В мене у Steam 200+ 600 Wishlist
40+ рокiв i час так швидко мина, скоро все. А тут ще iгорi.
У Civilization VI тiльки 1000 годин просажено. VII ще не купляв чекаю суттєвої знижки.
Коли грати, коли?
Може треба ставити у пріоритет короткі іграшки, а ті що хочуть по 100+ пропускати.Meandmy: ↑ 16.01.2026 10:41 Пропоную обговорити Epic Games Store безплатно роздає Styx: Master of Shadows і Styx: Shards of Darkness
В мене у Steam 200+ 600 Wishlistу EGS 100+ у GOG штук 50 коли це все пройти.
40+ рокiв i час так швидко мина, скоро все. А тут ще iгорi.
У Civilization VI тiльки 1000 годин просажено. VII ще не купляв чекаю суттєвої знижки.
Коли грати, коли?![]()
Просто не треба грати у все підряд.Vpupkin: ↑ 16.01.2026 10:48 Може треба ставити у пріоритет короткі іграшки, а ті що хочуть по 100+ пропускати.
Иронично слышать совет пропускать длинные игры от человека с Геральтом на аватарке.Геральт: ↑ 16.01.2026 11:01Просто не треба грати у все підряд.Vpupkin: ↑ 16.01.2026 10:48 Може треба ставити у пріоритет короткі іграшки, а ті що хочуть по 100+ пропускати.
Он..доб'ю поточну і на місяць-два нічого нормального не буде. Найближчі - Resident Evil Requiem (кінець лютого і гра коротка), Crimson Desert (березень, але ще невідомо, чи варта проходження), 007 First Light (травень) і т.д.
Ем-м...я не радив пропускати довгі ігри, а радив не грати у все підряд.Grey_ukr: ↑ 16.01.2026 11:22 Иронично слышать совет пропускать длинные игры от человека с Геральтом на аватарке.
Сьому Циву ще рік мінімум будуть допилювати, немає куди поспішати.Meandmy: ↑ 16.01.2026 10:41У Civilization VI тiльки 1000 годин просажено. VII ще не купляв чекаю суттєвої знижки.
100%Meandmy: ↑ 16.01.2026 10:41 Пропоную обговорити Epic Games Store безплатно роздає Styx: Master of Shadows і Styx: Shards of Darkness
В мене у Steam 200+ 600 Wishlistу EGS 100+ у GOG штук 50 коли це все пройти.
40+ рокiв i час так швидко мина, скоро все. А тут ще iгорi.
У Civilization VI тiльки 1000 годин просажено. VII ще не купляв чекаю суттєвої знижки.
Коли грати, коли?![]()
Всякие стратежки - сразу отпадают. Только вспомнить сколько я угрохал часов на Хойку 4, только чтобы сделать одну ошибку и начинать всё сначала. ПвП (Батла 6, КоД и тд.) - тоже отпадают, т.к. тебя нагибают 15-летние азиаты со скоростью реакции 0.00000001 сек.Meandmy: ↑ 16.01.2026 10:41 Пропоную обговорити Epic Games Store безплатно роздає Styx: Master of Shadows і Styx: Shards of Darkness
В мене у Steam 200+ 600 Wishlistу EGS 100+ у GOG штук 50 коли це все пройти.
40+ рокiв i час так швидко мина, скоро все. А тут ще iгорi.
У Civilization VI тiльки 1000 годин просажено. VII ще не купляв чекаю суттєвої знижки.
Коли грати, коли?![]()
Та можна взимку знайти час, аби світло та бажання було. Останне здебільшого відсутне, встановив та запустив гру, подивися-пробігся-постріляв чи що там треба, а бажання продовжувати нема.Meandmy: ↑ 16.01.2026 10:41 Пропоную обговорити Epic Games Store безплатно роздає Styx: Master of Shadows і Styx: Shards of Darkness
В мене у Steam 200+ 600 Wishlistу EGS 100+ у GOG штук 50 коли це все пройти.
40+ рокiв i час так швидко мина, скоро все. А тут ще iгорi.
У Civilization VI тiльки 1000 годин просажено. VII ще не купляв чекаю суттєвої знижки.
Коли грати, коли?![]()
Якщо знімеш ААА циліндр та виймеш з ока монокль ньюфага, то знайдеш неймовірну кількість класних ігор, на які не вистачає часу чисто фізично.Геральт: ↑ 16.01.2026 11:01Просто не треба грати у все підряд.
Он..доб'ю поточну і на місяць-два нічого нормального не буде. Найближчі - Resident Evil Requiem (кінець лютого і гра коротка), Crimson Desert (березень, але ще невідомо, чи варта проходження), 007 First Light (травень) і т.д.
Ти про Dave the diver, Ori чи подібне? Також пройдене. От уяви, що ти щойно-щойно в ПК геймінг потрапив. З 1січня 2026. Береш графік релізу забавок на січень 26 і покажи мені що там такого цікавого вийшло, що займе >100год.waryag: ↑ 19.01.2026 08:06 Якщо знімеш ААА циліндр та виймеш з ока монокль ньюфага, то знайдеш неймовірну кількість класних ігор, на які не вистачає часу чисто фізично.
Навіщо саме січень - традиційно найбідніший на ігри місяць, ще й неповний?Геральт: ↑ 19.01.2026 10:47Ти про Dave the diver, Ori чи подібне? Також пройдене. От уяви, що ти щойно-щойно в ПК геймінг потрапив. З 1січня 2026. Береш графік релізу забавок на січень 26 і покажи мені що там такого цікавого вийшло, що займе >100год.
100год на місяць то не так і багато, по 2год ввечері і 5-6год на вихідні. Можу й більше виділити, але нехай буде 100.
Ок, ти мені пропонуєш брати за 2025. Але там подібна історія. Вернутись в 2024. Так там те саме було. Ні, в 1998 може й вийшло щось цікаве, що я пропустив. Але звиняй, в ту архаїку я фізично грати не зможу.
Та без різниці, який місяць. Це просто, як приклад. І графік релізів до кінця місяця розписаний, якби щосьwaryag: ↑ 19.01.2026 14:14 Навіщо саме січень - традиційно найбідніший на ігри місяць, ще й неповний?
Ти вже пройшов silksong, blue prince, schedule 1, ninja gaiden 4, hades 2 і багато-багато інших?
Ігри, які вийшли до 1 січня 2026 вже протухли?Геральт: ↑ 19.01.2026 10:47От уяви, що ти щойно-щойно в ПК геймінг потрапив. З 1січня 2026. Береш графік релізу забавок на січень 26 і покажи мені що там такого цікавого вийшло, що займе >100год.
У тому-то і справа, що про потенційні віни широка публіка може дізнатися з затримкою в місяці або роки.Геральт: ↑ 19.01.2026 14:28Та без різниці, який місяць. Це просто, як приклад. І графік релізів до кінця місяця розписаний, якби щось
Ні, я не пройшов жодну з названих, бо вони мені не цікаві. Це і є "все підряд". Деякі запускав/пробував. А для деяких достньо сторінку в стімі глянути.
Нічого, що топ 1-2 серіал по купі рейтингів саме про повара і дилера, і лише трохи нижче - спін-оф про його адвоката? І його цілком серйозно називають мастхевом?Геральт: ↑ 19.01.2026 14:28Чи ти справді вважаєш, що симулятор наркодилера це прям маст для кожного? І випереджаючи наступний аргумент: абсолютно все одно, які там відгуки/рейтинги.
То я таки вгадав, з рейтингамиwaryag: ↑ 20.01.2026 09:41 Нічого, що топ 1-2 серіал по купі рейтингів саме про повара і дилера, і лише трохи нижче - спін-оф про його адвоката? І його цілком серйозно називають мастхевом?
Гра, звісно, класом понижче, але не пам'ятаю, щоб ідейні міркування заважали тобі грати в ті ж ГТА, РДР і т.п.