У Китаї відзначається зростання попиту на платформи з підтримкою пам’яті DDR3

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

cadet-ua
в мене є в гаражі Amd Phenom x4 9650 + 8gb DDR2 + G210
схоже прийшов його час повернутися :laugh:
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Piter Cantrope: 14.01.2026 14:33
Олег963: 14.01.2026 14:25 FX вечен dd3 всіх забезпечить :super: :weep:
В FX-ів PCIe 2.0, наскільки пам'ятаю.
Ні 3.0 рсle там, в мене була материнка msi 990fxa gd80 там був рісі3 і gtx1080 :super: а ні всетаки 2.0
Востаннє редагувалось 14.01.2026 14:53 користувачем Олег963, всього редагувалось 2 разів.
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

От так смотри я ещё выгодно продам свои плашки по 512 выгодно. Ддр 2 :gigi: :gigi:
mklm
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Олег963: 14.01.2026 14:41
Piter Cantrope: 14.01.2026 14:33
В FX-ів PCIe 2.0, наскільки пам'ятаю.
Ні 3.0 рсle там, в мене була материнка msi 990fxa gd80 там був рісі3 і gtx1080 :super: а ні всетаки 2.0
на всіх 990FX PCI-E gen 2
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Вчора тільки шукав МП 1151 з ДДР3.
Не один я такий виходить.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Коли ддр400 буде в дефициті - збудіть оповіщенням :gigi:
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: LV

Повідомлення

Robostyle: 14.01.2026 13:09SDR у кого есть?
якраз місяць тому купив (серйозно), але мені до принтера 64МБ треба було
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Mykolay3ack: 14.01.2026 14:57 Вчора тільки шукав МП 1151 з ДДР3.
Не один я такий виходить.
Почём нашел?
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

... збирався викинути плашку SIMM пам'яті... Мабуть хай ще полежить... :spy:
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Маю HP Workstation з двома Xeon E5-2640 та 64Gb DDR3. На початку літа 2025 думав продати, але люди тільки посміхались, мов - "Та кому таке барахло потрібно?". Аж ось...
Олег Мандріаник
Member

Повідомлення

AntonyKandaurov: 14.01.2026 14:58 Коли ддр400 буде в дефициті - збудіть оповіщенням :gigi:
:rotate: :super: ;)
WWQ
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

А ведь условный DDR3 Trident от gskill на 3200с13 и сегодня вполне себе бодрячком... а если еще и такие планочки стоят в формате 4х4 то вообще зашибись...
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина\Норвегия

Повідомлення

Олег Мандріаник
У меня тоже, но была, и увы платформа уже не может нормально работать с компиляцией шейдеров и в играх на ue4 и ue5 постоянно ловит статеры на любых настройках графики😔
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Коре 6-9 поколінь....
Пам'ятаю перші МП під 1151рев1 були на ДДР3, але 8-9 покоління це 1151рев2, хіба там була підтримка ддр3?
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Liam, теж власник HP Workstation, тільки E5-2690v4 з DDR4-2400. Думав що скоріш за все я останній власник цього старічка... :shuffle:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope: 14.01.2026 14:33
Олег963: 14.01.2026 14:25 FX вечен dd3 всіх забезпечить :super: :weep:
В FX-ів PCIe 2.0, наскільки пам'ятаю.
Звідкіля би там бути рсі3, він був уже в райзенах :gigi:
WWQ: 14.01.2026 16:19DDR3 [..] 3200с13
Ви точно цифрою не помилились?
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

Piter Cantrope: 14.01.2026 14:33В FX-ів PCIe 2.0, наскільки пам'ятаю.
если лоу енд видеокарта то штрафа понт на писи 2.0, это топы видеокарт сильно чувствительны к версии писи и поколению проца.
вот я на 1155 2600 на 3770 сменил (писи 2 на 3) так у gt1030 в среднем ФПС вырос в играх на 5..15%.
самый высокий прирост за всю историю у rx6400 40% от смены писи 2,0 на 3,0.
Вот если топ из топов 5090 сунуть в новый ПК с писи 3,0 и старый с писи 2,0 так разница будет в 2-3раза в ФПС...
А если в биосе версию писи перерубать у современного ПК то там писи 2,0 от 4,0 будет на 15% отличаться в виде ФПС.
dext
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

AssayMAS: 14.01.2026 16:55
Piter Cantrope: 14.01.2026 14:33В FX-ів PCIe 2.0, наскільки пам'ятаю.
если лоу енд видеокарта то штрафа понт на писи 2.0, это топы видеокарт сильно чувствительны к версии писи и поколению проца.
вот я на 1155 2600 на 3770 сменил (писи 2 на 3) так у gt1030 в среднем ФПС вырос в играх на 5..15%.
самый высокий прирост за всю историю у rx6400 40% от смены писи 2,0 на 3,0.
Вот если топ из топов 5090 сунуть в новый ПК с писи 3,0 и старый с писи 2,0 так разница будет в 2-3раза в ФПС...
А если в биосе версию писи перерубать у современного ПК то там писи 2,0 от 4,0 будет на 15% отличаться в виде ФПС.
В добре оптимізованих рушіях залежність від швидкості PCIE мінімальна

тому що фактично передаються лише команди на рендер.
От якщо VRAM не вистачає, то текстури/геометрія свопиться до host ram та ганяється по шині PCIE - де буде видно різницю найбільше.
І це все за виключенням ЦП звісно, тож дуже залежить від рушія
Geinz21
Member
Звідки: Днепропетровская обл.

Повідомлення

Угу-с, и ждём вагоны тем на форумах, почему игра N не запускается. У меня ж 20 ядер!!11 :lol:
Відповісти