World of Tanks (часть 4)

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

destructX: 26.12.2025 17:57премів 8 тіру (Шкода Т56-Е65-ХМ57-Контрадікшс-703)
пффф. бз 176, ебр 75
Qwerty1987
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

На твп 10 лучшая сборка для стрельбы это стаб, вентиль, умп ( так снаряды летят хорошо в круге прицела) :rotate:
mycolaevich
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Shade: 26.12.2025 03:30 Треба було, певне, таки Проджетто брати. Там і маскування краще, і альфа, і пробиття.
Ага, краще :lol:
Прожетта звісно не зовсім шлак, але в новорічному рандомі на ній дуже не комфортно грати.
Ну і геймплей там зовсім інший: на твп - гасаєш з СТ, на перезарядці вискочив роздав барабан і тікати, прожетта більше хоче грати як снайпер з можливістю, коли припече, роздати барабан.
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 26.12.2025 18:02
destructX: 26.12.2025 17:57премів 8 тіру (Шкода Т56-Е65-ХМ57-Контрадікшс-703)
пффф. бз 176, ебр 75
Ну базіка в мене нема, та й не факт шо зайшов би через нестабільність фугасу, а на єбрі я б і безкоштовно не їздив :laugh:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

destructX: 26.12.2025 18:44єбрі я б і безкоштовно не їздив
там вміти треба але воно імба
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 26.12.2025 19:12
destructX: 26.12.2025 18:44єбрі я б і безкоштовно не їздив
там вміти треба але воно імба
можливо, але навіщо?))) це абсолютно не мій геймплей, я граю в упорі на всих танках, тяжовод в більшості випадків, а на лт нехай катаються хто хоче :laugh:
Striker
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Відкрив для себе вчора Т95. Машина вогінь, просто їдеш вперед і всіх дубасиш дрином. :D
спойлер
Зображення
А Маус кактус, пушка посередня, дуже важко пробивати мегаброньовані тяжі 10-11 рівня. Мабуть буду викатувати тільки під спец задачі.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Питання: якщо не плутаю Маус важив 200 тонн, чи не зʼявилось якогось ще важчого танку, в грі?
Дякую.
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Striker: 28.12.2025 09:19 Відкрив для себе вчора Т95. Машина вогінь, просто їдеш вперед і всіх дубасиш дрином. :D
спойлер
Зображення
А Маус кактус, пушка посередня, дуже важко пробивати мегаброньовані тяжі 10-11 рівня. Мабуть буду викатувати тільки під спец задачі.
А е3 взагалі пєсня :D хоч і без башні, потім ще Бадгера (Торта) рекомендую, якшо подобається такий геймплей.

А кевікей Мауса, насправді, одна з кращих пушок в грі, підкола якої вистачає на 90% випадків, тут вже проблема не Мауса а нашої улюбленої влучності та +-25 :weep:
у Мауса 10 зараз один мінус, йому треба підшити маску, через "гонку озброєнь" його броня морально та фізично устаріла, дуже багато танків йому напихують вже під різними кутами. Яскравий приклад схожого апу - Е100, чому так йдосі з мишой не зробили - ;) :dontknow:

Відправлено через 2 хвилини 16 секунд:
VovaII: 28.12.2025 09:36 Питання: якщо не плутаю Маус важив 200 тонн, чи не зʼявилось якогось ще важчого танку, в грі?
Дякую.
Taschenratte - 200.3
У Мауса 189
Qwerty1987
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

Е 100 и пазику 7 пушку "маус ган" апали по урону, а самому маусу нет - вот это не справедливо)
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Striker: 28.12.2025 09:19А Маус кактус,
Картонне корито.
Той же ПЗ7 грається приємно і танкує непогано.
А Маус то печаль. Йому навіть нлд не вицілюють, всі напихують просто в сарайну башту.


А кращі преми 8лвл - кожному свої.
Хіба що для фарму краще пт, щоб голду по мінімуму юзати.
І враховуючи сучасний турбо рандом, краще брати щось швидке.
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

destructX: 26.12.2025 18:44
Hotspur: 26.12.2025 18:02 пффф. бз 176, ебр 75
Ну базіка в мене нема, та й не факт шо зайшов би через нестабільність фугасу, а на єбрі я б і безкоштовно не їздив :laugh:
Я БЗ176 уже заездил, тупо надоел, махнулся бы с тобой на ебра изи :gigi: Единственный прем которого нет и который хочу. А так мои ван лав, неизменно бураск, рога46, прототипо 6.

Отправлено спустя 2 минуты 31 секунду:
Sanьka: 29.12.2025 07:32
Striker: 28.12.2025 09:19А Маус кактус,
Хіба що для фарму краще пт, щоб голду по мінімуму юзати.
900+ боев с 1го декабря. 50 лямов серы чистыми, фул голда, еда, все дела. 99% каток взвод и под резервами, свои + клан. Всего уже под 300 лямов на аккаунте, куда девать я не знаю, все топы есть. С золотом таже фигня, после коробок 230к, все премы есть, 80% вообще не выезжали из ангара. Даешь ЧР и ебра 75 :super:
Qwerty1987
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

Если популяция елок в рандоме будет расти то ебр выкатят на чр.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Krovatka: 29.12.2025 10:11Всего уже под 300 лямов на аккаунте, куда девать я не знаю, вс
Ну а я не маю бажання так задротити.
Striker
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Все, я вже награвся. Після хорошої сесії позавчора, вчора навпаки вже з першого бою не пішло - то не летить, то не пробиває, то дегенерат союзник підпирає і я не зміг вчасно відкотитися. Перші 4 бої підряд взагалі без шансів зливи. Міг затащити 1 в 2, але падло з першого пострілу ПІДПАЛ! С#ка, я згорів не тільки в грі. Коротше, ну його нафіг це лайно, вчора згадав, чому більше року в нього не грав.
Буду з іншого аку арту катати, щоб страждали інші, а не я!
Востаннє редагувалось 29.12.2025 11:25 користувачем Striker, всього редагувалось 1 раз.
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Krovatka: 29.12.2025 10:11 А так мои ван лав, неизменно бураск, рога46, прототипо 6.
А ELC? :lol:
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

destructX: 29.12.2025 11:24
Krovatka: 29.12.2025 10:11 А так мои ван лав, неизменно бураск, рога46, прототипо 6.
А ELC? :lol:
Надоела, ток ЛБЗ делаю. 2к+ боев, 3 отметки, тупо заездил. Из 9 лвл, нравится KPZ, проджект луис. Яга новая вообще не зашла, не мое.

Отправлено спустя 1 минуту 54 секунды:
Sanьka: 29.12.2025 11:11
Krovatka: 29.12.2025 10:11Всего уже под 300 лямов на аккаунте, куда девать я не знаю, вс
Ну а я не маю бажання так задротити.
Задротил, когда на больничном сидел. А это так, вечерние прогулки в рандоме :gigi:
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Krovatka: 29.12.2025 11:34
Надоела, ток ЛБЗ делаю. 2к+ боев, 3 отметки, тупо заездил. Из 9 лвл, нравится KPZ, проджект луис. Яга новая вообще не зашла, не мое.
кпз, сподіваюсь, той шо Еріх? бо той імбуля
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

destructX: 29.12.2025 11:37
Krovatka: 29.12.2025 11:34

Надоела, ток ЛБЗ делаю. 2к+ боев, 3 отметки, тупо заездил. Из 9 лвл, нравится KPZ, проджект луис. Яга новая вообще не зашла, не мое.
кпз, сподіваюсь, той шо Еріх? бо той імбуля
Конечно он, с удивлением нашел у себя в ангаре, я даже не помнил, что он у меня есть. Наверное один из немногих моих премов, где не фул голда. Очень комфортная пушка.

А ты все так-же на броне лоб в лоб катаешь?
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Krovatka: 29.12.2025 11:49
destructX: 29.12.2025 11:37
кпз, сподіваюсь, той шо Еріх? бо той імбуля
Конечно он, с удивлением нашел у себя в ангаре, я даже не помнил, что он у меня есть. Наверное один из немногих моих премов, где не фул голда. Очень комфортная пушка.

А ты все так-же на броне лоб в лоб катаешь?
Та я почав грати з тиждень тому, місяця три інактив був. А взагалі так, не в кущу ж стояти :laugh:
хоча Еріх мені дуже зайшов, мабуть найкраща пушка в грі по сукупності всих факторів, броні б тільки побільше :weep:
Відповісти