У Китаї відзначається зростання попиту на платформи з підтримкою пам’яті DDR3

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
cadet-ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Пропоную обговорити У Китаї відзначається зростання попиту на платформи з підтримкою пам’яті DDR3

В мене є AMD FX-8320, 4200 MHz / Asus M5A97 R2.0 / і 32Gb DIMM3: Crucial BLT8G3D1869DT1TX0 - продавати чи ще почекати?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Сандаль вєчєн! :super:
Robostyle
Member

Повідомлення

Пойду запасаться DDR2, как раз где-то кит 1066 завалялся для коре квад…

З.Ы. SDR у кого есть?
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина\Норвегия

Повідомлення

Получается что 4х канал из DDR3 на 2011-3 опять будет популярен :gigi:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

KimRomik: 14.01.2026 13:05даєш перехідник DDR4 на DDR3!
Китай плати з підтримкою DDR4 / DDR3 є, розпаяно по 4 слоти кожною, єдина умова, що одночасно тільки один тип ОЗУ має бути ну і CPU має переварювати обидва типи.

Відправлено через 1 хвилину 21 секунду:
XXXshadyXXX: 14.01.2026 13:11 Получается что 4х канал из DDR3 на 2011-3 опять будет популярен :gigi:
спойлер
Зображення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

cadet-ua: 14.01.2026 13:06В мене є AMD FX-8320, 4200 MHz / Asus M5A97 R2.0 / і 32Gb DIMM3: Crucial BLT8G3D1869DT1TX0 - продавати чи ще почекати?
міняй на теслу :super:
Meandmy
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Мета підвищення вартості DRAM полягає у створенні економічних передумов для виробників процесорів та постачальників материнських плат відмовитися від традиційної шинної архітектури. Це своєрідний зговір заради прогресу, однак його наслідки перекладаються на кінцевих користувачів, які фактично отримують технологічний крок назад. Адже колись, ще у 1980‑х роках, пам’ять розташовувалася саме там, де вона була найбільш ефективною. Сьогодні ж ми спостерігаємо своєрідне повернення у минуле під виглядом інновацій... :laugh:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Robostyle: 14.01.2026 13:09З.Ы. SDR у кого есть?
Робимо аукціон?
спойлер
Зображення
Meandmy
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Доречi у поверненнi до PoP є ще й полiтична складова бо китайцi (CXMT) клонували цiлий завод Samsung з виробництва DRAM. Ball Grid Array вiдтворити вони вже не зможуть.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

От і настала золота година для Broadwell i7-5775C.
yurius_r
Member

Повідомлення

Цікаво, чи є зв'язок із кризою пам'яті і знайденою можливістю роботи деяких проців E5-26xx V4 із DDR3? :D
Олег Мандріаник
Member

Повідомлення

XXXshadyXXX: 14.01.2026 13:11 Получается что 4х канал из DDR3 на 2011-3 опять будет популярен :gigi:
В мене 2011-3 на DDR4 🤔
Shikashi
Junior

Повідомлення

yurius_r: 14.01.2026 13:42 Цікаво, чи є зв'язок із кризою пам'яті і знайденою можливістю роботи деяких проців E5-26xx V4 із DDR3? :D
незрозуміло нащо ? покищо на барахолках 32GB DDR4 ECC Reg 1 714грн
хоча можливо зараз почнется ажиотаж на перевірку своїх мб на сумісність )
спойлер
https://s4u.com.ua/config_dell_r630.html
Robostyle
Member

Повідомлення

Piter Cantrope: 14.01.2026 13:42 От і настала золота година для Broadwell i7-5775X3D.
:gigi:
IC9517
ATI&Vmod_fan
Аватар користувача
Звідки: Баку Азербайджан

Повідомлення

XXXshadyXXX: 14.01.2026 13:11Получается что 4х канал из DDR3 на 2011-3 опять будет популярен
осталось только найти такие новые китайские матплаты в продаже. Перед новым годом искал на али и тему нашел только двухканал. С 4х каналом был бы неплохой вариант для 2666-v3
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Назад в будущее. А ведь еще полгода назад и память и ссд на дне были.
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

FX вечен dd3 всіх забезпечить :super: :weep:
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Олег963: 14.01.2026 14:25 FX вечен dd3 всіх забезпечить :super: :weep:
В FX-ів PCIe 2.0, наскільки пам'ятаю.
Nikoliasik_Zeus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

цена на зявоны с ддр3 поползет вверх? :lol:
Відповісти