Новини
Останні статті і огляди
World of Tanks (часть 4)
-
rage11
Member
- Звідки: Краматорск
7500 на Хакере, почти 2к накидал вслепую
https://wot-record.com/replay/389136/va ... 7500_haker
https://wot-record.com/replay/389136/va ... 7500_haker
-
Qwerty1987
Member
- Звідки: Одеса
Лт 432 1900 урона 9 фрагов с 9ми 
-
Hotspur
Member
баджер імба
танкував ягу 100 голдою 4 рази 
-
DaKaR
Member
- Звідки: Terra Incognita ака Житомир
в кого AMTB? граєте на ньому?
-
Hells Angels
Member
- Звідки: Кам'янець-Подільський
середнячок, чисто на постійну фармить мабуть не варто братиDaKaR: ↑ 02.01.2026 22:08в кого AMTB?
-
Hotspur
Member
він зараз не в метіDaKaR: ↑ 02.01.2026 22:08 в кого AMTB? граєте на ньому?
-
Grava
Member
- Звідки: Запоріжжя
DaKaR
Мені подобається. Трохи косий, повільний, але мені зайшов.
Мені подобається. Трохи косий, повільний, але мені зайшов.
-
rage11
Member
- Звідки: Краматорск
Тесак 4,3 урон 6,6 засвет
-
Sanьka
Member
В мене. Не самий простий через дике кд і бажання дати 3 постріли. Через те що косий частіше граєш на голді. Снаряди літають швидко, всі.DaKaR: ↑ 02.01.2026 22:08в кого AMTB? граєте на ньому?
Бісить що башта посередині і класні УВН не завжди допомагають.
А так апати стабу і швидкість. Грати можна.
Але в плані фарму краще на пт.
-
Shade
Member
- Звідки: Рівне
Вперше обкатав вихідними Паттона... 1 перемога на 13 зливів 
-
rage11
Member
- Звідки: Краматорск
8к заблокированного на дед7, такого у меня еще не было.
-
rage11
Member
- Звідки: Краматорск
выполнил таран на 1300 урона и открыл Дравец
- спойлер
-
Hotspur
Member
чим таранив і кого ?rage11: ↑ 06.01.2026 21:43выполнил таран на 1300 урона
-
rage11
Member
- Звідки: Краматорск
я ж видос залил, центурион 7/1 упал на 13 105, сразу отправил в ангар, на первых секундах боя))Hotspur: ↑ 06.01.2026 22:20чим таранив і кого ?
-
Qwerty1987
Member
- Звідки: Одеса
Я в той позиции на лт всегда боялся что кто-то мне на голову прыгнет, но пока со мной такого не случалось) 
-
lewerlin
Member
- Звідки: Миронівка
Зібрані в таран Е50/50В можуть і на рівному стільки прописати.
-
Bender911
Member
Або стоячий Маус коли в нього влітає хтось нерозумний, було разів так 10
-
Hotspur
Member
я на маусі упав яксоь на птBender911: ↑ 07.01.2026 15:14Або стоячий Маус коли в нього влітає хтось нерозумний, було разів так 10
-
Alanis
Member
- Звідки: Славянск
Таки интересно, в ангаре пропали горячие клавиши думал что моды, ан нет, запустил чистый клиент, не появились. И нафига убрали, мне вот хоткеи зашли.
-
DaKaR
Member
- Звідки: Terra Incognita ака Житомир
Підкажіть за механіку дозярдки італійських тт. В кінці дозрядки є анімація в прицілі і відповідні звукові сигнали. Що вони показують?