World of Tanks (часть 4)

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

destructX: 29.12.2025 11:52
Krovatka: 29.12.2025 11:49

Конечно он, с удивлением нашел у себя в ангаре, я даже не помнил, что он у меня есть. Наверное один из немногих моих премов, где не фул голда. Очень комфортная пушка.

А ты все так-же на броне лоб в лоб катаешь?
Та я почав грати з тиждень тому, місяця три інактив був. А взагалі так, не в кущу ж стояти :laugh:
хоча Еріх мені дуже зайшов, мабуть найкраща пушка в грі по сукупності всих факторів, броні б тільки побільше :weep:
А меня трясет от тяжей, прям фу. Ну ты помнишь наверное. БЗТ-70 так и не смог заставить себя выкатить
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Krovatka: 29.12.2025 11:55
destructX: 29.12.2025 11:52
Та я почав грати з тиждень тому, місяця три інактив був. А взагалі так, не в кущу ж стояти :laugh:
хоча Еріх мені дуже зайшов, мабуть найкраща пушка в грі по сукупності всих факторів, броні б тільки побільше :weep:
А меня трясет от тяжей, прям фу. Ну ты помнишь наверное. БЗТ-70 так и не смог заставить себя выкатить
Ну на девятках тяжах зараз точно габелла, особливо в сетапах з ХI, то якшо і грати на девятках то онлі ст/пт, нерви дорожче

я з 31 числа фрі, можна буде як в старі-добрі покатати на 8-9-10, бо мені пофармити треба і паралельно добиваю досвід на Х - Бешкі, Паттону та Баджеру
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Sanьka: 29.12.2025 07:32А кращі преми 8лвл - кожному свої.
Не тільки. Коефи у всіх різні і існують "пільговики".
Qwerty1987
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

Вг надо начинаить льготные 9 продавать :D
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

Леоперд, плохой тунчик говорили они.
https://wot-record.com/replay/387222/va ... epard_7500 :gigi:
The_Rusik
Member

Повідомлення

Qwerty1987
Это какие?
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

The_Rusik: 29.12.2025 14:28Это какие?
Такі, що з 11ками не грають. "Пільговики" потрапляють максимум на рівень вище.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Krovatka: 29.12.2025 10:11А так мои ван лав, неизменно бураск, рога46, прототипо 6.
імхо вони всі устаріли
Востаннє редагувалось 29.12.2025 14:43 користувачем Hotspur, всього редагувалось 1 раз.
Hells Angels
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

lewerlin: 29.12.2025 14:33Такі, що з 11ками не грають. "Пільговики" потрапляють максимум на рівень вище.
серед 9 лвл пільгових вроді як немає і ВГ таке щастя не зробить, то більше до 8 відноситься.
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Hotspur: 29.12.2025 14:42
Krovatka: 29.12.2025 10:11А так мои ван лав, неизменно бураск, рога46, прототипо 6.
імхо вони всі устаріли
Каждому свое, боря самый любимый танк в целом, не только из премов. Ну а прототип 6 вроде только недавно появился, планка большая на отметки и т.д. Какие прем СТ лучше этих для тебя?
The_Rusik
Member

Повідомлення

lewerlin
Это я понял, я имел ввиду что за танки, названия.
Есть 9к голды, думаю взять какой-то, так как прокаченных мало, и льготные если хорошие, то самое оно будет.
Qwerty1987
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

Если 9 льгот и введут то только за реальные деньги)
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

The_Rusik: 29.12.2025 14:59 lewerlin
Это я понял, я имел ввиду что за танки, названия.
Есть 9к голды, думаю взять какой-то, так как прокаченных мало, и льготные если хорошие, то самое оно будет.
на то вони і льготні, шо нормальних нема, особливо в сучасному рандомі
за 9к голди зараз можна Ka-Ri взяти, хороша ПТшка з дуже класною пушкою, і паралельно фармити бони на нормальний прем, яких завезли за останній рік

Відправлено через 14 хвилин 46 секунд:
https://worldoftanks.eu/uk/battle-journey-2025/
:super:
Вкладення
Screenshot 2025-12-29 161738.png
The_Rusik
Member

Повідомлення

destructX
Если уже есть су-130пм и яга е90. То есть смысл брать ка-ри?
А вот средних только Паттон м48 и суперпершинг. Тяжей нет, дошел пока только до тигер 2 (качаю е100).
Играю чисто по фану и не хочу уходить в минус сильно, чтобы не фармить.
Боны собираю, чтобы что-то взять.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Krovatka: 29.12.2025 14:55Какие прем СТ лучше этих для тебя?
залізний арні, кобра, дзт 159

Відправлено через 32 секунди:
destructX: 29.12.2025 16:16на то вони і льготні, шо нормальних нема, особливо в сучасному рандомі
супер першинг імба :rotate:
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

The_Rusik: 29.12.2025 16:32 destructX
Если уже есть су-130пм и яга е90. То есть смысл брать ка-ри?
А, тоді ні. Рекомендую зачекати слід пул танків за голду, 703 вже був, ще шось цікаве по-любому буде

Відправлено через 3 хвилини 3 секунди:
Hotspur: 29.12.2025 16:44
destructX: 29.12.2025 16:16на то вони і льготні, шо нормальних нема, особливо в сучасному рандомі
супер першинг імба :rotate:
Ну, році так в 2014 (чи коли він там вийшов) був точно імбою, я навіть мріяв про нього :laugh:
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Hotspur: 29.12.2025 16:44залізний арні
Не їде, не стріляє, люк з магнітом :rotate:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

destructX: 29.12.2025 16:53Ну, році так в 2014 (чи коли він там вийшов) був точно імбою, я навіть мріяв про нього
він і зараз такий. його на автоприцілі голдою не пробивають :rotate:
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 29.12.2025 17:18
destructX: 29.12.2025 16:53Ну, році так в 2014 (чи коли він там вийшов) був точно імбою, я навіть мріяв про нього
він і зараз такий. його на автоприцілі голдою не пробивають :rotate:
ну з таким успіхом Гусь M6A2E1 взагалі мега імбіща :lol:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

destructX: 29.12.2025 17:21ну з таким успіхом Гусь M6A2E1 взагалі мега імбіща
він високий
Відповісти