Флагманським процесорам Intel Nova Lake‑S приписується пікове енергоспоживання понад 700 Вт

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Rosberg
Member
Аватар користувача
Звідки: Файне місто Тернопіль

Повідомлення

yuriy_dd: 12.02.2026 10:34
Rosberg: 12.02.2026 10:15 Ви ще скажіть, що скоро народ (звичайні юзери) викине ПК і перейде на Мак і ноути.
ви ще скажіть що кожна людина буде носити і щоденно користуватись АРМ пристроями

а ні стій, це ж вже сталось давно

а де ж х86?

а х86 - вигнали з ганьбою
:lol: Ви комп'ютер маєте? От про що далі говорити?

Відправлено через 1 хвилину 9 секунд:
kabostebeztak: 12.02.2026 11:25
Rosberg: 12.02.2026 10:15

Ви порівнюєте різні речі: їх призначення, поле застосування та різну архітектуру.
Ви ще скажіть, що скоро народ (звичайні юзери) викине ПК і перейде на Мак і ноути.
мужик, забий, ось з ким ти сперечаєшся
Зображення
спойлер
Відправлено через 17 хвилин 33 секунди:
yuriy_dd: 12.02.2026 10:34

ви ще скажіть що кожна людина буде носити і щоденно користуватись АРМ пристроями

а ні стій, це ж вже сталось давно

а де ж х86?

а х86 - вигнали з ганьбою
ти знову на зв'язок виходиш, юра?
Аааа. :D Тепер все зрозуміло.
kabostebeztak
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса, зараз у Франції

Повідомлення

Rosberg: 12.02.2026 11:47
yuriy_dd: 12.02.2026 10:34

ви ще скажіть що кожна людина буде носити і щоденно користуватись АРМ пристроями

а ні стій, це ж вже сталось давно

а де ж х86?

а х86 - вигнали з ганьбою
:lol: Ви комп'ютер маєте? От про що далі говорити?

Відправлено через 1 хвилину 9 секунд:
kabostebeztak: 12.02.2026 11:25

мужик, забий, ось з ким ти сперечаєшся
Зображення
спойлер
Відправлено через 17 хвилин 33 секунди:


ти знову на зв'язок виходиш, юра?
Аааа. :D Тепер все зрозуміло.
У мене ще є мемів з ним)
Rosberg
Member
Аватар користувача
Звідки: Файне місто Тернопіль

Повідомлення

kabostebeztak: 12.02.2026 12:16
Rosberg: 12.02.2026 11:47

:lol: Ви комп'ютер маєте? От про що далі говорити?

Відправлено через 1 хвилину 9 секунд:


Аааа. :D Тепер все зрозуміло.
У мене ще є мемів з ним)
:laugh:
Відповісти