Найочікуваніші ігри 2026 року

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Пропоную обговорити Найочікуваніші ігри 2026 року
На диво багатонадійний рік. Є що в бажане додати. Вийшло в мене ~12 забавок, непогано :)
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

007 можна викреслювати, якщо оптимізацію не завезуть :gigi:
dret09
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Геральт: 22.01.2026 13:06 Пропоную обговорити Найочікуваніші ігри 2026 року
На диво багатонадійний рік. Є що в бажане додати. Вийшло в мене ~12 забавок, непогано :)
Якщо зроблять анонс HL3 то рік просто з 2х ніг винесе 2025
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

І правда вельми потужно виглядає як на 1 рік :eek:
starinfo
Member

Повідомлення

Евгений King: 22.01.2026 13:16 007 можна викреслювати, якщо оптимізацію не завезуть :gigi:
та наче ж трохи завезли
навіть відюху до 6 гб вірам опустили
і 16 оперативки)
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

starinfo: 22.01.2026 13:42
Евгений King: 22.01.2026 13:16 007 можна викреслювати, якщо оптимізацію не завезуть :gigi:
та наче ж трохи завезли
навіть відюху до 6 гб вірам опустили
і 16 оперативки)
Подивимось подивимось.
На заборі теж часто і багато чого пишуть.
Бо раніше треба було 12Гб врам і 32Гб озу, з такими вимогами гра фейлане)
Bukakanga
Member

Повідомлення

очень много ярких имен, но всерьез разве что новая Форца интересна.
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

Во буде прикол, якщо грою року стане доповнення до Відьмака :laugh:
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина\Норвегия

Повідомлення

Ну как бы GTA V и новая Форза, остальное видно уже будет на релизе)

И скорее покупайте 5ю плойку, глупцы :gigi:
VirusikZloy
Member

Повідомлення

Был бы свет будут и игры :super:
medion89
Junior

Повідомлення

ГТА 6 с удовольствием поиграл бы.
И про вампиров от Витчера попробовал тоже
starinfo
Member

Повідомлення

Евгений King: 22.01.2026 13:49
starinfo: 22.01.2026 13:42

та наче ж трохи завезли
навіть відюху до 6 гб вірам опустили
і 16 оперативки)
Подивимось подивимось.
На заборі теж часто і багато чого пишуть.
Бо раніше треба було 12Гб врам і 32Гб озу, з такими вимогами гра фейлане)
ну на сторінці в стімі так
МІНІМАЛЬНІ:
ОС: MICROSOFT WINDOWS 10/11, 64-BIT
ПРОЦЕСОР: INTEL CORE i5 9500, AMD RYZEN 5 3500
ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ: 16 GB ОП
ВІДЕОКАРТА: NVIDIA GFORCE GTX 1660, AMD RX 5700, INTEL DISCRETE GPU EQUIVALENT
МІСЦЕ НА ДИСКУ: 80 GB доступного місця
РЕКОМЕНДОВАНІ:
ОС: MICROSOFT WINDOWS 10/11, 64-BIT
ПРОЦЕСОР: INTEL CORE i5 13500, AMD RYZEN 5 7600
ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ: 16 GB ОП
ВІДЕОКАРТА: NVIDIA GEFORCE RTX 3060 TI, AMD RX 6700 XT, INTEL DISCRETE GPU EQUIVALENT
МІСЦЕ НА ДИСКУ: 80 GB доступного місця

там не знаю як буде в реальності
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

XXXshadyXXX: 22.01.2026 14:16 И скорее покупайте 5ю плойку, глупцы :gigi:
Абсолютно непотрібна річ, там грати буквально нема у що, нема ніякої свободи, а що є, те за оверпрайс. Краще вже вічноактуальний бомжеконфіг i5-2400 + RX 470-580 зібрати, якщо так припекло з дефіцитом та цінами. Правда до нього доведеться розкошелитись на 2x8 Гб DDR3 та 1 Тб SATA SSD, що в нинішніх реаліях значно дорожче буде, ніж було.
MultiTAB
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Pragmata пробовал демку. Не понравилась, какая то она... пластмассовая что ли.
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина\Норвегия

Повідомлення

Kassatka
Ой, тут даже комментировать не хочу, ибо еще со времен PS3 люди на форумах(ps4 in ua к примеру) специальных скидываются в двоем втроем, покупают игру на отдельный аккаунт и играют себе спокойно, а потом там же перепродают дальше свои части аккаунта. У меня с другом подписка плюс делюкс покупали на двоих на год за 1900 грн - шара. Но блин "лучше бомж конфиг на рыксе 580" - ахахахаххахах
Та и вообще свобода - это когда можно позволить и пк нормальный и консоль ;)
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Чекаю на Форзу 6, новий Контрол, Росомаху та обережно на Субнаутіку 2. Усе інше, буду дивитись, як вийде. В анонс ХЛ3 не вірю :-/
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Цікаво, яка ціна буде на 6 гта в 27 році :shuffle:
Alex Pepper
Member
Аватар користувача
Звідки: Сумы

Повідомлення

Самые самая ожидаемые ожидаемая игры игра 2026 года
* fixed :gigi:
Востаннє редагувалось 22.01.2026 17:40 користувачем Alex Pepper, всього редагувалось 1 раз.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

XXXshadyXXX: 22.01.2026 16:33 Та и вообще свобода - это когда можно позволить и пк нормальный и консоль ;)
спойлер
Ну хай можна буде дозволити консоль, але навіщо, якщо нема буквально жодної нормальної гри на приставці, яка не була б значно простіше й з ширшими можливостями налаштування доступна на ПК. При цьому абсолютна більшість найкращих ігор з ПК на приставці недоступна. Ще й грати зазвичай зручніше на компі, а щодо ігор з геймпадом, то простіше купити для ПК геймпад, руль чи інший потрібний маніпулятор, ніж цілу приставку.
А системні вимоги у нинішніх ігор не такі вже й захмарні, якщо не ганятися за рейтресингом або високими FPS. Виходять окремі невдалі ігри лагодроми, але тоді зазвичай просто варто патчів почекати, а не поспішати грати з виходу в реліз чи тим більш у ранній доступ. Упевнений, що в мене не виникне сильних проблем з продуктивністю відяхи якось пограти у Total War: Warhammer 40000, Battle for Westeros чи Dawn of War 4 на моїй нинішній RX 6800 навіть на 8K-телевізорі, хай і не на ультрах. Якщо вдасться таки цей телевізор купити.
medion89
Junior

Повідомлення

а и Control забыл, обязательно поиграю.
алан вейк2 и первый контрол зашли, годные игры
Відповісти