World of Tanks (часть 4)

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

7500 на Хакере, почти 2к накидал вслепую
https://wot-record.com/replay/389136/va ... 7500_haker
Qwerty1987
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

Лт 432 1900 урона 9 фрагов с 9ми :D
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

баджер імба :lol: танкував ягу 100 голдою 4 рази :lol:
DaKaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Terra Incognita ака Житомир

Повідомлення

в кого AMTB? граєте на ньому?
Hells Angels
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

DaKaR: 02.01.2026 22:08в кого AMTB?
середнячок, чисто на постійну фармить мабуть не варто брати
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DaKaR: 02.01.2026 22:08 в кого AMTB? граєте на ньому?
він зараз не в меті
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

DaKaR
Мені подобається. Трохи косий, повільний, але мені зайшов.
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

Тесак 4,3 урон 6,6 засвет :gigi:
спойлер
https://wot-record.com/replay/389901/vasilis_shepard
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DaKaR: 02.01.2026 22:08в кого AMTB? граєте на ньому?
В мене. Не самий простий через дике кд і бажання дати 3 постріли. Через те що косий частіше граєш на голді. Снаряди літають швидко, всі.
Бісить що башта посередині і класні УВН не завжди допомагають.
А так апати стабу і швидкість. Грати можна.
Але в плані фарму краще на пт.
Shade
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Вперше обкатав вихідними Паттона... 1 перемога на 13 зливів :laugh:
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

8к заблокированного на дед7, такого у меня еще не было. :gigi:
спойлер
https://wot-record.com/replay/390646/va ... hepard_7_8
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

выполнил таран на 1300 урона и открыл Дравец :gigi:
спойлер
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

rage11: 06.01.2026 21:43выполнил таран на 1300 урона
чим таранив і кого ? :eek:
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

Hotspur: 06.01.2026 22:20чим таранив і кого ?
я ж видос залил, центурион 7/1 упал на 13 105, сразу отправил в ангар, на первых секундах боя))
Qwerty1987
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

Я в той позиции на лт всегда боялся что кто-то мне на голову прыгнет, но пока со мной такого не случалось) :gigi:
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Hotspur: 06.01.2026 22:20чим таранив і кого ? :eek:
Зібрані в таран Е50/50В можуть і на рівному стільки прописати.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 07.01.2026 08:54
Hotspur: 06.01.2026 22:20чим таранив і кого ? :eek:
Зібрані в таран Е50/50В можуть і на рівному стільки прописати.
Або стоячий Маус коли в нього влітає хтось нерозумний, було разів так 10 :gigi:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bender911: 07.01.2026 15:14Або стоячий Маус коли в нього влітає хтось нерозумний, було разів так 10
я на маусі упав яксоь на пт :D убив :lol:
Alanis
Member
Аватар користувача
Звідки: Славянск

Повідомлення

Таки интересно, в ангаре пропали горячие клавиши думал что моды, ан нет, запустил чистый клиент, не появились. И нафига убрали, мне вот хоткеи зашли.
DaKaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Terra Incognita ака Житомир

Повідомлення

Підкажіть за механіку дозярдки італійських тт. В кінці дозрядки є анімація в прицілі і відповідні звукові сигнали. Що вони показують?
Відповісти