Новини
Останні статті і огляди
У Borderlands 4 додано фоторежим і опубліковано план підтримки гри на 2026 рік
-
yariksom
Member
Предлагаю обсудить У Borderlands 4 додано фоторежим і опубліковано план підтримки гри на 2026 рік
Лайно залишиться лайном скільки його не підтримуй.
Лайно залишиться лайном скільки його не підтримуй.
-
Juv4uk
HWBOT OC Team
Як на мене то одна з небагатьох, хоч і одноразок, які проходяться легкоі не вибагливо. Поки не помічено ефекту "скочування" 
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Оптимізацію додали чи ще ні? Хто в курсі? 
-
Georgin
Member
- Звідки: Запоріжжя
Juv4uk
Оце Ви пожартували
Не помічено ефекту "скочування" порівняно з чим? Якщо з будь якою з основних частин серії - то там не те що скочування є, там повний обвал.
Блін, та вони навіть основу цієї серії - "охоту за лутом" спромоглися загубити. Не витримали баланс і більшість "зброї" це тип з затисканням кнопки і затримкою перед пострілом.
Це, якщо пам'ятаєте, Maliwan-тип у 3-й частині - але там цей тип був одним з багатьох і дропав не частіше за інші. А у 4-й, таке враження, 70%-80% дропа "пушок" це умовний Maliwan.
А щє цей величезний пустий відкритий світ... Раніше деякі гравці скаржились, що для них локації з 2-ї та 3-ї частин пусті і нецікаві. У 4-й це відчуття в них розробники доведели до абсолюту.
Якщо Ви дійсно грали у попередні частини і при цьому не помічаєте деградації - схоже, Вам взагалі всеодно у що грати.
І серія Borderlands (особливо 2-а частина) - це ніяк не "одноразка", там люди тисячі годин награють на різних класах, білдах та ганяючись за рідкісними шмотками.
"Одноразка" - це кінце типу Uncharted, яке рівно один раз проходиться і сенсу грати більше немає.
P.S. Хоча головне, щоб грати було приємно. Якщо Вас гра порадувала - то й добре. Але казати про "відсутність скочування" - це занадто
Оце Ви пожартували
Не помічено ефекту "скочування" порівняно з чим? Якщо з будь якою з основних частин серії - то там не те що скочування є, там повний обвал.
Блін, та вони навіть основу цієї серії - "охоту за лутом" спромоглися загубити. Не витримали баланс і більшість "зброї" це тип з затисканням кнопки і затримкою перед пострілом.
Це, якщо пам'ятаєте, Maliwan-тип у 3-й частині - але там цей тип був одним з багатьох і дропав не частіше за інші. А у 4-й, таке враження, 70%-80% дропа "пушок" це умовний Maliwan.
А щє цей величезний пустий відкритий світ... Раніше деякі гравці скаржились, що для них локації з 2-ї та 3-ї частин пусті і нецікаві. У 4-й це відчуття в них розробники доведели до абсолюту.
Якщо Ви дійсно грали у попередні частини і при цьому не помічаєте деградації - схоже, Вам взагалі всеодно у що грати.
І серія Borderlands (особливо 2-а частина) - це ніяк не "одноразка", там люди тисячі годин награють на різних класах, білдах та ганяючись за рідкісними шмотками.
"Одноразка" - це кінце типу Uncharted, яке рівно один раз проходиться і сенсу грати більше немає.
P.S. Хоча головне, щоб грати було приємно. Якщо Вас гра порадувала - то й добре. Але казати про "відсутність скочування" - це занадто
-
MessiaH
Member
Так было до последнего патча, не думаю что что-то поменялось, это же ублюдский урина 5MqM: ↑ 01.02.2026 03:43Оптимізацію додали чи ще ні? Хто в курсі?
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Так добре, коли криворукість розробників можна спихнути на рушійMessiaH: ↑ 01.02.2026 16:39Так было до последнего патча, не думаю что что-то поменялось, это же ублюдский урина 5MqM: ↑ 01.02.2026 03:43Оптимізацію додали чи ще ні? Хто в курсі?
Жаль всякі Arc Riders про це не знають)
-
Enjthesilence
Member
шкода, що на сотню проектів на юе5, знайдеться один арк райдерсMqM: ↑ 01.02.2026 16:58Так добре, коли криворукість розробників можна спихнути на рушійMessiaH: ↑ 01.02.2026 16:39
Так было до последнего патча, не думаю что что-то поменялось, это же ублюдский урина 5
![]()
Жаль всякі Arc Riders про це не знають)
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
А те, що рушій надто доступний для всіх не наводить на певні роздуми? Де ниття про Крайенжін? він не легший в освоєнні ніж Анріл 5, і там теж говорили, що тільки Крайтек вміє з ним працювати.Enjthesilence: ↑ 01.02.2026 19:02шкода, що на сотню проектів на юе5, знайдеться один арк райдерсMqM: ↑ 01.02.2026 16:58
Так добре, коли криворукість розробників можна спихнути на рушій![]()
Жаль всякі Arc Riders про це не знають)![]()
Тисячі кожен рік намагаються поступити в університети, але не всі стають студентами) З цього слідує, що універи треба відмінити?
Чи може глянемо авто галузь? Як зробити авто вже відомо сотню років, але виходить якісно зробити в десятків на багато сотень існуючих виробників по всьому світу)
Чи робить якийсь умовний індійський автомобіль поганим усю галузь?
-
MessiaH
Member
Одна единственная игра с посредственной картинкой и полупустым миром. Если бы плохо оптимизированных игр было на нём единицы, то можно было бы спихнуть на криворукость, но когда каждая вторая игра работает через жопу, то тут уже задумываешься. Ну не могут быть криворукими все поголовно и понятно что движок редкостное у .щеMqM: ↑ 01.02.2026 16:58Так добре, коли криворукість розробників можна спихнути на рушій
Жаль всякі Arc Riders про це не знають
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
The FinalsMessiaH: ↑ 01.02.2026 22:06Одна единственная игра с посредственной картинкой и полупустым миром. Если бы плохо оптимизированных игр было на нём единицы, то можно было бы спихнуть на криворукость, но когда каждая вторая игра работает через жопу, то тут уже задумываешься. Ну не могут быть криворукими все поголовно и понятно что движок редкостное у .щеMqM: ↑ 01.02.2026 16:58Так добре, коли криворукість розробників можна спихнути на рушій
Жаль всякі Arc Riders про це не знають
Robocop
Expedition 33
Cronos: New dawn
Split fiction
Satisfactory
Delta Force 2025
Black Myth: Wukong
Everspace 2
Bodycam
The First Descendant
The Finals
Layers of Fear
Fortnite
Manor Lords
Palworld
Ready or Not
Remnant 2
Silent Hill 2 (2024)
Still Wakes the Deep
Tekken 8
Talos Principle 2
-
MessiaH
Member
Угораешь? Из этого списка нормально работают только даже не знаю что, Робокоп убого выглядит и статеррит, Экспедиция вообще во всём дно и неоптимизированное к тому же, при полном отсутствии графики, там в 4к даже 5090 не может в нативе дать стабильно 60фпс, Cronos: New dawn жесть вообще, там с лучами в 4к с длсс и генерацией х2 5090 вытягивает с трудом, графона в игре тоже нет. Всратый китайский обезьян после всех патчей до сих пор ужасен по оптимизации, а SH2 ходячий статеррфест, мне только переход на вулкан помог немного и графика в игре очень простецкая. Из этого списка во что я играл только Ремнант 2 более-менее заработал на 5090, поэтому можно считать, что оптимизации там нет ибо 5090 себе не каждый может позволить. Нет на этом п...ском движке нормальных оптимизированных игр либо они там убоги визуальноMqM: ↑ 01.02.2026 22:10The Finals
Robocop
Expedition 33
Cronos: New dawn
Split fiction
Satisfactory
Delta Force 2025
Black Myth: Wukong
Everspace 2
Bodycam
The First Descendant
The Finals
Layers of Fear
Fortnite
Manor Lords
Palworld
Ready or Not
Remnant 2
Silent Hill 2 (2024)
Still Wakes the Deep
Tekken 8
Talos Principle 2
Отправлено спустя 50 секунд:
только что спецом проверил, ничего не поменялось, требования картинке не соответствуют как в принципе во всех играх на урине 5MqM: ↑ 01.02.2026 03:43Оптимізацію додали чи ще ні? Хто в курсі?
-
DuckRider
Member
Не понимаю что они делают в списке. Первая выглядит не лучше чем карты из мастерской для кс соурс, работает относительно хреново и вся абсолютно мыльная, вторая является общеизвестным калом в плане оптимизации. За остальной список не шарю, только знаю, что форточка тоже не работает нормально, а статтеритMqM: ↑ 01.02.2026 22:10The FinalsMessiaH: ↑ 01.02.2026 22:06
Одна единственная игра с посредственной картинкой и полупустым миром. Если бы плохо оптимизированных игр было на нём единицы, то можно было бы спихнуть на криворукость, но когда каждая вторая игра работает через жопу, то тут уже задумываешься. Ну не могут быть криворукими все поголовно и понятно что движок редкостное у .ще
Silent Hill 2 (2024)
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
В очі той Фіналс не бачив, великі карти де дуже багато фізики, вже розбирали на ютубі фахівці її переваги над схожими іграми.DuckRider: ↑ 01.02.2026 23:11Не понимаю что они делают в списке. Первая выглядит не лучше чем карты из мастерской для кс соурс, работает относительно хреново и вся абсолютно мыльная, вторая является общеизвестным калом в плане оптимизации. За остальной список не шарю, только знаю, что форточка тоже не работает нормально, а статтерит
Виглядає як КС Соурс, на мінімалках запускав чи що?
Зберіть собі нормальні пк
MessiaH
Я щось помітив, що в тебе чимало ігор, які в інших йдуть нормально чомусь статерять чи лагають, якщо в тебе дохне hdd то це логічне пояснення
Можеш в реддіті довести, більшість списку звідти https://www.reddit.com/r/UnrealEngine5/ ... ue5_games/
-
MessiaH
Member
с хардом всё нормально, большинство игр на этом ублюдском движке я запускаю с ссд и нет никакой разницы кроме более высокой скорости загрузки, утверждать что ссд как-то может уменьшать статерры это верх дыбилизма, потому что ссд никоим образом не принимает участие в обработке видеокадра. Данные для построения кадра должны попасть в оперативку, после того как необходимый массив туда попадает он начинает обрабатываться связкой cpu-ram-gpu, Где ты в этой связке увидел накопитель? Всё что даёт скорость накопителя это более быстрое формирование массива в оперативке, т.е. просто быстрее у тебя игра закончит показывать окно загрузки и начнётся игровой процесс, ну подождёшь ты с ссд условно 20с, а с харда минуту, это не принципиально. А когда мне рассказывают, что те игры, которые у меня работают хреново у кого-то на более слабых системах работают без проблем, то я точно знаю, что это просто тупой п...ж ибо не может быть то, чего не может быть в принципеMqM: ↑ 02.02.2026 00:02Я щось помітив, що в тебе чимало ігор, які в інших йдуть нормально чомусь статерять чи лагають, якщо в тебе дохне hdd то це логічне пояснення
нахрена мне какой-то всратый рэддит если я свой опыт описываю, на движок UE5 нареканий много как ни на один другой и не просто такMqM: ↑ 02.02.2026 00:02Можеш в реддіті довести, більшість списку звідти https://www.reddit.com/r/UnrealEngine5/ ... ue5_games/
-
AntonyKandaurov
Member
- Звідки: Славетне місто Запоріжжя
Не знаю, контакти протри. Чомусь 99.9% володарів топового заліза як в тебе грають і не жаліються один ти скиглиш по темах що щось не так. Пропоную просто не грати в ігри на ує5. Бачиш таку гру - обходь. Якщо не можеш - значить залежний - треба вже лікуватись 
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
DuckRider


Кажеш однакова графіка?
Яскравий приклад місцевих експертів


Кажеш однакова графіка?
Яскравий приклад місцевих експертів
-
Juv4uk
HWBOT OC Team
Перепрошую, погано завуальований сарказмGeorgin: ↑ 01.02.2026 08:40 Juv4uk
Оце Ви пожартували![]()
Не помічено ефекту "скочування" порівняно з чим? Якщо з будь якою з основних частин серії - то там не те що скочування є, там повний обвал.
Блін, та вони навіть основу цієї серії - "охоту за лутом" спромоглися загубити. Не витримали баланс і більшість "зброї" це тип з затисканням кнопки і затримкою перед пострілом.
Це, якщо пам'ятаєте, Maliwan-тип у 3-й частині - але там цей тип був одним з багатьох і дропав не частіше за інші. А у 4-й, таке враження, 70%-80% дропа "пушок" це умовний Maliwan.
А щє цей величезний пустий відкритий світ... Раніше деякі гравці скаржились, що для них локації з 2-ї та 3-ї частин пусті і нецікаві. У 4-й це відчуття в них розробники доведели до абсолюту.
Якщо Ви дійсно грали у попередні частини і при цьому не помічаєте деградації - схоже, Вам взагалі всеодно у що грати.
І серія Borderlands (особливо 2-а частина) - це ніяк не "одноразка", там люди тисячі годин награють на різних класах, білдах та ганяючись за рідкісними шмотками.
"Одноразка" - це кінце типу Uncharted, яке рівно один раз проходиться і сенсу грати більше немає.
P.S. Хоча головне, щоб грати було приємно. Якщо Вас гра порадувала - то й добре. Але казати про "відсутність скочування" - це занадто![]()