У Borderlands 4 додано фоторежим і опубліковано план підтримки гри на 2026 рік

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
yariksom
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить У Borderlands 4 додано фоторежим і опубліковано план підтримки гри на 2026 рік
Лайно залишиться лайном скільки його не підтримуй.
Juv4uk
HWBOT OC Team
Аватар користувача

Повідомлення

Як на мене то одна з небагатьох, хоч і одноразок, які проходяться легкоі не вибагливо. Поки не помічено ефекту "скочування" :gigi:
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Оптимізацію додали чи ще ні? Хто в курсі? :D
Georgin
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Juv4uk
Оце Ви пожартували :)
Не помічено ефекту "скочування" порівняно з чим? Якщо з будь якою з основних частин серії - то там не те що скочування є, там повний обвал.
Блін, та вони навіть основу цієї серії - "охоту за лутом" спромоглися загубити. Не витримали баланс і більшість "зброї" це тип з затисканням кнопки і затримкою перед пострілом.
Це, якщо пам'ятаєте, Maliwan-тип у 3-й частині - але там цей тип був одним з багатьох і дропав не частіше за інші. А у 4-й, таке враження, 70%-80% дропа "пушок" це умовний Maliwan.
А щє цей величезний пустий відкритий світ... Раніше деякі гравці скаржились, що для них локації з 2-ї та 3-ї частин пусті і нецікаві. У 4-й це відчуття в них розробники доведели до абсолюту.
Якщо Ви дійсно грали у попередні частини і при цьому не помічаєте деградації - схоже, Вам взагалі всеодно у що грати.

І серія Borderlands (особливо 2-а частина) - це ніяк не "одноразка", там люди тисячі годин награють на різних класах, білдах та ганяючись за рідкісними шмотками.
"Одноразка" - це кінце типу Uncharted, яке рівно один раз проходиться і сенсу грати більше немає.

P.S. Хоча головне, щоб грати було приємно. Якщо Вас гра порадувала - то й добре. Але казати про "відсутність скочування" - це занадто :)
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MqM: 01.02.2026 03:43Оптимізацію додали чи ще ні? Хто в курсі?
Так было до последнего патча, не думаю что что-то поменялось, это же ублюдский урина 5
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

MessiaH: 01.02.2026 16:39
MqM: 01.02.2026 03:43Оптимізацію додали чи ще ні? Хто в курсі?
Так было до последнего патча, не думаю что что-то поменялось, это же ублюдский урина 5
Так добре, коли криворукість розробників можна спихнути на рушій :D
Жаль всякі Arc Riders про це не знають)
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MqM: 01.02.2026 16:58
MessiaH: 01.02.2026 16:39
Так было до последнего патча, не думаю что что-то поменялось, это же ублюдский урина 5
Так добре, коли криворукість розробників можна спихнути на рушій :D
Жаль всякі Arc Riders про це не знають)
шкода, що на сотню проектів на юе5, знайдеться один арк райдерс ;)
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Enjthesilence: 01.02.2026 19:02
MqM: 01.02.2026 16:58
Так добре, коли криворукість розробників можна спихнути на рушій :D
Жаль всякі Arc Riders про це не знають)
шкода, що на сотню проектів на юе5, знайдеться один арк райдерс ;)
А те, що рушій надто доступний для всіх не наводить на певні роздуми? Де ниття про Крайенжін? він не легший в освоєнні ніж Анріл 5, і там теж говорили, що тільки Крайтек вміє з ним працювати.
Тисячі кожен рік намагаються поступити в університети, але не всі стають студентами) З цього слідує, що універи треба відмінити?
Чи може глянемо авто галузь? Як зробити авто вже відомо сотню років, але виходить якісно зробити в десятків на багато сотень існуючих виробників по всьому світу)
Чи робить якийсь умовний індійський автомобіль поганим усю галузь?
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MqM: 01.02.2026 16:58Так добре, коли криворукість розробників можна спихнути на рушій
Жаль всякі Arc Riders про це не знають
Одна единственная игра с посредственной картинкой и полупустым миром. Если бы плохо оптимизированных игр было на нём единицы, то можно было бы спихнуть на криворукость, но когда каждая вторая игра работает через жопу, то тут уже задумываешься. Ну не могут быть криворукими все поголовно и понятно что движок редкостное у .ще
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

MessiaH: 01.02.2026 22:06
MqM: 01.02.2026 16:58Так добре, коли криворукість розробників можна спихнути на рушій
Жаль всякі Arc Riders про це не знають
Одна единственная игра с посредственной картинкой и полупустым миром. Если бы плохо оптимизированных игр было на нём единицы, то можно было бы спихнуть на криворукость, но когда каждая вторая игра работает через жопу, то тут уже задумываешься. Ну не могут быть криворукими все поголовно и понятно что движок редкостное у .ще
The Finals
Robocop
Expedition 33
Cronos: New dawn
Split fiction
Satisfactory
Delta Force 2025
Black Myth: Wukong
Everspace 2
Bodycam
The First Descendant
The Finals
Layers of Fear
Fortnite
Manor Lords
Palworld
Ready or Not
Remnant 2
Silent Hill 2 (2024)
Still Wakes the Deep
Tekken 8
Talos Principle 2
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MqM: 01.02.2026 22:10The Finals
Robocop
Expedition 33
Cronos: New dawn
Split fiction
Satisfactory
Delta Force 2025
Black Myth: Wukong
Everspace 2
Bodycam
The First Descendant
The Finals
Layers of Fear
Fortnite
Manor Lords
Palworld
Ready or Not
Remnant 2
Silent Hill 2 (2024)
Still Wakes the Deep
Tekken 8
Talos Principle 2
Угораешь? Из этого списка нормально работают только даже не знаю что, Робокоп убого выглядит и статеррит, Экспедиция вообще во всём дно и неоптимизированное к тому же, при полном отсутствии графики, там в 4к даже 5090 не может в нативе дать стабильно 60фпс, Cronos: New dawn жесть вообще, там с лучами в 4к с длсс и генерацией х2 5090 вытягивает с трудом, графона в игре тоже нет. Всратый китайский обезьян после всех патчей до сих пор ужасен по оптимизации, а SH2 ходячий статеррфест, мне только переход на вулкан помог немного и графика в игре очень простецкая. Из этого списка во что я играл только Ремнант 2 более-менее заработал на 5090, поэтому можно считать, что оптимизации там нет ибо 5090 себе не каждый может позволить. Нет на этом п...ском движке нормальных оптимизированных игр либо они там убоги визуально

Отправлено спустя 50 секунд:
MqM: 01.02.2026 03:43Оптимізацію додали чи ще ні? Хто в курсі?
только что спецом проверил, ничего не поменялось, требования картинке не соответствуют как в принципе во всех играх на урине 5
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MqM: 01.02.2026 22:10
MessiaH: 01.02.2026 22:06
Одна единственная игра с посредственной картинкой и полупустым миром. Если бы плохо оптимизированных игр было на нём единицы, то можно было бы спихнуть на криворукость, но когда каждая вторая игра работает через жопу, то тут уже задумываешься. Ну не могут быть криворукими все поголовно и понятно что движок редкостное у .ще
The Finals
Silent Hill 2 (2024)
Не понимаю что они делают в списке. Первая выглядит не лучше чем карты из мастерской для кс соурс, работает относительно хреново и вся абсолютно мыльная, вторая является общеизвестным калом в плане оптимизации. За остальной список не шарю, только знаю, что форточка тоже не работает нормально, а статтерит
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

DuckRider: 01.02.2026 23:11
MqM: 01.02.2026 22:10
The Finals
Silent Hill 2 (2024)
Не понимаю что они делают в списке. Первая выглядит не лучше чем карты из мастерской для кс соурс, работает относительно хреново и вся абсолютно мыльная, вторая является общеизвестным калом в плане оптимизации. За остальной список не шарю, только знаю, что форточка тоже не работает нормально, а статтерит
В очі той Фіналс не бачив, великі карти де дуже багато фізики, вже розбирали на ютубі фахівці її переваги над схожими іграми.
Виглядає як КС Соурс, на мінімалках запускав чи що?
Зберіть собі нормальні пк :weep:

MessiaH
Я щось помітив, що в тебе чимало ігор, які в інших йдуть нормально чомусь статерять чи лагають, якщо в тебе дохне hdd то це логічне пояснення :(
Можеш в реддіті довести, більшість списку звідти https://www.reddit.com/r/UnrealEngine5/ ... ue5_games/
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MqM: 02.02.2026 00:02Я щось помітив, що в тебе чимало ігор, які в інших йдуть нормально чомусь статерять чи лагають, якщо в тебе дохне hdd то це логічне пояснення
с хардом всё нормально, большинство игр на этом ублюдском движке я запускаю с ссд и нет никакой разницы кроме более высокой скорости загрузки, утверждать что ссд как-то может уменьшать статерры это верх дыбилизма, потому что ссд никоим образом не принимает участие в обработке видеокадра. Данные для построения кадра должны попасть в оперативку, после того как необходимый массив туда попадает он начинает обрабатываться связкой cpu-ram-gpu, Где ты в этой связке увидел накопитель? Всё что даёт скорость накопителя это более быстрое формирование массива в оперативке, т.е. просто быстрее у тебя игра закончит показывать окно загрузки и начнётся игровой процесс, ну подождёшь ты с ссд условно 20с, а с харда минуту, это не принципиально. А когда мне рассказывают, что те игры, которые у меня работают хреново у кого-то на более слабых системах работают без проблем, то я точно знаю, что это просто тупой п...ж ибо не может быть то, чего не может быть в принципе
MqM: 02.02.2026 00:02Можеш в реддіті довести, більшість списку звідти https://www.reddit.com/r/UnrealEngine5/ ... ue5_games/
нахрена мне какой-то всратый рэддит если я свой опыт описываю, на движок UE5 нареканий много как ни на один другой и не просто так
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Не знаю, контакти протри. Чомусь 99.9% володарів топового заліза як в тебе грають і не жаліються один ти скиглиш по темах що щось не так. Пропоную просто не грати в ігри на ує5. Бачиш таку гру - обходь. Якщо не можеш - значить залежний - треба вже лікуватись :-/
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

DuckRider
Зображення
Зображення
Кажеш однакова графіка? :lol:
Яскравий приклад місцевих експертів
Juv4uk
HWBOT OC Team
Аватар користувача

Повідомлення

Georgin: 01.02.2026 08:40 Juv4uk
Оце Ви пожартували :)
Не помічено ефекту "скочування" порівняно з чим? Якщо з будь якою з основних частин серії - то там не те що скочування є, там повний обвал.
Блін, та вони навіть основу цієї серії - "охоту за лутом" спромоглися загубити. Не витримали баланс і більшість "зброї" це тип з затисканням кнопки і затримкою перед пострілом.
Це, якщо пам'ятаєте, Maliwan-тип у 3-й частині - але там цей тип був одним з багатьох і дропав не частіше за інші. А у 4-й, таке враження, 70%-80% дропа "пушок" це умовний Maliwan.
А щє цей величезний пустий відкритий світ... Раніше деякі гравці скаржились, що для них локації з 2-ї та 3-ї частин пусті і нецікаві. У 4-й це відчуття в них розробники доведели до абсолюту.
Якщо Ви дійсно грали у попередні частини і при цьому не помічаєте деградації - схоже, Вам взагалі всеодно у що грати.

І серія Borderlands (особливо 2-а частина) - це ніяк не "одноразка", там люди тисячі годин награють на різних класах, білдах та ганяючись за рідкісними шмотками.
"Одноразка" - це кінце типу Uncharted, яке рівно один раз проходиться і сенсу грати більше немає.

P.S. Хоча головне, щоб грати було приємно. Якщо Вас гра порадувала - то й добре. Але казати про "відсутність скочування" - це занадто :)
Перепрошую, погано завуальований сарказм :gigi:
Відповісти