Користувач зіткнувся з повним вигоранням роз’єму живлення на GeForce RTX 5090

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
VladimirV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Там вже все вирішено. Користувач задоволений. У нього якась гарантійна підписка з Мікроцентром. ВК+БЖ йому поміняли. Запах він чув за день/дні до цього, але не приділив достатньо уваги, подумав, що сусіди готуються до свят. Це все ключове, що вдалось там вичитати. Блок теж з Мікроцентру.
https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/c ... are_button
+
Зображення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ахххх цей якісний роз'єм від дяді Хуанга.....
Він дає покупцям 5090 певний азарт :gigi:
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Побачив, що зараз можна купити Super Flower Leadex VII XG з 10-річною гарантією, єдиний магазин в Україні
спойлер
https://telemart.ua/ua/products/super-f ... ite-white/
dext
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

VladimirV: 27.12.2025 17:23 Там вже все вирішено
Вкладення
321341234124.jpg
enkosxs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VladimirV: 27.12.2025 17:23 Там вже все вирішено. Користувач задоволений. У нього якась гарантійна підписка з Мікроцентром. ВК+БЖ йому поміняли. Запах він чув за день/дні до цього, але не приділив достатньо уваги, подумав, що сусіди готуються до свят. Це все ключове, що вдалось там вичитати. Блок теж з Мікроцентру.
https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/c ... are_button
+
Зображення
а причем тут блок питания? Да он тебе и 1000ват выдаст ты только проведи их по 6 проводам и отведи по 6 земле.
Если в АТХ 3.0 для проводки 600 ват нужно было 4 кабеля, то в АТХ 3.1 - 1.
Из отчета чатажипити следует : что надо верить на слово производителю кабелей что там используются контакты из более дорогих сплавов с лучшей проводимостью. Верим! А кто не верит тот и получает вот такие неприятности с выгоранием разъёмов. Аминь. :learn:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bukakanga: 27.12.2025 16:37 а сделать провода между БП и ГПУ цельной жилой на пару квадратов сечением запрещает какая-то религия?
Хотів би бачити як ви ці кабелі укладати в системнику будете :facepalm:
VladimirV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ektalion: 27.12.2025 17:48 Побачив, що зараз можна купити Super Flower Leadex VII XG з 10-річною гарантією, єдиний магазин в Україні
спойлер
https://telemart.ua/ua/products/super-f ... ite-white/
Чому єдиний?
https://www.elko.ua/novyny/super-flower-distribution/
https://hotline.ua/ua/computer/bloki-pitaniya/378127/
:dontknow:

Відправлено через 2 хвилини 1 секунду:
enkosxs
Я казав що проблема користувача вирішилась.
Щодо роз'єму, я в попередньому пості написав, що не завадило би передивитись сертифікацію. Але це некомпетентна думка, де я. а де PCI SIG
xIIImaL
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Имею ситуацию почти 1 в 1 как у сабжа - такая же видеокарта только бп еще хуже - atx2.4 . Также 9 месяцев юзания прошло - даже намека на подгорание нет . Что я делаю не так? :-/
MaKCuMyC
Member
Аватар користувача
Звідки: Сіверодонецьк, Нідерланди

Повідомлення

Йшов 4 рік, а люди досі пишуть про недостатній перетин дротів :popcorn:.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

xIIImaL: 27.12.2025 18:16 Имею ситуацию почти 1 в 1 как у сабжа - такая же видеокарта только бп еще хуже - atx2.4 . Также 9 месяцев юзания прошло - даже намека на подгорание нет . Что я делаю не так? :-/
Ще не вечір.
stakanctl
Member
Аватар користувача
Звідки: Ванкувер

Повідомлення

xIIImaL: 27.12.2025 18:16 Имею ситуацию почти 1 в 1 как у сабжа - такая же видеокарта только бп еще хуже - atx2.4 . Также 9 месяцев юзания прошло - даже намека на подгорание нет . Что я делаю не так? :-/
Сейчас тебе местные электрики начнут писать, что у тебя разьем неправильный, гпу не нвидиа и вообще ты обманываешь, потому что настоящие все горят

Відправлено через 1 хвилину 44 секунди:
Sanьka: 27.12.2025 17:47 Ахххх цей якісний роз'єм від дяді Хуанга.....
Він дає покупцям 5090 певний азарт :gigi:
Больший азарт получаешь только при запуске современных игр на GTX1080 и 2060
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

PowerSpec - это блок от Микроцентра, сделанный в китайском подвале. Купить Seasonic на 1600+ ватт человек не догадался...
dext
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Inqizitor2022: 28.12.2025 02:42 PowerSpec - это блок от Микроцентра, сделанный в китайском подвале. Купить Seasonic на 1600+ ватт человек не догадался...
Ви бачили щоб БЖ горів від такого, як розшифровується OTP, OCP?
Бачили якої товщини дроти? Так от, піни/конектори, звідки воно горіти почало мають перетин ... 0.64мм :teacher:

Товсті дроти тут виступали як мідні шини для відведення тепла, не впорались.

Але винуватий, звісно користувач
спойлер
бо придбав :laugh:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VladimirV: 27.12.2025 16:42 Ну головне що влізло в пару літрів, бо дуже шкода в сучасному світі простору. Нє ну живуть же азіати на площі 5-6 м², р - раціональність
ні, обовʼязково треба збирати тільки в коробах більше 50л на півстолу, тоді точно відеокарта не згорить /s :facepalm:
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

Bukakanga: 27.12.2025 16:37цельной жилой на пару квадратов сечением запрещает какая-то религия?
Да - все производство стандартизировано, сами БП тоже заложники стандартов.
Сделать как хочешь можно но надо кучу бабла за новый стандарт отвалить, а следующие изготовители попользуются плодами твоей хитрости бесплатно...
Не стандарт равно дороже стандартного - не будет иметь экономический успех... причем штучное производство в разы дороже серийного.
И это у карт косяки - так как по паре проводов могут все им нужные Амперы идти.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

AntonyKandaurov: 27.12.2025 12:23 https://www.microcenter.com/product/621 ... wer-supply

Щось не бачу щоб там був кабель 12в2х6, 8 штук 6+2 пін бачу, а ось 12в2х6 не бачу. Якщо хтось більше обізнаний - ткніть посиланням будь ласка
https://www.microcenter.com/product/660 ... wer-supply
6шт 6+2пин и 1шт 12в2х6.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Inqizitor2022: 28.12.2025 02:42 PowerSpec - это блок от Микроцентра, сделанный в китайском подвале. Купить Seasonic на 1600+ ватт человек не догадался...
Может бп этот и не топовый, но для 5090 не обязательно покупать 1600 ваттник, там с запасом достаточно бп на 1000 ватт, особенно если он поддерживает АТХ 3.0! Тут слабым местом оказался не бп а разъём и штекер, именно у них всегда проблема с прохождением этой мощности и соответственно нагрев и оплавление, у этого бп все защиты были, мощность нужную он подать мог, поэтому то же самое могло случиться и с Seasonic на 1600+ :learn: Если бы тот кто придумал этот стандарт штекер-разъём сделал бы его с нормальным запасом (нормальной толщины пины вход для них) а не впритык то никаких бы проблем не было :teacher: .
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

stakanctl: 27.12.2025 22:59Больший азарт получаешь только при запуске современных игр на GTX1080 и 2060
Это не азарт а уныние, т.к. приходится сильно снижать настройки ;)
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Bukakanga: 27.12.2025 16:37 а сделать провода между БП и ГПУ цельной жилой на пару квадратов сечением запрещает какая-то религия?
Смешно :facepalm:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Melofon: 28.12.2025 06:56 Если бы тот кто придумал этот стандарт штекер-разъём сделал бы его с нормальным запасом (нормальной толщины пины вход для них) а не впритык то никаких бы проблем не было :teacher: .
Були б проблеми все одно. Штекер не балансує струми. Хіба що товщину 1го піну робити такою, щоб пропускав всі 600Вт. Але тоді сенс в решті пінів втрачається.
Відповісти