- Так ось хто став прототипом для головної героїні

Новини
Останні статті і огляди
Розробники розповіли про нову Fable. Гра вийде восени
-
unique-neon
Member
Предлагаю обсудить Розробники розповіли про нову Fable. Гра вийде восени
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
У грі з’явиться детальний редактор, у якому можна змінити стать, зовнішність персонажа і риси обличчя.unique-neon: ↑ 23.01.2026 11:26 Так ось хто став прототипом для головної героїні
-
unique-neon
Member
Геральт
Це я бачив, але в тизерах нам показують тільки її
Це я бачив, але в тизерах нам показують тільки її
-
Telcontar
Member
- Звідки: Чернiгiв
Як і в Mass Effect показували два дефолтних варіанти Шепарда, але ніхто вам не забороняв створити свого "виродка"
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Сподіваюся, авторам вистачить сміливості не скатуватися в дитсадок, обходячи складні і неприємні теми.
-
MrThree
Member
- Звідки: Одесса
Первая понравилась, ради второй xbox 360 брал и игра разочаровала, плохой производительностью и желейным управлением, в третью уже и желания исполняются играть не было, ну эту заценю, посмотрим 
-
Robostyle
Member
сегодня дефолтный вариант всегда один…Telcontar: ↑ 23.01.2026 11:44Як і в Mass Effect показували два дефолтних варіанти Шепарда, але ніхто вам не забороняв створити свого "виродка"![]()
-
hohlid19
Member
Это какие сложные и не приятные темы затрагивали предыдущие части? Под все это только 3 часть подпадалаwaryag: ↑ 23.01.2026 11:59 Сподіваюся, авторам вистачить сміливості не скатуватися в дитсадок, обходячи складні і неприємні теми.
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
А мені не зайшла гра взагалі: доволі одноманітно та нудно. Тільки не пам'ятаю 1 чи 2. Особливо чомусь набридало відновлення ворогів - треба було повернутись назад, а на дорозі все одне й те саме.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
То було давно.hohlid19: ↑ 23.01.2026 13:09Это какие сложные и не приятные темы затрагивали предыдущие части? Под все это только 3 часть подпадала
А зараз такий підхід не веде РПГ до успіху, вейлгард і новинки обсідіан не дадуть збрехати. Хіба що хогварс витягнула фанбаза...
-
LordTornado
Member
- Звідки: Одесса
Графика слишком мультяшная. Ну и парирование тонкой шпагой удара огромной секирой от противника вдвое тяжелее тебя - это рукалицо в 2026 году...
-
hohlid19
Member
Я правильно понимаю, что в игре серии фейбл вы хотите не тупых британских шуток, а взрослый сюжет на уровне рдр2 и лоа2?waryag: ↑ 23.01.2026 13:41То було давно.hohlid19: ↑ 23.01.2026 13:09Это какие сложные и не приятные темы затрагивали предыдущие части? Под все это только 3 часть подпадала
А зараз такий підхід не веде РПГ до успіху, вейлгард і новинки обсідіан не дадуть збрехати. Хіба що хогварс витягнула фанбаза...
Відправлено через 38 секунд:
LordTornado: ↑ 23.01.2026 14:12 Графика слишком мультяшная.
Fable
-
Nikolay Yeryomenko
Member
Невже не можна було намалювати красивіше обличчя основної героїні. Ця неприваблива (потворна) дівчина може тільки відбивати бажання грати в гру.
P.S. От жеж Lionhead Studios, наче в них в Англії немає красивіших.
P.S. От жеж Lionhead Studios, наче в них в Англії немає красивіших.
-
Draqoon
Member
- Звідки: КиyB
Зробите в редакторі кращеNikolay Yeryomenko: ↑ 23.01.2026 14:44 Невже не можна було намалювати красивіше обличчя основної героїні. Ця неприваблива (потворна) дівчина може тільки відбивати бажання грати в гру.
P.S. От жеж Lionhead Studios, наче в них в Англії немає красивіших.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
І того, і другого, і побільше!hohlid19: ↑ 23.01.2026 14:17Я правильно понимаю, что в игре серии фейбл вы хотите не тупых британских шуток, а взрослый сюжет на уровне рдр2 и лоа2?
Відправлено через 1 хвилину 47 секунд:
А ви думаєте, що Англія просто так стала морською державою, а потім - імперією, над якою не заходить сонце? Вибір дівчат вдома був не дуже...Nikolay Yeryomenko: ↑ 23.01.2026 14:44P.S. От жеж Lionhead Studios, наче в них в Англії немає красивіших.
-
Tetronga
Member
Фей(б)л - одна з причин чому Іксбокс вмирає
Цю гру показали ще аж в 2020 році. Половина ігор, які тоді показали ще на Е3 взагалі не вийшли. No games тотальний
Цю гру показали ще аж в 2020 році. Половина ігор, які тоді показали ще на Е3 взагалі не вийшли. No games тотальний
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
У іксбокса повно ігор. Одні обсідіан минулого року випустили одразу дві, але їм не вистачає глибини.Tetronga: ↑ 23.01.2026 19:01Фей(б)л - одна з причин чому Іксбокс вмирає
Цю гру показали ще аж в 2020 році. Половина ігор, які тоді показали ще на Е3 взагалі не вийшли. No games тотальний
От у соні реально проблеми з кількістю: 1-2 своїх гри на рік і ще щось від партнерів з якістю "як пощастить".
-
Sanya94
Member
- Звідки: Біла Церква
Що з фреймрейтом?
-
AlexWest
Member
- Звідки: UA
Серія виглядає, як щось цікаве й оригінальне, що я пропустив у свій час. Можливо, зіграю нову, якщо відкритий світ буде не надто роздутим і порожнім.
Отправлено спустя 1 час 39 минут 33 секунды:
Там ще й френдліфайр у ворогів є, і імпакт від потраплянь по різних частинах тіла. Мабуть, таки зіграю.
Отправлено спустя 4 часа 35 минут 41 секунду:
Дивує, що в мережі масово критикують відсутність детального редактора персонажа. Невже люди справді не розуміють чому його там нема? У грі герой поступово старіє. Якісно проробити цю систему легше на кількох готових пресетах персонажа, аніж на мільярдах можливих варіацій.
Отправлено спустя 1 час 39 минут 33 секунды:
Проглянув з перекладом: сказано, що герої сильніші і вправніші за простих людей. Це інфа на випадок, якщо вам важко вважати ці парирування просто ігровою умовністю, оскільки це не симулятор вехтувань. А взагалі, ігнорити купу крутезного й красивого у трейлері, і причепитися до дрібниці - ніколи цього не розумів.LordTornado: ↑ 23.01.2026 14:12 Графика слишком мультяшная. Ну и парирование тонкой шпагой удара огромной секирой от противника вдвое тяжелее тебя - это рукалицо в 2026 году...
Там ще й френдліфайр у ворогів є, і імпакт від потраплянь по різних частинах тіла. Мабуть, таки зіграю.
Отправлено спустя 4 часа 35 минут 41 секунду:
Дивує, що в мережі масово критикують відсутність детального редактора персонажа. Невже люди справді не розуміють чому його там нема? У грі герой поступово старіє. Якісно проробити цю систему легше на кількох готових пресетах персонажа, аніж на мільярдах можливих варіацій.
-
Enjthesilence
Member
забий, ми буквально граємо за "героя" і це "казка", люди шукають реалізму) це чудова серія ігор і те що показали в трейлері дійсно круто виглядаєAlexWest: ↑ 24.01.2026 18:21 Проглянув з перекладом: сказано, що герої сильніші і вправніші за простих людей. Це інфа на випадок, якщо вам важко вважати ці парирування просто ігровою умовністю, оскільки це не симулятор вехтувань.