Думаю на практиці середній юзер в середній грі різниці не відчує через упор у відео. Проц з 3д кешем статерить менше, але все-одно статерить. Втім є випадки де різниця величезна, емулятори дуже люблять 3д кеш, а також особливо криві ігри.Liam: ↑ 12.02.2026 12:30Я можу помилятись, але десь на початку січня бачив тести Ryzen з купою кешу(96 Mb) та без(~32 Mb). Тести були ігрові. Щось не побачили там люди хайпер продуктивності(навіть у стабільністі кадру) після 32 Mb, чи може не там дивились. Якась "тряска" за тим кешем.
Бенчмарк варіант - фпс в контрі на мінімалках в 720p, то вже інша історія, ніхто ж так не грає.
