чекни інфу про RTX remix, все до того йде)Robostyle: ↑ 11.01.2026 13:52Так это шо теперь, ремастеры не нужОны? Нейронка теперь сама из любой кваки пиксельную графику и спрайти дорисует как надоEnjthesilence: ↑ 11.01.2026 13:19 ось це прям прикол з 240п до 720п
- спойлер
- навіть найсильніші хейтерочки нвідія це розуміють
нейронка вже не перший рік допомагає в розробці ігр. це просто інструмент, а хто і як його використовуватиме - питання іншого характеру)
Відправлено через 1 хвилину 37 секунд:
офіційний реліз тільки 13го січня. в ідеалі дочекатись, коли самі розробники впровадять 4.5 в свої проекти.kyon: ↑ 11.01.2026 13:57 Так оно еще и не активируется не во всех играх, Stalker ЕЕ, Deathloop например остается К, я биб-ку менял и включал оверайд в NVapp, на 5070Ti, в Control Ultimate и Oblivion есть М