World of Tanks (часть 4)

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Krovatka: 24.12.2025 12:02Не вижу заявок
Заходив раніше, автоматом прийняло :rotate:
KPAH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grava: 24.12.2025 11:00
Krovatka: 24.12.2025 10:52ставить мод
Як називається? У клан зайшов, залишилося дочекатися світла і вільного часу :rotate:
Ого у вас электричество есть, везёт.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

KPAH
Так, буває і таке :D Сьогодні після роботи прийду і цілих 3 години буду світлом насолоджуватися :D
Shade
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Словом, взяв чеську гілку ТВП, і шось я поки що не відчув у ньому того, через що його часто нахвалюють. Гадав, що від маскування можна грати, а воно в нього доволі посереднє виявляється. Пробиття доволі поганеньке, сам танк великий. З плюсів відзначив би, що з турбінкою літає як ЛТ.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shade: 26.12.2025 03:20Словом, взяв чеську гілку ТВП, і шось я поки що не відчув у ньому того, через що його часто нахвалюють.
його не нахвалюють :lol:

Відправлено через 36 секунд:
KPAH: 24.12.2025 13:45Ого у вас электричество есть, везёт.
в мене акумуляторів багато :rotate:
Shade
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Hotspur: 26.12.2025 03:23
Shade: 26.12.2025 03:20Словом, взяв чеську гілку ТВП, і шось я поки що не відчув у ньому того, через що його часто нахвалюють.
його не нахвалюють :lol:
Ну, типу швидка роздача барабана, щвидка перезарядка. Але піди спробуй ще реалізуй це :-/
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shade: 26.12.2025 03:27Ну, типу швидка роздача барабана
це може реалізувати 0.2% статистів :rotate:
Shade
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Треба було, певне, таки Проджетто брати. Там і маскування краще, і альфа, і пробиття.
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shade: 26.12.2025 03:27
Hotspur: 26.12.2025 03:23 його не нахвалюють :lol:
Ну, типу швидка роздача барабана, щвидка перезарядка. Але піди спробуй ще реалізуй це :-/
Агресивніше треба грати, як і на всих інших барабанах. Бажано через розмін та ловлю на кд.

В цій грі дпм/барабан нормально не реалізувати, особливо з кущів (раз в 100 боїв не рахується :D)

Відправлено через 34 секунди:
Shade: 26.12.2025 03:30 Треба було, певне, таки Проджетто брати. Там і маскування краще, і альфа, і пробиття.
треба шось з бронею брати та грати на нормальних метових танках :D
Shade
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

destructX: 26.12.2025 03:40 треба шось з бронею брати та грати на нормальних метових танках :D
Та шось з бронею - то можна й самому прокачати та/або за креслення відкрити. Благо, вг зараз ті креслення норм насипають. Напркилад, зараз самостійно качаю гілку Тайпа 71, і прям кайфую, - від рельєфу грається шикарно. А у виборі безкоштовної гілки керувався тим, шоб відкривати те, що максимально западло качати. Ну, може там 11-ка після ТВП буде норм :)
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shade: 26.12.2025 04:30
destructX: 26.12.2025 03:40 треба шось з бронею брати та грати на нормальних метових танках :D
Та шось з бронею - то можна й самому прокачати та/або за креслення відкрити. Благо, вг зараз ті креслення норм насипають. Напркилад, зараз самостійно качаю гілку Тайпа 71, і прям кайфую, - від рельєфу грається шикарно. А у виборі безкоштовної гілки керувався тим, шоб відкривати те, що максимально западло качати. Ну, може там 11-ка після ТВП буде норм :)
Насправді гілка ТВП, після апу 8, стала нормальною. Шкода дев'ятка взагалі кайфова, дуже сильний барабан на своєму рівні, плюс мемний 3д стильочок потягу на неї є :laugh:
ТВП точно нормальний в надрискі буде, як на мене краща альтернатива батчату через швидше кд і барабан в цілому.
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

Shade: 26.12.2025 03:20З плюсів відзначив би, що з турбінкою літає як ЛТ
один из самых моих любимых танков. на расстоянии да косоват и пробитие слабое, но в остальном вкатил 1300 урона и убежал на кд. :super:. в батчатах, проджетах время между выстрелами 2,5+сек, в твп 1,5 сек. ну и кд барабана быстрое.
максимальный урон за бой 8к :gigi:
Востаннє редагувалось 26.12.2025 14:58 користувачем rage11, всього редагувалось 1 раз.
Shade
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

rage11: 26.12.2025 14:53 один из самых моих любимых танков. на расстоянии да косоват и пробитие слабое, но в остальном вкатил 1300 урона и убежал на кд. :super:
А шо ви там собі по обладнанню на нього поставили?
Востаннє редагувалось 26.12.2025 14:59 користувачем Shade, всього редагувалось 1 раз.
Striker
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

destructX: 26.12.2025 03:40В цій грі дпм/барабан нормально не реалізувати, особливо з кущів
Залежить від того, як грати) Якщо тільки в кущах стояти, то так. В мене найкращі показники на барабанах і на більшості СТ, і на ЛТ. А от тяжи і пт вже не дуже, бо мені потрібна швидкість і маневреність.
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

Shade: 26.12.2025 14:55А шо ви там собі по обладнанню на нього поставили?
сиреневый вентиль, экспериментальные сведение и прицел 3лвл. и вторая конфигурация с турбиной закалкой но ее использую редко, разве что если в начале боя надо быстро на горку в рубку. можно и стабилизатор прицел, тут уж у кого какая религия. еще недавно заметил инструкции для экипажа плавный ход, плавный поворот башни, если выучен навык, то способность удваивается и тогда прям заметно быстрее сводится орудие.
фугасы тоже не бесполезны против лт и картона, под 1800 урона, сразу в ангар уйдет.
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Striker: 26.12.2025 14:56
destructX: 26.12.2025 03:40В цій грі дпм/барабан нормально не реалізувати, особливо з кущів
Залежить від того, як грати) Якщо тільки в кущах стояти, то так. В мене найкращі показники на барабанах і на більшості СТ, і на ЛТ. А от тяжи і пт вже не дуже, бо мені потрібна швидкість і маневреність.
Ну от я про то й казав, шо треба грати агресивно, в розмін і на кд супротивника, інакше посос :insane:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

rage11: 26.12.2025 14:53один из самых моих любимых танков. на расстоянии да косоват и пробитие слабое, но в остальном вкатил 1300 урона и убежал на кд.
ага. виїхав, зловив 1000-1500 від ПТ - втік
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

Hotspur: 26.12.2025 15:46ага. виїхав, зловив 1000-1500 від ПТ - втік
сегоня на Нордскапе выезжал на пригорок и заблокировал урон от яги, а всего под 2к наблокировал или больше, не помню. но на броню там надеятся конечно не стоит. его фишка в другом, за счет скорости может занимать выгодные позиции и насовывать в бочину барабанами, там где с обычного танка ты один раз сможешь выстрелить, с этого 2-3 плюхи зайдут.
Shade
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Hotspur: 26.12.2025 15:46 ага. виїхав, зловив 1000-1500 від ПТ - втік
Ну для тієї техніки, в якої альфа 300-400 - то ТВП страшнуватий буде. Я оце був на стрв 11-ту вилетів, то він по мені одну тичку дав, а я його з 30хп залишив :D
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вперше викатив E 65 Zwilling в рандом, дуже імбова тачечка. Ставлю на друге місце в своєму топ5 найкращих премів 8 тіру (Шкода Т56-Е65-ХМ57-Контрадікшс-703)
Ну й топ1 прем взагалі за візуалом 3д стилю, колаба з Wolfenstein одна з найкращих
Відповісти