Розробники розповіли про нову Fable. Гра вийде восени

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
unique-neon
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить Розробники розповіли про нову Fable. Гра вийде восени
Так ось хто став прототипом для головної героїні
Зображення
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

unique-neon: 23.01.2026 11:26 Так ось хто став прототипом для головної героїні
У грі з’явиться детальний редактор, у якому можна змінити стать, зовнішність персонажа і риси обличчя. :shuffle:
unique-neon
Member

Повідомлення

Геральт
Це я бачив, але в тизерах нам показують тільки її :gigi:
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

unique-neon: 23.01.2026 11:34 Геральт
Це я бачив, але в тизерах нам показують тільки її :gigi:
Як і в Mass Effect показували два дефолтних варіанти Шепарда, але ніхто вам не забороняв створити свого "виродка" :gigi:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Сподіваюся, авторам вистачить сміливості не скатуватися в дитсадок, обходячи складні і неприємні теми.
MrThree
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Первая понравилась, ради второй xbox 360 брал и игра разочаровала, плохой производительностью и желейным управлением, в третью уже и желания исполняются играть не было, ну эту заценю, посмотрим :rolleyes:
Robostyle
Member

Повідомлення

Telcontar: 23.01.2026 11:44
unique-neon: 23.01.2026 11:34 Геральт
Це я бачив, але в тизерах нам показують тільки її :gigi:
Як і в Mass Effect показували два дефолтних варіанти Шепарда, але ніхто вам не забороняв створити свого "виродка" :gigi:
сегодня дефолтный вариант всегда один…
hohlid19
Member

Повідомлення

waryag: 23.01.2026 11:59 Сподіваюся, авторам вистачить сміливості не скатуватися в дитсадок, обходячи складні і неприємні теми.
Это какие сложные и не приятные темы затрагивали предыдущие части? Под все это только 3 часть подпадала
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

А мені не зайшла гра взагалі: доволі одноманітно та нудно. Тільки не пам'ятаю 1 чи 2. Особливо чомусь набридало відновлення ворогів - треба було повернутись назад, а на дорозі все одне й те саме.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

hohlid19: 23.01.2026 13:09Это какие сложные и не приятные темы затрагивали предыдущие части? Под все это только 3 часть подпадала
То було давно.
А зараз такий підхід не веде РПГ до успіху, вейлгард і новинки обсідіан не дадуть збрехати. Хіба що хогварс витягнула фанбаза...
LordTornado
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Графика слишком мультяшная. Ну и парирование тонкой шпагой удара огромной секирой от противника вдвое тяжелее тебя - это рукалицо в 2026 году...
hohlid19
Member

Повідомлення

waryag: 23.01.2026 13:41
hohlid19: 23.01.2026 13:09Это какие сложные и не приятные темы затрагивали предыдущие части? Под все это только 3 часть подпадала
То було давно.
А зараз такий підхід не веде РПГ до успіху, вейлгард і новинки обсідіан не дадуть збрехати. Хіба що хогварс витягнула фанбаза...
Я правильно понимаю, что в игре серии фейбл вы хотите не тупых британских шуток, а взрослый сюжет на уровне рдр2 и лоа2?

Відправлено через 38 секунд:
LordTornado: 23.01.2026 14:12 Графика слишком мультяшная.
Fable
:spy:
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Невже не можна було намалювати красивіше обличчя основної героїні. Ця неприваблива (потворна) дівчина може тільки відбивати бажання грати в гру.

P.S. От жеж Lionhead Studios, наче в них в Англії немає красивіших.
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 23.01.2026 14:44 Невже не можна було намалювати красивіше обличчя основної героїні. Ця неприваблива (потворна) дівчина може тільки відбивати бажання грати в гру.

P.S. От жеж Lionhead Studios, наче в них в Англії немає красивіших.
Зробите в редакторі краще :)
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

hohlid19: 23.01.2026 14:17Я правильно понимаю, что в игре серии фейбл вы хотите не тупых британских шуток, а взрослый сюжет на уровне рдр2 и лоа2?
І того, і другого, і побільше! :D

Відправлено через 1 хвилину 47 секунд:
Nikolay Yeryomenko: 23.01.2026 14:44P.S. От жеж Lionhead Studios, наче в них в Англії немає красивіших.
А ви думаєте, що Англія просто так стала морською державою, а потім - імперією, над якою не заходить сонце? Вибір дівчат вдома був не дуже... :laugh:
Tetronga
Member

Повідомлення

Фей(б)л - одна з причин чому Іксбокс вмирає
Цю гру показали ще аж в 2020 році. Половина ігор, які тоді показали ще на Е3 взагалі не вийшли. No games тотальний
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Tetronga: 23.01.2026 19:01Фей(б)л - одна з причин чому Іксбокс вмирає
Цю гру показали ще аж в 2020 році. Половина ігор, які тоді показали ще на Е3 взагалі не вийшли. No games тотальний
У іксбокса повно ігор. Одні обсідіан минулого року випустили одразу дві, але їм не вистачає глибини.
От у соні реально проблеми з кількістю: 1-2 своїх гри на рік і ще щось від партнерів з якістю "як пощастить".
Sanya94
Member
Аватар користувача
Звідки: Біла Церква

Повідомлення

Що з фреймрейтом?
AlexWest
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Серія виглядає, як щось цікаве й оригінальне, що я пропустив у свій час. Можливо, зіграю нову, якщо відкритий світ буде не надто роздутим і порожнім.

Отправлено спустя 1 час 39 минут 33 секунды:
LordTornado: 23.01.2026 14:12 Графика слишком мультяшная. Ну и парирование тонкой шпагой удара огромной секирой от противника вдвое тяжелее тебя - это рукалицо в 2026 году...
Проглянув з перекладом: сказано, що герої сильніші і вправніші за простих людей. Це інфа на випадок, якщо вам важко вважати ці парирування просто ігровою умовністю, оскільки це не симулятор вехтувань. А взагалі, ігнорити купу крутезного й красивого у трейлері, і причепитися до дрібниці - ніколи цього не розумів.
Там ще й френдліфайр у ворогів є, і імпакт від потраплянь по різних частинах тіла. Мабуть, таки зіграю.

Отправлено спустя 4 часа 35 минут 41 секунду:
Дивує, що в мережі масово критикують відсутність детального редактора персонажа. Невже люди справді не розуміють чому його там нема? У грі герой поступово старіє. Якісно проробити цю систему легше на кількох готових пресетах персонажа, аніж на мільярдах можливих варіацій.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AlexWest: 24.01.2026 18:21 Проглянув з перекладом: сказано, що герої сильніші і вправніші за простих людей. Це інфа на випадок, якщо вам важко вважати ці парирування просто ігровою умовністю, оскільки це не симулятор вехтувань.
забий, ми буквально граємо за "героя" і це "казка", люди шукають реалізму) це чудова серія ігор і те що показали в трейлері дійсно круто виглядає
Відповісти