 16 Гб ддр 4 з 1060. Все рівно комп стоїть вдома , а я по полям України рию бліндажі....
FurryGentleman
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Це новина для якихось заморських людей в яких у проводах є та магія яка залишила наші землі - нам ця доступність вже до сраки)
kabostebeztak
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса, зараз у Франції

Повідомлення

stnl79: 10.02.2026 09:29 Найкращий час для купівлі , щоб продавці зафіксували прибуток. А мені вистачає і 16 Гб ддр 4 з 1060. Все рівно комп стоїть вдома , а я по полям України рию бліндажі....
Дякуємо за захист!
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

► Ще одні "активні нагадувальники останнього шансу" "намалювалися" :rotate: . Скільки їх ще "намалюється" протягом цього року? :gigi:
kabostebeztak
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса, зараз у Франції

Повідомлення

МОНАХ: 10.02.2026 09:50 ► Ще одні "активні нагадувальники останнього шансу" "намалювалися" :rotate: . Скільки їх ще "намалюється" протягом цього року? :gigi:
Пропоную натомість тотальний бойкот будь-якого пк заліза, ноутбуків, приставок, тощо.
Ostin
Member

Повідомлення

Аякже. Зараз найкращий час :D
Вкотре дивуюсь таким новинам) Якщо потім буде дорожче - то виробнику це вигідно, він продасть свою продукція за оверпрайс) І мав би зараз сидіти тихесенько, чекати зоряного часу) Але ні, купуйте зараз, бо потім ого-го :gigi: І ми ж самі це ого-го влаштуємо)))
Аж розвеселили чергові генії маркетингу) Щось не те в королівстві, вочевидь, якщо така недолуга реклама пішла)
MaKCuMyC
Member
Аватар користувача
Звідки: Сіверодонецьк, Нідерланди

Повідомлення

Яка турбота. Аж сльозу пустив.
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kabostebeztak: 10.02.2026 09:54Пропоную натомість тотальний бойкот будь-якого пк заліза, ноутбуків, приставок, тощо.
зручно бойкотувати, коли тобі не треба або вже є щось :gigi:
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

walkman3000: 10.02.2026 11:16зручно бойкотувати, коли тобі не треба або вже є щось
То дурне діло, навіть з технікою ніколи не можеш бути певен, що нічого не знадобиться. Тимпаче лептоп, який може вийти з ладу в будь-який момент.
Зараз до лептопу завжди треба ще хоч який-небудь міні пк мати в запасі, який здатен виконувати роботу, яку виконує лептоп.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

kabostebeztak: 10.02.2026 09:54Пропоную натомість тотальний бойкот будь-якого пк заліза, ноутбуків, приставок, тощо.
В 2025-му взяв два ноутбука, відеокарту та телефон дружині. До бойкоту готовий :)
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

О, какая неожиданность. :gigi:
kyon
Member

Повідомлення

Я заметил что на розетке резко пропали все планшеты Сяоми с объемами памяти выше 6\128, и осталось всего 3 модели, подозреваю перекупы за работой, я просто долгое время присматривал себе но так и не решился брать, а сейчас уже и нету.

Отправлено спустя 52 минуты 27 секунд:
Я тут пытался на форуме прошлой весной одно время продать ноутбук на райзен 5 7530U с 16Гб ОЗУ\1Тб ССД, без дискретки, никто даже не интересовался, хотя я цену сбавлял до 16 к грн за 17 дюймовочку, причем вообще новый с 7 дн ресурсом ССД тк я его покупал для отключений а их тогда как раз перестали выключать и он у меня валялся без дела. Интересно каков сейчас интерес был бы, я пока что не продаю тк опять отключения но я его все равно мало юзаю тк постоянно ложусь спать как света нет, старость не радость :shuffle: :weep:
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Artem_K: 10.02.2026 11:20
kabostebeztak: 10.02.2026 09:54Пропоную натомість тотальний бойкот будь-якого пк заліза, ноутбуків, приставок, тощо.
В 2025-му взяв два ноутбука, відеокарту та телефон дружині. До бойкоту готовий :)
Також оновив 4080с до 4090, 6800хт до 9070хт + мінілед монітор, готовий до бойкоту роки на 2!
Потужно! Незламно! Ну прям суцільно у тощо.
спойлер
Чи коли там Нвідія тепер нове покоління відеокарт випустить? :gigi:
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

kabostebeztak: 10.02.2026 09:54 Пропоную натомість тотальний бойкот будь-якого пк заліза, ноутбуків, приставок, тощо.
► А хіба у більшості з нас є матеріально-вартісна альтернатива не бойкотувати зараз? :gigi:
Дима Динамит
Member

Повідомлення

Аціо: 12.02.2026 11:09
Artem_K: 10.02.2026 11:20
В 2025-му взяв два ноутбука, відеокарту та телефон дружині. До бойкоту готовий :)
Також оновив 4080с до 4090, 6800хт до 9070хт + мінілед монітор, готовий до бойкоту роки на 2!
Потужно! Незламно! Ну прям суцільно у тощо.
спойлер
Чи коли там Нвідія тепер нове покоління відеокарт випустить? :gigi:
какой смысл обновлять 4080 супер на 4090 ? разве есть игры что не тянула 4080
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Дима Динамит: 13.02.2026 01:03
Аціо: 12.02.2026 11:09

Також оновив 4080с до 4090, 6800хт до 9070хт + мінілед монітор, готовий до бойкоту роки на 2!
Потужно! Незламно! Ну прям суцільно у тощо.
спойлер
Чи коли там Нвідія тепер нове покоління відеокарт випустить? :gigi:
какой смысл обновлять 4080 супер на 4090 ? разве есть игры что не тянула 4080
Вийшло дешево та у знайомої людини, тому оновив.
Ну з урахуванням проданої 4080с.
P.S.Та і взагалі і 9070хт дешево трапилась в Німеччині з монітором, а там ледь ще і нову систему не зібрав, важко утриматись коли бачиш адекватну вартість, в нас би вийшло все на баксів 300-350 дорожче.
Дима Динамит
Member

Повідомлення

Аціо: 13.02.2026 04:31
Дима Динамит: 13.02.2026 01:03

какой смысл обновлять 4080 супер на 4090 ? разве есть игры что не тянула 4080
Вийшло дешево та у знайомої людини, тому оновив.
Ну з урахуванням проданої 4080с.
P.S.Та і взагалі і 9070хт дешево трапилась в Німеччині з монітором, а там ледь ще і нову систему не зібрав, важко утриматись коли бачиш адекватну вартість, в нас би вийшло все на баксів 300-350 дорожче.
зараз 14600 3090 і 64гб ддр5 даже не бачу сенсу на що обновлять і для чого
Відповісти