пффф. бз 176, ебр 75destructX: ↑ 26.12.2025 17:57премів 8 тіру (Шкода Т56-Е65-ХМ57-Контрадікшс-703)
Новини
Останні статті і огляди
World of Tanks (часть 4)
-
Hotspur
Member
-
Qwerty1987
Member
- Звідки: Одеса
На твп 10 лучшая сборка для стрельбы это стаб, вентиль, умп ( так снаряды летят хорошо в круге прицела) 
-
mycolaevich
Member
- Звідки: Луцьк
Ага, кращеShade: ↑ 26.12.2025 03:30 Треба було, певне, таки Проджетто брати. Там і маскування краще, і альфа, і пробиття.
Прожетта звісно не зовсім шлак, але в новорічному рандомі на ній дуже не комфортно грати.
Ну і геймплей там зовсім інший: на твп - гасаєш з СТ, на перезарядці вискочив роздав барабан і тікати, прожетта більше хоче грати як снайпер з можливістю, коли припече, роздати барабан.
-
destructX
Member
Ну базіка в мене нема, та й не факт шо зайшов би через нестабільність фугасу, а на єбрі я б і безкоштовно не їздивHotspur: ↑ 26.12.2025 18:02пффф. бз 176, ебр 75destructX: ↑ 26.12.2025 17:57премів 8 тіру (Шкода Т56-Е65-ХМ57-Контрадікшс-703)
-
Hotspur
Member
там вміти треба але воно імбаdestructX: ↑ 26.12.2025 18:44єбрі я б і безкоштовно не їздив
-
destructX
Member
можливо, але навіщо?))) це абсолютно не мій геймплей, я граю в упорі на всих танках, тяжовод в більшості випадків, а на лт нехай катаються хто хочеHotspur: ↑ 26.12.2025 19:12там вміти треба але воно імбаdestructX: ↑ 26.12.2025 18:44єбрі я б і безкоштовно не їздив
-
Striker
Member
- Звідки: Дніпро
-
VovaII
Member
Питання: якщо не плутаю Маус важив 200 тонн, чи не зʼявилось якогось ще важчого танку, в грі?
Дякую.
Дякую.
-
destructX
Member
А е3 взагалі пєсняStriker: ↑ 28.12.2025 09:19 Відкрив для себе вчора Т95. Машина вогінь, просто їдеш вперед і всіх дубасиш дрином.А Маус кактус, пушка посередня, дуже важко пробивати мегаброньовані тяжі 10-11 рівня. Мабуть буду викатувати тільки під спец задачі.
А кевікей Мауса, насправді, одна з кращих пушок в грі, підкола якої вистачає на 90% випадків, тут вже проблема не Мауса а нашої улюбленої влучності та +-25
у Мауса 10 зараз один мінус, йому треба підшити маску, через "гонку озброєнь" його броня морально та фізично устаріла, дуже багато танків йому напихують вже під різними кутами. Яскравий приклад схожого апу - Е100, чому так йдосі з мишой не зробили -
Відправлено через 2 хвилини 16 секунд:
Taschenratte - 200.3VovaII: ↑ 28.12.2025 09:36 Питання: якщо не плутаю Маус важив 200 тонн, чи не зʼявилось якогось ще важчого танку, в грі?
Дякую.
У Мауса 189
-
Qwerty1987
Member
- Звідки: Одеса
Е 100 и пазику 7 пушку "маус ган" апали по урону, а самому маусу нет - вот это не справедливо)
-
Sanьka
Member
Картонне корито.Striker: ↑ 28.12.2025 09:19А Маус кактус,
Той же ПЗ7 грається приємно і танкує непогано.
А Маус то печаль. Йому навіть нлд не вицілюють, всі напихують просто в сарайну башту.
А кращі преми 8лвл - кожному свої.
Хіба що для фарму краще пт, щоб голду по мінімуму юзати.
І враховуючи сучасний турбо рандом, краще брати щось швидке.
-
Krovatka
Member
- Звідки: Днепр
Я БЗ176 уже заездил, тупо надоел, махнулся бы с тобой на ебра изиdestructX: ↑ 26.12.2025 18:44Ну базіка в мене нема, та й не факт шо зайшов би через нестабільність фугасу, а на єбрі я б і безкоштовно не їздивHotspur: ↑ 26.12.2025 18:02 пффф. бз 176, ебр 75![]()
Отправлено спустя 2 минуты 31 секунду:
900+ боев с 1го декабря. 50 лямов серы чистыми, фул голда, еда, все дела. 99% каток взвод и под резервами, свои + клан. Всего уже под 300 лямов на аккаунте, куда девать я не знаю, все топы есть. С золотом таже фигня, после коробок 230к, все премы есть, 80% вообще не выезжали из ангара. Даешь ЧР и ебра 75Sanьka: ↑ 29.12.2025 07:32Хіба що для фарму краще пт, щоб голду по мінімуму юзати.Striker: ↑ 28.12.2025 09:19А Маус кактус,
-
Qwerty1987
Member
- Звідки: Одеса
Если популяция елок в рандоме будет расти то ебр выкатят на чр.
-
Sanьka
Member
Ну а я не маю бажання так задротити.Krovatka: ↑ 29.12.2025 10:11Всего уже под 300 лямов на аккаунте, куда девать я не знаю, вс
-
Striker
Member
- Звідки: Дніпро
Все, я вже награвся. Після хорошої сесії позавчора, вчора навпаки вже з першого бою не пішло - то не летить, то не пробиває, то дегенерат союзник підпирає і я не зміг вчасно відкотитися. Перші 4 бої підряд взагалі без шансів зливи. Міг затащити 1 в 2, але падло з першого пострілу ПІДПАЛ! С#ка, я згорів не тільки в грі. Коротше, ну його нафіг це лайно, вчора згадав, чому більше року в нього не грав.
Буду з іншого аку арту катати, щоб страждали інші, а не я!
Буду з іншого аку арту катати, щоб страждали інші, а не я!
Востаннє редагувалось 29.12.2025 11:25 користувачем Striker, всього редагувалось 1 раз.
-
destructX
Member
А ELC?Krovatka: ↑ 29.12.2025 10:11 А так мои ван лав, неизменно бураск, рога46, прототипо 6.
-
Krovatka
Member
- Звідки: Днепр
Надоела, ток ЛБЗ делаю. 2к+ боев, 3 отметки, тупо заездил. Из 9 лвл, нравится KPZ, проджект луис. Яга новая вообще не зашла, не мое.destructX: ↑ 29.12.2025 11:24А ELC?Krovatka: ↑ 29.12.2025 10:11 А так мои ван лав, неизменно бураск, рога46, прототипо 6.![]()
Отправлено спустя 1 минуту 54 секунды:
Задротил, когда на больничном сидел. А это так, вечерние прогулки в рандомеSanьka: ↑ 29.12.2025 11:11Ну а я не маю бажання так задротити.Krovatka: ↑ 29.12.2025 10:11Всего уже под 300 лямов на аккаунте, куда девать я не знаю, вс
-
destructX
Member
кпз, сподіваюсь, той шо Еріх? бо той імбуляKrovatka: ↑ 29.12.2025 11:34Надоела, ток ЛБЗ делаю. 2к+ боев, 3 отметки, тупо заездил. Из 9 лвл, нравится KPZ, проджект луис. Яга новая вообще не зашла, не мое.
-
Krovatka
Member
- Звідки: Днепр
Конечно он, с удивлением нашел у себя в ангаре, я даже не помнил, что он у меня есть. Наверное один из немногих моих премов, где не фул голда. Очень комфортная пушка.destructX: ↑ 29.12.2025 11:37кпз, сподіваюсь, той шо Еріх? бо той імбуляKrovatka: ↑ 29.12.2025 11:34
Надоела, ток ЛБЗ делаю. 2к+ боев, 3 отметки, тупо заездил. Из 9 лвл, нравится KPZ, проджект луис. Яга новая вообще не зашла, не мое.
А ты все так-же на броне лоб в лоб катаешь?
-
destructX
Member
Та я почав грати з тиждень тому, місяця три інактив був. А взагалі так, не в кущу ж стоятиKrovatka: ↑ 29.12.2025 11:49Конечно он, с удивлением нашел у себя в ангаре, я даже не помнил, что он у меня есть. Наверное один из немногих моих премов, где не фул голда. Очень комфортная пушка.
А ты все так-же на броне лоб в лоб катаешь?
хоча Еріх мені дуже зайшов, мабуть найкраща пушка в грі по сукупності всих факторів, броні б тільки побільше
