Интересно какая цена будет. Если обычный сейчас стоит от 21к.
Да и хоть бы обмолвилась за зен6
Просто интересно, а вообще жду зен7 на ам5Filabatya: ↑ 06.01.2026 08:31 Вас що чимось ваш не влаштовує при курві -30)
нам моніки треба обновляти а не проци![]()
У мене при -28 раз на тиждень блускрін вивалюється.Filabatya: ↑ 06.01.2026 08:31 Вас що чимось ваш не влаштовує при курві -30)
- спойлер
- нам моніки треба обновляти а не проци
Значит ставьте -25. Это же силиконовая лотерея. У меня 7950х3д брал -25 и баста, 7800 уже -30 стабильно держал, а щас 9800х3д работает на -35 без всяких проблемtablestikus: ↑ 06.01.2026 09:36У мене при -28 раз на тиждень блускрін вивалюється.
Там Самсунг якійсь на 170гц (160?) грозився випустити, але я не думаю, що ціна буде помітно менша за 240...Балтазар: ↑ 06.01.2026 09:59 ...жаль что нет на рынке Oled QuadHD мониторов 120гц.
Та я два місяці грався, по ітогу стабільність тіки на -22 стало. Звісно можна було б убити ще пару місяців щоб знайти яке ядро не витягує і курву на кожне ядро свою зробити, але здається профіт мінімальний був би.erkins007: ↑ 06.01.2026 12:17Значит ставьте -25. Это же силиконовая лотерея. У меня 7950х3д брал -25 и баста, 7800 уже -30 стабильно держал, а щас 9800х3д работает на -35 без всяких проблемtablestikus: ↑ 06.01.2026 09:36У мене при -28 раз на тиждень блускрін вивалюється.
От за інтегровану не пам'ятаю. Зараз точно вимкнута, але тоді в тестуванні можливо могла буди і увімкнена. Вона теж на стабільність при низькій курві вплива?Filabatya: ↑ 06.01.2026 09:39 ваш гарячіший, встрійка виключена?
поставити 25(27) тай забути
Красивий Акваріум![]()
на х3д -22? эт прям сильно не повезлоtablestikus: ↑ 06.01.2026 18:29Та я два місяці грався, по ітогу стабільність тіки на -22 стало
► Так, якщо задуматись, а навіщо? Точніше - а куди спішити, коли головним трендом в "залізі" на найближчі рік-два-три - застій і крім того:На жаль, модель Ryzen 9 9950X3D2 зі 192 мегабайтами L3-кешу, чутки про яку блукали Мережею майже весь минулий рік, представлена не була.
... AMD Ryzen 7 9850X3D... у середньому забезпечує приблизно на 27% кращу ігрову швидкодію, ніж Intel Core Ultra 9 285K.
► В темі по "курвізації" Ви були згадали цей момент - я поліз у себе то все експеремнетувати... не пам'ятаю вже, чи відписався там, але для себе шукав трохи меншу температуру простою, то при вимкненні "вбудовки" спочатку, ніби, навіть збільшення температури на 1-2 градуси спостерігав якийсь час, але насправді температура на тривалому відрізку часу лишилась без змін, то ввімкнув назад, так як зручно другий монітор на окремому "відео" тримати (у мене додатковим старий Асус з 2007-2008 років - зручно "Адреналіном" на ньому окремо від основного монітору колористику наводити), ну і розбираюсь зараз із тим, як працює "вбудовка" і "дискретка" в "спільних", якщо так можна виразитись, для них проектах - раз вже увімкнена, то хай долучається, правда, я ще не впевнений, що я правильно зрозумів технологію -Filabatya: ↑ 06.01.2026 20:31 лазив по редітах бачив інфу що люди відключають її, якщо хочуть максимум вичавити. тай по традиціїї, її з звуковою відрубую![]()