Найочікуваніші ігри 2026 року

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Ще до цього усього:
Lords of the Fallen II
Mortal Shell 2
:super:
sagifire
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Наскільки зрозумів ГТА реліз тільки для консолей в кінці 26, для ПК буде в 2027 (а може і в 2028).
А далі одні ремейки і перезапуски, половина з яких прогнозовано буде лайном.
Надіюсь що знову вистрелить декілька AA ноунеймів де гейдизайном займаються фанати своєї справи а не маркетологи-продавани.
TypStar
Member
Аватар користувача

Повідомлення

новий Resident Evil чекаю найбільше японці знають ігри робити.
Tiufin
Member

Повідомлення

А кажуть ПК геймінг помер
Dr_Werdenhoff
Member
Аватар користувача
Звідки: Schwäbisch Gmünd

Повідомлення

Forza Horizon 6 вже офіційно на 19 травня.

Зображення
Wahoo
Member
Аватар користувача
Звідки: куда занесет

Повідомлення

Nioh3. February 6.
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

► З переліку точно чекаю доповнення Відьмака і другу Сабнавтику (якою б вона там, йолки-палки, б вже не вийшла) і Лару... :rolleyes: Шкода, що по ремастеру першого ДеусЕкса щось все затихло, бо на це теж дуже чекаю.
AlexWest
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Найочікуваніша: RE9. Була б Subnautica 2, але це ранній доступ, тож нормальний реліз в 27-28, і то якщо пощастить.
В вішлісті ще REANIMAL, 007, TOMB RAIDER, A PLAGUE TALE REQUIEM.
Щодо GTA VI, то до її релізу на ПК ще треба дожити. Хаузерів в команді вже нема. Відчуваю, що ГТА нічим особливим не здивує, окрім графіки і анімацій. Максимум – реалістичними реакціями НПС. Тут максимальні очікування зіграють злий жарт. Побачимо. Хоча, враховуючи, що її хочуть випустити на табуретка-series-S, там навіть з графоном можуть бути нюанси. Але якою б пісною її не випустили, GOTY автоматом дадуть, нахайпують хом'яки.

Отправлено спустя 7 минут 28 секунд:
TypStar: 22.01.2026 22:59 новий Resident Evil чекаю найбільше японці знають ігри робити.
В плані геймдизайну і розуміння механік японцям (загалом) немає рівних в ігростворенні. Це нація гемерів, де масово грають від малого до старого, а ігрові персонажі буквально на кожному кроці зустрічаються, упереміш з аніме.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Гирзу ждать не стоит точно, GTA вероятно если и выйдет то сперва на консолях и уже через некоторое время порт для РС.

Из того что не сказали еще будут Fatal Frame 2, Starsand Island и Pokemon Champions для NX2. Ну и новый IP от From Software - Bloodborne x Anime The Duskbloods
Zakarul
Member

Повідомлення

Интересно, если выйдет халфа 3, надумаю я наконец-то за 20 лет купить новый системник для нее?)
AlexWest
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Сюди ще можна докинути ONTOS від Frictional games і Animal Use Protocol від Brotherhood games, як круті сюжетні пригоди.
ZERO PARADES теж вийде ультракрутою, якщо буде хоча б наполовину такою вдалою, як Disco Elysium.
Rex
Member

Повідомлення

Цікаво, яка вірогідність того, що ХЛ3 буде эксклюзивом для Стім Мачінез? Це буде удар нижче пояса
З того, що зацікавило - тільки нове ГТА.
AlexWest
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Rex, нульова вірогідність.
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Rex
Ну для Valve приоритетной платформой всегда бы пк.. Если все же выпустят эксклюзив, то это в конце концов тот же линукс, так что народную версию склепают довольно быстро.
Volodymyr1985
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Багатообіцяючий список але в більшість цих ігор можна буде нормально пограти не раніше кінця року/початку наступного. Бо найкраще співвідношення ціна/якість в більшості ААА приходить десь через рік після релізу, за рідкісними в наш час винятками 😁 Хоча, є надія на кращу оптимізацію, з причин усім нам відомих 😁
Dobivatel
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Питання ігор і апгрейду копма не стоїть коли світло дають 2 годин вдень і 3 години вночі. :weep:
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Та воно тільки у 2028 буде грабельним :laugh:

Відправлено через 2 хвилини 21 секунду:
Dobivatel: 23.01.2026 14:36 Питання ігор і апгрейду копма не стоїть коли світло дають 2 годин вдень і 3 години вночі. :weep:
З фронту притягнув свою "блюєтті" і взагалі пофіг, а батькам купив ще в 2024 бо зрозуміло що так і будуть бомбити електрику, тому все норм :gigi:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Rex: 23.01.2026 12:25Цікаво, яка вірогідність того, що ХЛ3 буде эксклюзивом для Стім Мачінез? Це буде удар нижче пояса
З того, що зацікавило - тільки нове ГТА.
Ніяка. Щоб валве почала про це думати, машинам треба продатися десятками мільйонів.
Rex
Member

Повідомлення

waryag
Тут може бути розрахунок з протилежного боку - "хочете пограти в ХЛ3 = купуйте нашу залізяку".
Схожа ситуація була з Алекс і Індексом.
Хоча я не вірю, що Валв на це підуть
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Rex: 23.01.2026 19:44 waryag
Тут може бути розрахунок з протилежного боку - "хочете пограти в ХЛ3 = купуйте нашу залізяку".
Схожа ситуація була з Алекс і Індексом.
Хоча я не вірю, що Валв на це підуть
Габен ніколи не відмовиться від зайвих грошей, а робити гру ексклюзивом платформи з поки що нульовими продажами - це постріл собі в ногу. Та й Вольво топили проти політики ексклюзивності, фанати не зрозуміють.
Відповісти