Zalman пропонує тримач для відеокарт із вбудованим екраном

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Пропоную обговорити Zalman пропонує тримач для відеокарт із вбудованим екраном

Без інтеграції з АІ якийсь учорашній день
Spuner
Junior
Аватар користувача
Звідки: Yerevan, Armenia

Повідомлення

Куда катится вся эта долбанная индустрия? :facepalm:
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

"оснастити таку підпірку додатковим LCD-екраном, на який виводиться різна корисна інформація.
На вбудований екран виводяться температури процесора, відеокарти та системний час"

Мммда... А де напруженість магнітного поля, анемометр та барометрічні показники?
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

Так температури 31/29 чи 43/52? :laugh:
white_noise
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ой, шо ви починаєте? наче вас примушують то купляти. за 12 баксів особисто я б узяв.
stoned: 20.01.2026 09:41 Так температури 31/29 чи 43/52? :laugh:
а от це вже доречне питання. знатний косяк маркетолухів.
hohlid19
Member

Повідомлення

А где ИИ и защита с охлаждением гнезда 12 пин? Без этого не куплю
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Аххх як я скучив за часами, коли Залман це була якісна відполірована мідь, з дзеркально відшліфованою і ідеально рівною поверхнею.
спойлер
Зображення
Зараз пластмаси більше ніж металу. Замість теплотрубок і пластин додають екрани.
Дивний новий світ......
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Sanьka
А що як зробити теплотрубки з пластику? :spy:
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

До речі виглядає солідніше ніж більшість тих тримачів
white_noise
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Sanьka: 20.01.2026 12:20 Зараз пластмаси більше ніж металу. Замість теплотрубок і пластин додають екрани.
Дивний новий світ......
ті хотів би в тримачі для відеокарт замість екрану бачити теплотрубки? в тебе якесь дуже дивне і не типове збочення.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

white_noise: 20.01.2026 14:44 в тебе якесь дуже дивне і не типове збочення.
Я в кулері хотів би бачити мідь, теплотрубки і непогано б нікель. Я не хотів би бачити там пластик і екрани.
А в підставці під відяхи я б хотів бачити метал і все.
Що тут не зрозуміло?

ЗІ.На даний час особисто для мене еталоном сучасного кулера є Біквайт дарк рок .
Це чудове поєднання якості, ефективності і дизайну. Та ж Д15 чудова по якості і ефективності, але дизайн десь в 2000х залишився.
Чи наприклад ватер HEATKILLER IV PRO
спойлер
Зображення
Ану скажи який шмат пластику, РГБ чи екран зміг би покращити ці півкіло нікельованої як дзеркало міді?
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Sanьka
То ваші ретроградські бажання не вписуються в сучасну філософію побудови ПК де зовнішній вигляд попереду здорового глузду від цього. ;)
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

stoned
Відуха повнісю вгружена, а проц на 3 відсотка)
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Эх, что-то эта Zелемхан контора полностью слилась… с ностальгией вспоминаю свой первый кулер Zalman 9700NT Nvidia Edition, полностью никелированный красавчик! Потом ещё супер красивые 9900 были. Сейчас вообще пасут задних, сливая самым донным китайцам :eek:
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 20.01.2026 12:52 Sanьka
А що як зробити теплотрубки з пластику? :spy:
Або гнучкий екран в трубочку згорнути :idea:
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Spuner: 20.01.2026 09:31 Куда катится вся эта долбанная индустрия? :facepalm:
В пропасть отсутствия идей.

Отправлено спустя 2 минуты 6 секунд:
white_noise
. наче вас примушують то купляти
ты не усматриваешь главного. Это тенденция и вектор. Оно вроде бы и не навязано,но его все больше вот такого.
Відповісти