Контролер Phison E37T стане основою енергоефективних SSD з інтерфейсом PCIe 5.0

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Dilfin
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Контролер Phison E37T стане основою енергоефективних SSD з інтерфейсом PCIe 5.0

Порівняно з чим не дорогих, порівняно з тими пристроями, які продавались літом 2025?
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dilfin
Якщо виготовляють по новішому техпроцесу, то собівартість менша.
yurius_r
Member

Повідомлення

Якщо коштуватиме недорого і зможе працювати з x1 лінією, буде супер. А якщо ще й меншебуде споживати в такому режимі.. Повні чотири лінії 5.0 не дуже потрібні на широкий загал як на мене
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

VovaII: 07.01.2026 12:24 Dilfin
Якщо виготовляють по новішому техпроцесу, то собівартість менша.
* більша
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Наче і непогано, але навіщо воно взагалі потрібно?

Там, де нам потрібна висока швидкість, логічно дивитися на моделі з РСІе 5 і буфером.
А якщо ні - то вистачить і більш дешевих моделей на РСІе 4, і з жором та температурами у них, мабуть, буде краще.

Відправлено через 4 хвилини 9 секунд:
Велике питання. 6 нм забезпечує хороший баланс між характеристиками, кількістю чипів з пластини і її ціною.
SPEC1AL1ST
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Годно, треба чекати та оновлюватись.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

yurius_r: 07.01.2026 12:39 Якщо коштуватиме недорого і зможе працювати з x1 лінією, буде супер. А якщо ще й меншебуде споживати в такому режимі.. Повні чотири лінії 5.0 не дуже потрібні на широкий загал як на мене
Чому не потрібні? При не великому споживанні чому б і ні? Тим паче спроможності швидкостей я би сказав вражають, бо ж розрахований чип для не дорогих накопичувачив, як заявляють.
waryag
Мені здається зріліші техпроцеси не переб'є це.
Відповісти