Новини
Останні статті і огляди
Windows 10 набирає популярність, тоді як частка Windows 11 потроху знижується
-
AK_47
Member
Пропоную обговорити Windows 10 набирає популярність, тоді як частка Windows 11 потроху знижується
Рынок памяти повлиял, смысла в win11 на рядовой системе ddr4/ddr3 не вижу. Сам только недавно перешел win11 из-за переезда на ам5 и уже бредовые ножницы которые не могут ни игры нормально скринить, ни окна, пришлось качать shareX
Рынок памяти повлиял, смысла в win11 на рядовой системе ddr4/ddr3 не вижу. Сам только недавно перешел win11 из-за переезда на ам5 и уже бредовые ножницы которые не могут ни игры нормально скринить, ни окна, пришлось качать shareX
-
yariksom
Member
Здувся ШІ, а по версіях вінди масово переходили лише коли дірект мінявся, щоб забавки грати.
-
Lukash
Member
- Звідки: Полтава
IMHO найкращою за сукупністю показників була 7
-
stoned
Member
- Звідки: Omicron Persei 420
Користувачі зрозуміли, що код від індусів був краще за код від ші? 
-
Васильович
Member
Мабуть, щось сталося 
-
yariksom
Member
В мене 10, не доводиться з вірусняками гратися.Lukash: ↑ 28.01.2026 15:59 IMHO найкращою за сукупністю показників була 7
-
Telcontar
Member
- Звідки: Чернiгiв
8.1 була швидшою, особливо після допилюванняLukash: ↑ 28.01.2026 15:59 IMHO найкращою за сукупністю показників була 7
-
Ekz0rcyst
Member
- Звідки: local
Lukash
Колись можливо і була. Але зараз це стара в усіх аспектах система. Якщо мова про робочу систему то як можна використовувати неактуальну? Риторичне питання.
Колись можливо і була. Але зараз це стара в усіх аспектах система. Якщо мова про робочу систему то як можна використовувати неактуальну? Риторичне питання.
-
proos
Member
- Звідки: Одеса
Резик 9 будет требовать минимум 11, капец 
-
AndrewV
Member
Просто на Windows 10 хватает 8 ГБ памяти, а на 11 минимум 16 ГБ для комфортной работы, системные сборщики порешали
-
Halo_UA
Member
- Звідки: Київ
Теж поки на він10 сиджу. Далі будемо бачити. Сподіваюсь, він11 фатально втопиться в тих ШІ, недолугих оновлення та згине, і майки переосмислять підхід і чи він12 випустять, чи ще якось виправляться 
-
Roaster
Member
Сижу на Windows 10 и не рыпаюсь. По ESU еще три года обновлений, переходить на 11 никакого смысла.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Люди купляють ПК, ноути на 11 і даунгрейдять до 10.
У - успіх!
У - успіх!
-
МОНАХ
Member
- Звідки: Український Шаолінь
► Цікава тенденція за пару-тройку останніх місяців намітилася в популярності версій "вінди"... і ШІ-бум, і досить вагоме оновлення самої 11-тки...
► У мене - ліцензія LTSC і Pro в наявності, але через ці оновлення встановлювався "трошки" через "п'яту точку" в результаті чого потім перевстановлювався... а в кінці-кінців встановив LTSC (там простіше і менше "вирізатися"), на старті - повимикав і поблокував оновлення на всіх можливих рівнях, крім дефендера, - отепер стабільно. Бо вже подумував в якийсь момент, щоб LTSC-10-ку на пару років назад встановити.
► У мене - ліцензія LTSC і Pro в наявності, але через ці оновлення встановлювався "трошки" через "п'яту точку" в результаті чого потім перевстановлювався... а в кінці-кінців встановив LTSC (там простіше і менше "вирізатися"), на старті - повимикав і поблокував оновлення на всіх можливих рівнях, крім дефендера, - отепер стабільно. Бо вже подумував в якийсь момент, щоб LTSC-10-ку на пару років назад встановити.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Якби ж то, просто поки що нема результату, значить треба подвоїти зусилляyariksom: ↑ 28.01.2026 15:57 Здувся ШІ, а по версіях вінди масово переходили лише коли дірект мінявся, щоб забавки грати.
Я був радий, що через міграцію з староі він7 на 10 в мене не був включений УЄФІ і воно не оновилося автоматом на 11
-
МОНАХ
Member
- Звідки: Український Шаолінь
► Або збирають щось на ДДР4 (або й перезбирають з наявного), а туди 11-ку "вліпити", звісно, можна (як я зробив на такій недавній домашній збірці), але - нашо?waryag: ↑ 28.01.2026 16:53 Люди купляють ПК, ноути на 11 і даунгрейдять до 10.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Якщо мова про роботу, то як використовувати Вінду?Ekz0rcyst: ↑ 28.01.2026 16:17 Lukash
Колись можливо і була. Але зараз це стара в усіх аспектах система. Якщо мова про робочу систему то як можна використовувати неактуальну? Риторичне питання.
Жарт жартом, але за 15 років я правда був лише на Лінуксі чи Макосі
Востаннє редагувалось 28.01.2026 17:01 користувачем dead_rat, всього редагувалось 1 раз.
-
Shkrabaliuk
Member
- Звідки: Вінниця
Як вони дізнались, що я вчора вперше встановив він11? наче ж вимкнув телеметрію 
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Він10 не може поставлятися з новими пристроями через брак підтримки і при нормальній ситуації ії частка повинна потроху падати.МОНАХ: ↑ 28.01.2026 16:56► Або збирають щось на ДДР4 (або й перезбирають з наявного), а туди 11-ку "вліпити", звісно, можна (як я зробив на такій недавній домашній збірці), але - нашо?10-ка - в самий раз.
Такий стрибок неможливий без масових переходів з 11 на 10.
-
Gelonyrum
Member
Надіюсь не виправляться, вінда загнеться з кінцями разом з майкрософтом і деви почнуть робити нативні порти під опенсорс ОС.Halo_UA: ↑ 28.01.2026 16:35 Теж поки на він10 сиджу. Далі будемо бачити. Сподіваюсь, він11 фатально втопиться в тих ШІ, недолугих оновлення та згине, і майки переосмислять підхід і чи він12 випустять, чи ще якось виправляться![]()