16 потужних ядер це вже цікаво, особливо після невдалої 1800сок платформи.
Але і споживання теж....потужне
Як то кажуть Ласкаво просимо в клуб водянщиківEaranak: ↑ 10.02.2026 13:23Как то пофиг на PL4/TAU, сколько там PL2 то будет ? Больше 300вт или меньше.
Вот это интересно мне, когда процы в 100% нагрузке по ~40 часов в неделю ))
То для лохов.Earanak: ↑ 10.02.2026 13:26 Sanьka 420мм водянки ))
в М5 - надвзичайно швидкі ядра, і їх лише 4 Рyariksom: ↑ 10.02.2026 13:48напихують ядер як в АРМ вже, і все одно слабенькі, давай вже 2-3 кіловата, тоді щастя буде.
Вам особисто, як експерту, довіра більша чим до інших, яку материнку під м5 краще взяти?yuriy_dd: ↑ 10.02.2026 14:34 готуються змагатисьз М5 Про М5 Мах
але все одно не вийде
в одно-потоці - тим більше
в М5 - надвзичайно швидкі ядра, і їх лише 4 Рyariksom: ↑ 10.02.2026 13:48напихують ядер як в АРМ вже, і все одно слабенькі, давай вже 2-3 кіловата, тоді щастя буде.
Це не стильно, в пацани гнуть мідь
Ага, тільки скальп треба, щоб жуйку прибрати. Тут скоріш за все direct die водоблок теж впорається.StingerYar: ↑ 10.02.2026 15:24 ним можна впоратись
В новости речь идет про PL4, это зашитый верхний лимит кратковременных импульсов.Inqizitor2022: ↑ 10.02.2026 16:06 Ну если 700Вт будет у 52 ядерника - тогда где чиллеры можно купить для охлаждения? Пока выглядит как мусор какой-то.