Ще один
Це ноути одної цінової категорії з 5070Ti, а місцями і 5080.
Ну що поробиш дійсно швидше, але там память 9600 проти 7500. Тому такі ноути будуть стояти як з AI MAXScoffer: ↑ 27.01.2026 21:04 daesz
Ще одинВідкрий хотлайн і подивись на вартість ноутів з AMD Ryzen AI Max+ 395. А тоді ще раз гарно подумай хто кому і де конкурент.
Це ноути одної цінової категорії з 5070Ti, а місцями і 5080.
Скажу більше - вони 146% мають краще рішення, просто немає сенсу його випускати бо конкурент і близько нічого немає подібного, плюс грає в гру "не будемо випускати аналог". Не те щоб це було якимось блефом і інтел, несподівано, через півроку випускає щось набагато потужніше, просто дійсно вони не мають змоги запхати щось пристойне на підложку з процом. Але побажаємо інтелу успіху аби амд також не зкотилося в болото +5% на поколінняdaesz: ↑ 27.01.2026 20:42Scoffer: ↑ 27.01.2026 12:06 Xe3 обганяє вбудовану графіку RDNA 3.5Де?
- спойлер
У АІ мах нема конкуренції. Навіщо щось випускати, коли конкурент відстає вдвічі, можна взяти цей час та розробити щось таке, що конкурент в 2029 знову буде відставати вдвічі, якщо не втричі.
Зусім не факт, що там пам'ять дорожча за 7500. Наприклад маю 8700g який жене до 9000 МГц. Так ось - дорожчі модулі (і заодно mdie) їдуть там до 9000, і дешевші (adie, expo 6400) їдуть 8800. Я до того, що пам'ять можна і не бінити під 9600, імовірно то більше від контроллера залежить.max1996: ↑ 27.01.2026 22:50Ну що поробиш дійсно швидше, але там память 9600 проти 7500. Тому такі ноути будуть стояти як з AI MAXScoffer: ↑ 27.01.2026 21:04 daesz
Ще одинВідкрий хотлайн і подивись на вартість ноутів з AMD Ryzen AI Max+ 395. А тоді ще раз гарно подумай хто кому і де конкурент.
Це ноути одної цінової категорії з 5070Ti, а місцями і 5080.
Надіюсь, буде більше компаній по типу мінісфоруму в майбутньому, щоб випускати ці аі макси на мітх дошках для десктопного сегменту. Взагалі, було б чудово, якщо б амуде почала ставити 8060с в десктопні ПК. Було б ультимативним рішенням для саб 5л збірок без дискретки.AntonyKandaurov: ↑ 27.01.2026 23:00Скажу більше - вони 146% мають краще рішення, просто немає сенсу його випускати бо конкурент і близько нічого немає подібного, плюс грає в гру "не будемо випускати аналог". Не те щоб це було якимось блефом і інтел, несподівано, через півроку випускає щось набагато потужніше, просто дійсно вони не мають змоги запхати щось пристойне на підложку з процом. Але побажаємо інтелу успіху аби амд також не зкотилося в болото +5% на поколінняdaesz: ↑ 27.01.2026 20:42Де?
- спойлер
У АІ мах нема конкуренції. Навіщо щось випускати, коли конкурент відстає вдвічі, можна взяти цей час та розробити щось таке, що конкурент в 2029 знову буде відставати вдвічі, якщо не втричі.![]()
Скажу вам по секрету ноути з цією встройкою всі будуть на lpddr5ronemun: ↑ 27.01.2026 22:52 Зараз незнаю, може ddr5 вже перегнала, але все одно чіпи lpddr5 на 128 ГБ будуть оптом мінімум 1500 доларів, неменьше, тож АМД прийдеться щось придумати.
yuriy_dd: ↑ 27.01.2026 15:37 а щось з швидким одно-потоком - планують? ну на рівні хоч би М4
це стосується лише коли з Інтелом? а якщо з М4 - без охолодження та від батареї? будемо в однакових умовах тестувати?Scoffer: ↑ 27.01.2026 12:28В однакових умовах треба порівнювати
1) Сенс є. Конкурент АМД - не тільки інтел, а й нвідіа і навіть місцями епл.AntonyKandaurov: ↑ 27.01.2026 23:00Скажу більше - вони 146% мають краще рішення, просто немає сенсу його випускати бо конкурент і близько нічого немає подібного, плюс грає в гру "не будемо випускати аналог". Не те щоб це було якимось блефом і інтел, несподівано, через півроку випускає щось набагато потужніше, просто дійсно вони не мають змоги запхати щось пристойне на підложку з процом. Але побажаємо інтелу успіху аби амд також не зкотилося в болото +5% на покоління
Ну більш меньш, але ясно діло що я за такі гроші не куплю. Тут або вибір більш менш норм встройкою на ryzen 5, ноут з дискреткою або вже MacBook. Залежить від задач купівліunique-neon: ↑ 28.01.2026 10:00 Є і ціни на це чудо. Не найгірші білди з 358h (також з b390) коштують по 1300$
https://www.phoronix.com/news/MSI-Core- ... -358H-1299
А то в різних місцях зустрічав підозру, що ціна як в хало, де лише материнка з цпу і рам 1500 коштує
тоді їм тре зробити як Nvidia - SOCAMM2 - відразу 128 біт, 1 планка на 4 чіпа і нічого паяти не тре.max1996: ↑ 28.01.2026 01:14Скажу вам по секрету ноути з цією встройкою всі будуть на lpddr5ronemun: ↑ 27.01.2026 22:52 Зараз незнаю, може ddr5 вже перегнала, але все одно чіпи lpddr5 на 128 ГБ будуть оптом мінімум 1500 доларів, неменьше, тож АМД прийдеться щось придумати.
Можна, можна ще пів дня шукати потрібну інформацію, досконало вивчити граматику і письмо, міняти всі слова на вичурні і писати мелодійною солов'їною мовою, але це не змінить суті, ми читаємо цілими словами і не звертаємо уваги на помилки, ну хіба хочемо до чогось придертись і показати свою зверхність, показати що ми кращі за інших, що ми не такі, ми особливі.)Барбарис: ↑ 27.01.2026 15:48 Dilfin, а можна після джеміні хоч трохи текст міняти?
Мозок ламається вд теперішнього ціноутворення, вже в 4 рази підняли ціни на пам'ять, а люди проковтнули, як загіпнотизовані змітають оперативку з прилавків, бо потім ж ще дорожче буду.Барбарис: ↑ 30.01.2026 13:43 Dilfin, зверхність? Який же корок, просто від того стилю мозок ламається![]()